infa.lt

Prancūzija tapo Europos lydere pagal prieglobsčio prašytojų skaičių ir imsis priemonių

Prancūzija tapo Europos lydere pagal prieglobsčio prašytojų skaičių ir imsis priemonių

23 lapkričio
13:34 2019
Pabėgėliai - Prancūzija

foto: REUTERS

Pirmą kartą nuo migracijos krizės Europoje 2015 metais pradžios, Prancūzija aplenkė Vokietiją ir užėmė pirmąją vietą pagal prieglobsčio prašymų skaičių Europoje, praneša „Le Monde“.

Nors šiuo klausimu Paryžiaus atotrūkis nuo Berlyno yra minimalus, pats jo buvimas Prancūzijos vidaus reikalų ministerijos yra laikomas „simboliniu“ faktu.

„Pastebime, kad nuo spalio 20 d. Prancūzija užėmė pirmąją vietą Europoje pagal prieglobsčio prašytojų skaičių, nors migrantų srautai į Europą ir toliau mažėja.

Turime išspręsti šią statistinę anomaliją “, – ketvirtadienį po derybų su savo kolega Gruzijoje Vakhtangu Gomelauri sakė vidaus reikalų ministras Christoph Kastaner.

Kaip prisimenama leidinyje, migracijos krizės įkarštyje, kurią sukėlė pabėgėlių antplūdis iš Sirijos, Prancūzija sulaukė 80 075 prieglobsčio prašymų, tuomet, kai Vokietijoje jų buvo virš 10 kartų daugiau – 890 tūkst.

Tačiau, remiantis leidinio šaltiniu Vidaus reikalų ministerijoje, šių metų lapkričio 17 d. šalyje buvo užregistruota 120 900 prašymų, lyginant su 119 900 Vokietijoje.

Praėjusiais metais Vokietija sulaukė 184 tūkst. prašymų, o Prancūzija – 123 tūkst. Pasak Le Monde, tokie drastiški pokyčiai yra susiję su prašymų priėmimu pas migrantus, gavusius neigiamus atsakymus kitose šalyse.

Siekdama pakeisti šią tendenciją ir sumažinti prieglobsčio prašymų skaičių, kuris 2019 metai padidėjo 10–15 procentų, Prancūzijos vyriausybė lapkričio pradžioje pasiūlė keletą priemonių.

Tame tarpe spartesnį prieglobsčio prašymų nagrinėjimą, prašytojų galimybės naudotis bazine socialine pagalba atidėjimą trims mėnesiams ir priemonių imigrantų deportavimui priėmimas, iš karto po to, kai jiems buvo atsisakyta suteikti pabėgėlio statusą, nelaukiant tyrimo ar apeliacijos rezultatų.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


  • Taip, bus atšauktas (57%, 82 balsavo)
  • Ne, nemanau (35%, 51 balsavo)
  • Nežinau, neturiu nuomonės (8%, 12 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2020 21 gegužės @ 09:09
Pabaiga - 2020 21 birželio @ 09:09

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Prancūzija tapo Europos lydere pagal prieglobsčio prašytojų skaičių ir imsis priemonių* - nuoroda: https://infa.lt/38499/prancuzija-tapo-europos-lydere-pagal-prieglobscio-prasytoju-skaiciu-ir-imsis-priemoniu/