infa.lt

Jūs gyvenate taip, kaip to nusipelnėte

Jūs gyvenate taip, kaip to nusipelnėte

11 lapkričio
01:01 2015

hitgid.com

liūtasKodėl vieni žmonės sveiki, o kiti ne? Kodėl kažkas turi nuostabų vyrą arba puikią žmoną, gerus vaikus ir šeimoje taika bei harmonija, o pas kitus viskas klostosi ne ypač sėkmingai?

Kodėl kai kam pasisekė su darbu ir galbūt jam puikiai sekasi verslas, finansinė padėtis džiugina, o kitam vos vos užtenka to ką turi ir dar vargu ar jis yra patenkintas darbu?

Sustokite minutėlei, apsidairykite aplink… globaliai apsidairykite, žvilgtelėkite į savo gyvenimą iš šono ir pagalvokite, kaip Jūs šiandien atsidūrėte tokioje padėtyje, situacijoje? Kodėl Jūs dabar turite tai ką turite ir dėl to Jūsų viduje vyksta tam tikros emocinės reakcijos?

Atsakymas visai trumpas ir paprastas: nes Jūs to nusipelnėte.

Ir šioje vietoje nėra kam pareikšti pretenzijų, išskyrus save patį. Jūs turite tą partnerį, tą darbą, tuos vaikus, tą sveikatą ir tą kiekį pinigų, kurių Jūs nusipelnėte. Krūtinėje kyla protestas? Reiškia jūs „sėdite savo teisybėje“. Kol Jūs iš jos neišeisite ir nepažiūrėsite į save iš šalies, tol gyvenimas į geresnę (arba trokštamą) pusę nepasisuks.

Viskas suteikiama pagal asmens vertę (savivertę)

Kas tai per abstrakti sąvoka ir kaip ją išmatuoti? – paklausite Jūs.

Sakykime taip, savivertė – tai vidinės brandos, išminties (tam priskiriamas ir Visatos įstatymų suvokimas) ir vidinio skaistumo būsenų vertinimų gradacija. Asmens vertė nustatoma ne pačiu žmogumi. Todėl piktintis: aš vertas, kodėl man nedavė? Arba stengtis paimti, galvojant, jog vertas – beprasmiškas užsiėmimas. Tai lyg lizingu nusipirkti mašiną ir po kurio laiko ją sudaužyti. Kreditas yra, mašinos nėra.

Visi mes į pasaulį atėjome keistis ir vystytis. Jeigu žmogus nustoja vystytis, tai būna gyvenimo išvedamas „į užribį“ pabaigti savo amžiaus ir degraduoja. Mūsų vystymosi indikatoriumi yra mus supančio pasaulio atsakas mums: visuomenės, kurioje mes gyvename, tam tikrų sąlygų ir situacijų formavimasis, kurios tiesiogiai ar netiesiogiai nurodo mums mūsų pačių užimamą padėtį šiame pasaulyje ir t.t.

Viskas pasaulyje yra glaudžiai tarpusavyje susiję ir išlaiko „BALANSĄ“

Taip vadinamo balanso sąvoka yra gana iliuzinė ir veikia svarstyklių principu: viena svarstyklių lėkštė yra Jūsų viduje, kita – išorėje. Ko ir kiek patalpinote į save, tai ir atsišauks išoriniame pasaulyje tam tikru kiekiu ir pasikeitimais išoriniame pasaulyje (pagal sistemologijos dėsnį).

Pavyzdžiui, žmogus prenataliniame periode (tai ontogenetinės raidos periodas nuo apvaisinimo iki gimimo) patyrė psichologinę traumą, kai jo motina norėjo daryti abortą, vėliau vaikystėje jam atsirado sąmoningai nesuvokiamos pretenzijos savo tėvui ar motinai, jaunystėje jis išgyveno meilę be atsako, kas taip pat jame paliko tam tikros rūšies emocijas. Jo viduje ne viskas gerai, jis gyvenime gaus tą patį: nesuvoktą neigiamą atsaką iš gyvenimo visumoje, atotrūkį nuo žemiškojo plano, savo partneryje jis atras tai, ko neišmoko su tėvais ir t.t.

Arba

Galima dar ir taip:

Ar Jūs girdėjote teoriją apie pasaulio holografiškumą? Dalis mokslininkų prisilaiko šios teorijos. Trumpiau ją galima apibūdinti senovės išminties žodžiais „kas viršuje, tas pat ir apačioje“ (Hermes Trismegistus).

Todėl norite Jūs to ar ne, reikės pripažinti tą faktą, jog jei trokštate pakeisti pasaulį aplink save, tai pradėti reikės nuo savęs. Beprasmiška gerti tabletes, keisti partnerį, darbą, pykti ant vaikų, piktintis dėl pinigų stokos ir pan.

Iš pradžių reikėtų susitaikyti su aplinkybėmis, kuriose Jūs atsidūrėte – jos parodo Jūsų vystymosi (raidos) lygį ir yra atspirties taškas tam, jog nustatytumėte kaip, kur ir kokiu būdu reikėtų judėti siekiant norimo. Nuoširdus dėkingumas už tai ką turi – tai taip pat Jūsų vertingumo (vertės) rodiklis (skaityti: išminties ir vidinio skaistumo) ir jis turi būti, jeigu norite judėti aukštyn.

Dirbdami su savimi visose gyvenimo srityse Jūs gausite atsaką iš pasaulio. Atlikote darbą – gavote rezultatą. Gautas rezultatas bus tiesiogiai proporcingas Jūsų sudėtoms pastangoms. Štai ji Savivertė. Visai tikėtina, jog Jums gali atrodyti, kad atlikote didžiulį darbą, o gavote mažai… visai ne. Šis matas nustatomas ne žmogaus nutarimu. Netenkina rezultatas? Vadinasi kažkur atsipalaidavote, gali būti, paveikė žinių trūkumas ir Jūs neužbaigėte darbo.

Judant geresnio gyvenimo link, per žinias ir darbą su savimi, Jūs išsiugdysite jautrumą ir galėsite jausti, suprasti tai, kas Jums iš tikrųjų svarbu, savo tikruosius norus ir galimybes, ir ką būtina padaryti, jog tai gautumėte (kalbama tiek apie materialias, tiek ir ne materialias pasaulio dedamąsias). O taip pat sugebėsite suprasti ko Jūs nusipelnėte, kur dar su savimi reikia padirbėti, jog taptumėte vertu ir gautumėte trokštamą, ir kuo vadovavosi Visata, atmatuodama jums kaip dovaną, ar kitą gėrybę.

parengė: Edita Sabaitė

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 1 114

Žymos

1 Atsiliepimas

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...