infa.lt

„Idealūs sekso robotai sugriaus civilizaciją“

„Idealūs sekso robotai sugriaus civilizaciją“

30 spalio
21:35 2019

Žmonijai reikia bijoti ne globalaus atšilimo ar dirbtinio intelekto (DI). Sekso robotai yra būtent ta technologija, kuri padarys galą tai visuomenei, kokią mes ją žinome, sako psichologė Marianne Brandon. Robotai – tai galimybė etišku būdu išgydyti daugelį seksualinių sutrikimų. Laikui bėgant jie bus įtraukti į sveikatos draudimą. Nuo šio momento prasidės civilizacijos saulėlydis.

Medicinos simpoziume, kurį organizavo Taikomosios evoliucijos psichologijos draugija, psichologė Marianne Brandon pristatė savo požiūrį į tai, kaip realistiški ir prieinami sekso robotai pakeis visuomenę. Prieinamumas ir realizmas yra du pagrindiniai veiksniai, pabrėžia „Psychology Today“.

Brandon įsitikinusi, kad lūžio momentas įvyks, kai terapija su sekso robotais bus įtraukta į sveikatos draudimą. Kongresas, kuriame dominuoja vyresnio amžiaus vyrai, lengvai patvirtins šią iniciatyvą.

Be to, pacientams jos privalumai yra akivaizdūs: galintys patenkinti bet kokius noris robotai – etiškas būdas susidoroti su iškrypimais ir disfunkcijomis.

Tačiau Mariannai Brandon „sąlyginai-nemokami sekso robotai“ yra tik pasakojimo apie besikeičiančią visuomenę pradžia ir tradicinės civilizacijos pabaiga.

Ji teigia, kad žmonijos istorija bent jau šimtmečio eigoje – tai istorija apie vis daugiau ir daugiau „papildomų paskatų“, kuriomis siekiama pelno, atsiradimą. Taigi ji vadina žmogaus sukurtus ir stipresnius stimulus, pakeičiančius natūralius, sukurtus evoliucijos.

Tarp tokių stimulų galima paminėti pernelyg kaloringus skrandžiui mėsainius ir picas, taip pat įkyrią grožio industriją – spindinčius lūpų dažus ir nenatūralias plaukų spalvas. Įmantri pornografija taip pat jų tarpe. Ir dabar ji eksploatuoja stipriausią evoliucijos stimulą.

Robotai pakels pramonę į naują lygį ir, pasak Brandon, anksčiau ar vėliau jie taps idealiais partneriais, gebančiais realizuoti bet kokį seksualinį aktą, kuris šaus jų savininkui į galvą.

Patrauklių, prieinamų ir, atrodytų protingų DI dėka, sekso robotų plėtra atves prie to, kad vis daugiau žmonių atiduos jiems pirmenybę, prieš tradicinius santykius su neišvengiamomis problemomis, kompromisais ir sudėtingais laikotarpiais.

M. Brandon prognozuoja, kad žmonija susidurs su neregėto masto demografine krize: bet kokia smulkmena taps santykių nutraukimo priežastimi, o tradicinės šeimos taps kažkuo tarp atavizmo ir ekscentriškumo.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *„Idealūs sekso robotai sugriaus civilizaciją"* - nuoroda: https://infa.lt/37804/idealus-sekso-robotai-sugriaus-civilizacija/