infa.lt

Lietuvių liudijimai apie „Po skiepo” įvykusius pakitimus jų vaikams [video]

Lietuvių liudijimai apie „Po skiepo” įvykusius pakitimus jų vaikams [video]

03 gruodžio
11:15 2019

© iamexpat.nl nuotr

Internete plinta lietuvių visuomenininkų nufilmuotas vaizdo įrašas, kuriame tėveliai priešais kamerą pasakoja apie tai, kas įvyko jų vaikams po skiepų procedūros.

Tai eiliniai Lietuvos žmonės iki tol neabejoję skiepų nauda ir, kaip ir visi kiti,  tvarkingai vedę savo vaikus pas gydytojus, tikėdami tuo, jog skiepas apsaugos jų atžalas nuo mikrobų antpuolio.

Po to, kas įvyko, gydytojai tik privačiuose pokalbiuose (kai kurie), darė prielaidą, jog tai galėjo būti nuo skiepo – oficialiai gi, viso to kas įvyko sąsajos su skiepais buvo griežtai neigiamos ir vadinamos tiesiog sutapimu, pasakoja mamos ir tėčiai.

Beveik visi jie liudija, jog prieš pasirašydami, kad prisiima atsakomybę dėl skiepo pasekmių, negavo jokio pilno galimų komplikacijų sąrašo, – atvirkščiai, gydytojai kaip vienas teigė, jog bijoti nėra ko – daugiausia, kas gali nutikti – tai karščiavimas arba vaikas gali kuriam laiku tapti suirzęs, neramus.

Ir tik pasiskiepijus, teigė kai kurie iš tėvų, jiems buvo duoti lapeliai, kuriuose buvo dalinė informacija apie galimas šalutines skiepo pasekmes.

Dokumentinė lietuvių nufilmuota medžiaga verta to, kad su ja susipažintų visi, kurie iki šiol skaitė ir girdėjo tik vieną – oficialiąją pusę – tai yra tą, kuri teigia, jog skiepai visiškai ir niekuo nepavojingi, o tie, kurie teigia kitaip – yra šarlatanai ir nutolę nuo mokslo žmonės, paskendę konspiracijos teorijose.

Gyvenimo praktika rodo, jog gali būti ir kitaip, nei skelbia oficialioji pozicija. Ir žmonės turi teisę žinoti už ką pasirašo atvedę skiepytis savo vaiką, ir turi teisę žinoti apie pasekmes, kurios nutiko kitiems tėvams ir jų vaikams.

Įspėjame – filmo medžiaga nėra lengva, kai kurie šią medžiagą žiūrėję žmonės vėliau prisipažino, jog verkė klausydami mamų pasakojimų ir matydami nukentėjusių vaikų nuotraukas.

Tai filmas apie atsakomybę. Apie suvoktą, įsisąmonintą ir prisiimtą atsakomybę už savo vaiką ir jo ateitį, jei ji ateina…

P.S. infa.lt redakcija nežino kas yra filmo „Po skiepo” autoriai, tačiau nekelia abejonių tai, kad jame rodomi žmonės yra Lietuvos gyventojai, kaip ir nekelia abejonių, jog jų istorijos yra tikros. Ir tai, kad jie išdrįso viešai apie tai prabilti – verta pagarbos. Redakcija nesiūlo neskiepyti savo vaikų, kaip nesiūlo ir jų skiepyti. infa.lt tiesiog pateikia tą informaciją, kuri iki šiol buvo ignoruojama arba nutylima.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 1 434

Žymos

Atsiliepimų 9

 1. širdingas ačiū    -  2019-12-04, 22:48

  tėveliams, kurie išdrįso kalbėti ir pasakyti tiesą.
  <3

  Atsakyti į šį komentarą
 2. ❤️    -  2019-12-05, 08:40

  nuoširdus ačiū. Gal bent kelis vaikučius išgelbės šis straipsnis ir video klipas.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Vardas    -  2019-12-07, 14:29

  Pagaliau ir lietuviai pradėjo kalbėti apie tai, kas ištikrųjų vyksta.
  Didelė padėka prabilusiems tėveliams.
  Būtinai reikia kalbėti apie tai kas vyksta ir švieti žmones apie skiepų žalą.

  Atsakyti į šį komentarą
 4. EX-vaxer    -  2019-12-12, 19:10

  viešinti viešinti ir dar kartą viešinti kas per ‘šventas’ vanduo tie skiepai.

  Atsakyti į šį komentarą
 5. rekomenduoju    -  2019-12-15, 10:42

  sekti tinklalapį: ‘The High Wire’. 2019 Dec 12 d. laidoje puikiai parodyta, kaip skiepai ne saugo, o žudo vaikus ir naikina herd immunity.

  Atsakyti į šį komentarą
 6. K    -  2020-09-08, 08:12

  Susidaro įspūdis, kad gydytojų tikslas kuo labiau susilpninti naujagimių įmunitetą. Tada jie turės pastovius klientus. Mūsų nesveikata – farmacijai pelnas. Tokie gydytojai – ne žmonės!

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar jūs pasitikite rinkimais? T.y. tuo, kad jie vyksta sąžiningai?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...