• Naujienos
 • Parama
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Rusiški elektromobiliai už fantastišką kainą nuo 2020 metų

Rusiški elektromobiliai už fantastišką kainą nuo 2020 metų

26 lapkričio
09:35 2019

Elektromobiliai Rusijoje vis dar yra pakankamai reti, tačiau netrukus situacija turėtų pasikeisti, praneša Vokietijos televizijos kanalas N-TV.

Jau 2020 metų pradžioje pirmasis elektromobilis turėtų būti pradėtas gaminti serijiniu būdu. Rusijos „Zetta“ turėtų tapti ne tik neregėtai pigi, bet ir galinti nukeliauti didžiulius atstumus be paapildomo įkrovimo, pabrėžia „N-TV“.

Taigi 2020 m. Rusija nori išeiti į elektromobilių rinką. „Zetta“ modelio gamyba bus pradėta pirmąjį metų ketvirtį – pranešė pramonės ministras Denisas Manturovas. Tikslesnio gamybos pradžios laiko jis neįvardijo.

Kaip rašoma medžiagoje, tai bus pirmasis rusiškas elektrinis automobilis, pateiktas masinei gamybai. Automobilis bus trijų durų, pasieks greitį iki 120 km / h ir įveiks vienu krovimu iki 560 km.

Anot Rusijos žiniasklaidos, modelio kaina bus maždaug 6400 eurų. Tai reiškia, kad „Zetta“ bus pigiausias elektromobilis pasaulyje, pažymi Vokietijos televizijos kanalas. „Renault“ „Twizy“ modelį galima įsigyti už 5000 eurų, tačiau jis laikomas ne automobiliu, o keturrate motorine transporto priemone.

Vokietijos televizijos kanalas, remdamasis Rusijos šaltiniais, pažymi, jog 99 proc. naujų elektromobilių sudaro Rusijos gamybos komplektuojančios dalys, iš Kinijos importuojamos tik baterijos. Įmonės gamybos bazė yra Toljačio mieste.

Kaip pažymėjo Vokietijos TV kanalas su nuoroda į rusiškus, sekant pirminiais planais, Rusijos elektrinis automobilis turėjo būti pradėtas pardavinėti jau gruodžio mėn. Manoma, kad iš pradžių Rusijoje tokių transporto priemonių per metus bus parduodama iki 15 tūkst. Po poros metų „Zetta“ bus eksportuojama į kitas šalis.

Rusijoje elektromobiliai vis dar retai matomi, pažymi „N-TV“. Remiantis žiniasklaidos pranešimais, jų šalyje yra daugybė tūkstančių. Ekspertų teigimu, artimiausiais metais elektra varomų transporto priemonių dalis Rusijoje išliks maža – tai susiję su prastai išplėtoto įkrovimo stotelių tinklo situacija, praneša Vokietijos televizijos kanalas.

Infa.lt
Paremkite infa.lt  
žiūrėjo 1 388

Žymos

Atsiliepimų 7

 1. tiek    -  2019-11-26, 10:21

  Rusija kyla mano akyse,jei tai tiesa ,o ne „balandžio1“ baika.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Antanas    -  2019-11-29, 18:05

  Čia patobulinta „OKA“???

  Atsakyti į šį komentarą
 3. RENO    -  2019-12-03, 13:50

  Su tokiu kibiru pavojinga įsibėgėti iki 120 kmh :) jei apvirs, toli riedės.

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Myndė    -  2019-12-12, 09:03

  Anekdotas: ką rusai begamintų, tankas gaunasi. Bijau, kad yra tame tiesos…

  Atsakyti į šį komentarą
 5. Nerusas    -  2019-12-14, 14:36

  Primena Smart’ą :)

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Paremti infa.lt per PayPal

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Ar, jūsų nuomone, Prezidentas turėtų įsikišti į situaciją valstybėje?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...