infa.lt

Italų deputatas pasiūlė „sankcijomis apmokėti“ numuštą rusų lėktuvą

Italų deputatas pasiūlė „sankcijomis apmokėti“ numuštą rusų lėktuvą

26 lapkričio
13:16 2015

Alessandro di Battista

Alessandro Di Battista, Italijos parlamento deputatas: „Teisybė – pirmoji karo auka“. Neatsimenu, kas tai pasakė. Ką tiksliai mes žinome? Mes net nežinome tiksliai ar šis naikintuvas* iš tiesų buvo įskridęs į Turkijos teritoriją. Mes žinome, jog tai rusų naikintuvas, ir, kad Rusija įeina į koalicijos prieš „Islamo valstybę“, sudėtį.

Šis lėktuvas buvo numuštas NATO šalies-narės veiksmais, kuri, pasak kažkokių šaltinių, netiesiogiai palaiko terorizmą. Kaip ten bebūtų, jie praleido smogikus iš Rusijos. Taip pat mes žinome, jog šio lėktuvo pilotai, o taip pat sraigtasparnis, atsidūrė Sirijos teritorijoje, ir jį užmušė sukilėliai, kovojantys prieš Asadą, tačiau nepriklausantys „Islamo valstybei“. Taip, kad, situacija gerokai paini.

Tai ką dabar turėtų daryti Italija? Paprasčiausią dalyką. Italija – molinė vaza, atsidūrusi tarp priekalo ir kūjo – Rusijos ir JAV. Ir, jei Putinas jaučia, jog jį puola NATO šalis-narė, tai yra Vakarai – neseniai Obama stojo ginti Turkiją, pareiškęs, jog ji pasielgė teisingai, kai numušė Rusijos naikintuvą* gindama savo teritorijos pasienį – tai Italija turi nuimti įtampą šioje situacijoje ir pasiūlyti nedelsiant nuimti sankcijas prieš Rusiją.

Deja, mes pritaikėme šias sankcijas išimtinai dėl to, jog esame JAV valdiniais. Mums Amerika – tai sąjungininkas, be to puikus. Bet vienas dalykas – būti sąjungininkais, ir visiškai kitas – valdiniais. Ir šios sankcijos daro didelę žalą italų įmonėms, ir tuo pačiu jos kursto ugnį Artimųjų Rytų situacijoje. O šis regionas ir be to jau kaip parako statinė. Štai ką mes turime padaryti.

Išėjimo į eterį data 2015 metų lapkričio 25dieną.

* Taip sakoma originale (RT pastaba).

rai.tv

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 129

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar kainų augimo fone pradėjote mažiau ir/ar pigiau pirkti?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...