• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Kas bus su Neringa Venckiene? Nuomonės

Kas bus su Neringa Venckiene? Nuomonės

07 lapkričio
11:54 2019
Valdas Vižinis

Facebook nuotr.

Valdas Vižinis:

Kas pasikeitė per tuos metus, kai teisėsauga negalėjo pasiekti Neringos ir dabar Neringa grįžta į kiek kitokią Lietuvą…

Svarbiausi dalykai, galintys turėti įtakos teisinei Klonio baigčiai (kai reali baigtis lieka nenuspėjama):

Tarptautinis dėmesys

Nors akcentuojama, jog šie įvykiai yra Lietuvos vidaus reikalas, JAV spauda rašė Neringos tema. Gal susidomėjimas galėjo būti didesnis, akivaizdu kitkas – tęsinio JAV jau laukiama.

Įvykiai Klonio gatvėje nušviesti, apskritai pedofilijai JAV skiriama daug dėmesio, todėl auditorija paruošta žinių teikimui apie tolesnius įvykius iš Lietuvos. Mūsų aukščiausi politikai pasižymi „jautrumu“ šiai šaliai, todėl labiau tikėtini galimi teisinės-politinės situacijos švelninimo momentai.

Kritinis visuomenės pasitikėjimas teismais

Prisiminkime apie Neringos „pūlinį“ teismų sistemoje. Tuo metu teisėjų atstovai, aukštai iškėlę savo vertę visuomenėje, šiuo metu tūno „ant grindų“ laukimo būsenoje. Kai STT sekusi vienos bylos istoriją, įmetusi pasiklausymo įrangą į vieno, VIENO, advokato „portfeliuką“, ištraukė net dešimt jauką prarijusių teisėjų.

Tai tik pasiklausymo vienoje byloje rezultatas. Todėl teigiu, kai šiuo metu „atsiknojęs“ visas teisminės valdžios fasadas, o teismų sistemoje, manau, dirba didžioji dauguma sąžiningų žmonių, teisėjų bendruomenė pati suinteresuota savo bešališkumu bei gero vardo visuomenėje atstatymu.

Šios aplinkybės gali atsverti politinius-teisminius bandymus iš šalies veikti procesą.

Žiniasklaidos balanso persiskirstymas

Puikiai suprantame, Lrytas ir MGB priklausančios televizijos atnaujins „pedofilijos nebuvo, ji išgalvota“ kompanijos eskalavimą, toliau atvirai skatins neapykantą Neringai ir Klonio gynėjams.

Tačiau yra ir gera žinia – stambiausias portalas DELFI, rodos, atsisako plaukti Lryto ir LNK televizijų kuriamų neapykantos ir neigimo mainstrymo žinių upėje.

Tai reiškia ne ką kita, kaip vieno stipriausių galimos neigiamų žinių propagandinės kompanijos skleidėjų pasitraukimą. Dar viena geroji žinia – „Lietuvos rytas“ silpsta, tą rodo televizijos pardavimas, o MG Baltic turi labai didelių rūpesčių ir apie tai žemiau, nes susiję. Šie dalykai leidžia tikėtis objektyvesnių žinių informacinio lauko.

Galių persiskirstymas politikos lauke

Čia vien geros žinios. Beveik. Esmingiausia – MG Baltic įtaka Lietuvoje ženkliai sumažėjusi. MG Baltic nebeturi savo pagrindinio įrankio – partijos Seime, MGB „vilkolakiai“ prokuratūroje yra iš ten pasitraukę (gal net priversti trauktis).

Pati MG Baltic, kurią mes, tiesos siekėjai, įtariame kaip tiesiogiai veikusią ir toliau veikiančią pagrindinę jėgą prieš TIESĄ, turi labai didelių problemų su teisėsauga, reputacija ir versle. Visa tai labai susiję.

Politinės galios Seime persiskirsčiusios, liberalų – pagrindinės politinės jėgos, veikusios procesą, žlugimas ir naujas prezidentas.

Bloginanti aplinkybė – premjeras Skvernelis, tiesioginis vykdytojas. Tuo metu savo adresu išklausęs daugybę nebylių „palinkėjimų“.

Tačiau visi šie dalykai įgalina tikėtis kitokios politinės valios – priešingos dominavusiai Klonio įvykių metu – dėlionę.

Žinoma, tai spėlionės. Tikra tik tai, jog Neringą netrukus matysime Lietuvoje..

Andrius Švarplys

Andrius Švarplys

Facebook nuotrauka

Pirmas variantas: bus pasistengta patupdyti kuo ilgesniam laikui. Keršto motyvas yra didžiulis. Žala organizuotai, turtingųjų pedofilijai padaryta milžiniška. Už šį variantą bylotų interesas įtvirtinti Lietuvos istorijai, kad pedofilijos nebuvo ir negalėjo būti.

Tam reikalingas tvarkingas teisinis procesas, kuris nepaliktų nė menkiausios abejonės ir pateiktų „istorinį teisingumą“.

Šitas naratyvas jau seniai tvirtinamas, tačiau su N.Venckienės asmeniu yra likusi paskutinė galimybė įkalti vinį į karstą.

Žiniasklaida mėgausis išnaudoti kiekvieną galimybę užsidirbti iš šitos monstriškos bylos.

Na, o blogiausias scenarijus – tai jau daug kartų išmėgintas. Tai nelaimingas atsitikimas, užspringimas, širdies smūgis, netyčinis susižalojimas, savižudybė ir t.t.

Palyginkim, kaip panašiose bylose yra tvarkomasi JAV (ČIA).

Milijardierius pedofilas atsitiktinai lieka vienas kameroje, du kalėjimo pareigūnai atsitiktinai užmiega ir tris valandas neatlieka kas 30 min. jiems priskirtų apėjimų, vaizdo kameros atsitiktinai pradeda neveikti, Niujorko valstijos prokurorė atsitiktinai nemato žmogžudystės, Niujorko medicinos ekspertė atsitiktinai pamanė, kad įvyko savižudybė.

Tik vienas 85 metų teismo medicinos ekspertas, savo praktikoje turėjęs 20 000 lavonų, daro išvadą, kad buvo nužudymas.

Panašiai A.Ūsas atsitiktinai prigėrė baloje, D.Kedys atsitiktinai pats paspringo, prokuratūra atsitiktinai nerado jokios pedofilijos (Vaiko teisių tarnyba ir jos advokatai buvo įsitikinę pedofilijos buvimu šioje byloje: „Prokurorai nedėjo tinkamų pastangų įrodyti, kad kaltinamasis yra dėl to kaltas“, – teigė A. Masel“ (ČIA).

Yra tik viena gera žinia. Lietuvos epsteinai pamatė, įsitikino, kad į juos gali būti šaudoma.

šaltinis: kaunoforumas.com

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Kaukę dėvite nes:


  • Nenoriu baudos (60%, 67 balsavo)
  • Saugausi viruso (29%, 32 balsavo)
  • Nežinau kodėl (11%, 12 balsavo)

Viso balsavo: 111
Pradėta - 2020 8 lapkričio @ 20:34
Pabaiga - 2020 29 lapkričio @ 20:34

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Kas bus su Neringa Venckiene? Nuomonės* - nuoroda: https://infa.lt/38029/kas-bus-su-neringa-venckiene-nuomones/