infa.lt

Virš 300 žmonių prisipažino valgę žmogieną

Virš 300 žmonių prisipažino valgę žmogieną

29 spalio
21:33 2019
Atsargiai - Kanibalai

iStockphoto

Keturiems įtariamiesiems, kurie pasirodė Pietų Afrikoje esančios Kvazulu-Natalio provincijos Estcourto miesto teisme, buvo pateikti kaltinimai grupiniu moters pagrobimu, išprievartavimu ir nužudymu bei po to sekusiu kūno sukapojimu į gabalus, kurie buvo suvartoti maistui, rašo nypost.com portalas.

Pirminiais duomenimis, vienas iš įtariamųjų pasirodė policijos nuovadoje, laikydamas žmogaus kūno dalis, konkrečiai ranką ir blauzdą, ir savanoriškai pasidavė, prisipažinęs, jog yra „pavargęs nuo žmogienos“.

Likusias kūno dalis policija aptiko name, esančiame Estcourto pakraštyje.

Policijos spaudos sekretorius, pulkininkas Tembekas Mbele teigė, kad vienas iš suimtųjų – trisdešimt dvejų metų Nino Mbata – buvo žinomas tarp žmonių kaip liaudies gydytojas, vadinamasis „nyanga“.

Be to, „Mtembeni Majola“ vietinės patikėtinių tarybos atstovas pareiškė, kad kitą savaitę po arešto sušauktame viešame susirinkime daugiau nei trys šimtai žmonių prisipažino, kad lankėsi pas „liaudies gydytoją“ ir sąmoningai valgė žmogieną.

„Gydytojo“ veikla neapsiribojo Estcourto ribomis, jo įtaka taip pat išplito visame Utukele, kitame dideliame Kvazulu-Natal rajone.

Anot Mayola, Mbata anksčiau praktikavo tradicinę mediciną Ladysmith mieste, iš kurio pabėgo, tariamai įvykdęs kito tojio paties„nyangos“ užpuolimą, nors nužudymo faktas nebuvo įrodytas.

„Mes nežinome, ką daryti ir kuo tikėti“, – sako Majola, „- Tai, kas nutiko mūsų visuomenei, – šokiruoja. Visos šeimos prisipažino, kad valgė šios nelaimingos moters kūną. Dabar turime su tuo susigyventi. “

Keletas žmonių taip pat pripažino, jog pagal Mbata nurodymus jie turėjo patys iškasti žemę dar prieš tai, kai „gydytojas“ atiduotų palaikus tam atvejui, jei kažkas liktų nesuvalgyta.

„Gydytojas“ įtikino patiklius kaimo gyventojus, kad kasdami kapą savo rankomis turėtų apsaugoti žmones nuo pavojų, padaryti juos atsparesnius ir atnešti į namus turtus.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Virš 300 žmonių prisipažino valgę žmogieną* - nuoroda: https://infa.lt/37764/virs-300-zmoniu-prisipazino-valge-zmogiena/