infa.lt

Video, kur vaikai užduoda klausimus gėjui, tapo pagrindu bylai už seksualinę prievartą

Video, kur vaikai užduoda klausimus gėjui, tapo pagrindu bylai už seksualinę prievartą

04 lapkričio
09:51 2019
Real Talk laidos kadras

youtube stop kadras

Rusijos tyrimų komitetas pradėjo bylą dėl seksualinio smurto, vaizdo įrašų „YouTube“ pagrindu, kuriuose vaikai užduoda klausimus gėjui ir buvusiai pornoaktorei. Vaizdo įrašu dar rugsėjo mėnesį pasiskundė Valstybės Dūmos pirmininko pavaduotojas Petr Tolstoj, rašo BBC.

Byla buvo iškelta „destruktyvios informacijos sklaidos tarp nepilnamečių fakto pagrindu“ . Tardytojų teigimu, vaizdo įraše „mažamečiai ir nepilnamečiai vaikai kalbasi su suaugusiaisiais žmonėmis įvairiomis seksualinėmis temomis“.

Anksčiau  filmavimo organizatoriams buvo iškelta administracinė byla už homoseksualizmo propagandą.

Šiuo metu „Real Talk“ kanalas „YouTube“ nepasiekiamas net už Rusijos ribų. Vidaus reikalų ministerija anksčiau pranešė, kad vaizdo įrašus blokavo „Roskomnadzor“, rašo BBC..

„Etiškai nepriimtina ir amoralu”

Pateikus užklausas „Roskomnadzor“ ir Vidaus reikalų ministerijai su prašymu patikrinti vaizdo įrašus, Petr Tolstoj sakė „Izvestija“ leidiniui: „Tai, ką mačiau, negali palikti abejingu nė vieno iš tėvų. Tegul, be abejo, ekspertai nustato, ar galiojantys įstatymai pažeisti, ar ne, bet man atrodo, jog tai yra etiškai nepriimtina ir amoralu“.

Anot vicepirmininko, tai, kad vaikai nesigėdija užduodami tokius klausimus, reiškia, jog kažkas padėjo juos sudaryti.

Anksčiau šeštadienį projekto „Atvirukų teisių apsauga“ koordinatorė Valentina Dechtiarenko teigė, kad su ja susisiekė asmuo, susijęs su „Real Talk“ kanalu.

„Visi filmo kūrėjai buvo iškviesti į policiją, įskaitant filmavime dalyvavusių vaikų tėvus. Mažiausiai dviejų vaikų mamos sakė, kad policija grasino atimti tėvystės teises, o pas juos namo buvo atvykę globos institucijų atstovai Nors patys tėvai neturi jokių nusiskundimų filmavimo grupei“, – rašė Dechtiarenko.

Jos paskelbtos Tyrimo komiteto nutarimo egzemplioriaus santraukoje rašoma, kad su vaikais „buvo vedami įvairūs tvirkinamojo pobūdžio pokalbiai, kurių tikslas buvo sukelti nukentėjusių seksualinį susijaudinimą, o taip pat paskatinti juos domėtis seksualiniais santykiais“.

Remiantis dokumentu, buvo pradėta byla nenustatytos asmenų grupės atžvilgiu.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 208

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...