• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija
  • Join Us
  • Member Login

infa.lt

Įskundusiai pajamas slėpusį asmenį kaunietei FNTT skyrė 1500 eurų premiją

Įskundusiai pajamas slėpusį asmenį kaunietei FNTT skyrė 1500 eurų premiją

31 spalio
21:14 2019

Pinigai - premija

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba priėmė sprendimą paskatinti pinigine išmoka pilietę už pagalbą išaiškinant ne vieną finansinį nusikaltimą baudžiamojoje byloje.

Tokią galimybę numato vidaus reikalų ministro įsakymas dėl atlyginimo už vertingą informaciją apie nusikalstamas veikas, kuriomis daroma žala valstybei.

Įtardama mokesčių slėpimą, pilietė kreipėsi į FNTT Kauno apygardos valdybą, kuriai pateikė informaciją kartu su vertingais dokumentais ir filmuota medžiaga. Moteris ilgą laiką dalyvavo tyrime, teikė įrodymus, visapusiškai bendradarbiavo su tyrėjais.

Remiantis gauta informacija, pradėtas ikiteisminis tyrimas, kuriame patalpas darbinei veiklai nuomojęs Kauno rajono verslininkas įtariamas slėpęs dalį mokesčių valstybei už patalpų nuomą.

Tyrimo metu nustatyta, kad per dvejus metus iš 12 subnuomotojų buvo gauta daugiau nei 54 tūkst. eurų pajamų, kurios nebuvo apskaitytos bendrovės buhalterinėje apskaitoje.

Tyrimo metu apklausta apie 50 liudytojų, nustatyti 5 įtariamieji, tarp jų – ir patalpų nuoma besiverčiančios bendrovės direktorius, kuris kaltę pripažino ir sutiko atlyginti biudžetui padarytą žalą – sumokėti 16,6 tūkst. eurų mokesčių ir įmokų į valstybės biudžetą. Tyrimui vadovavo ir jį organizavo Kauno apygardos prokuratūra.

Kadangi pranešėjos pateikta informacija buvo naudinga tyrimui, nustatyti asmenys, padarę nusikalstamas veikas, nustatyta turtinė žala valstybei, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos vadovas Antoni Mikulski priėmė sprendimą paskatinti pranešėją 1 500 eurų vienkartine pinigine išmoka.

Tarnyba dėkinga visiems pilietiškiems gyventojams, kurie padeda atskleisti finansinius nusikaltimus.

Gyventojai kviečiami pranešti apie atvejus, kai galėjo būti padaryta žala valstybei, pasitikėjimo telefonu (tel. Nr. (8 5) 271 66 94) arba el. paštu dokumentas@fntt.lt. Būkime pilietiški ir neleiskime pelnytis nesąžiningiems asmenims.

Paremkite infa.lt, - Ačiū !!!:

Infa.lt

žiūrėjo 110

Žymos

1 Atsiliepimas

  1. Algirdas    -  2019-11-01, 00:22

    Svolotizmas. 1500 eurų prievarta atimtų pinigų iš visų dirbančiųjų ir kuriančiųjų ištaškyta skundikės paramai.

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar, jūsų nuomone, 15min leidinys yra objektyvi žiniasklaidos priemonė?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais