infa.lt

Teismas visiškai išteisino Eglę Kručinskienę didelį atgarsį visuomenėje sukėlusioje byloje

Teismas visiškai išteisino Eglę Kručinskienę didelį atgarsį visuomenėje sukėlusioje byloje

29 spalio
18:47 2019
Eglė Kručinskeinė

Eglė Kručinskienė su vaikais. Ar panašu, kad šiems vaikams kažkas grėstų šeimoje? | Facebook nuotr.

Teisėjų kolegija priėmė nuosprendį taip vadinamoje Eglės Kručinskienės byloje, sukėlusioje visuomenėje didelį atgarsį, kurioje motina buvo kaltinama skausmo savo sūnui sukėlimu ir viešosios tvarkos pažeidimo.

infa.lt primena, jog visa byla rėmėsi kaltinimu dėl skausmo mažamečiui sukėlimo, kai mama porą kartų pliaukštelėjo vaikui per kombinezoną per ranką, jį drausmindama, kad nebėgtų į gatvę.

Dėl jautriai sureagavusio liudininko, iškvietusio policiją, o vėliau atskubėjusių vaikų teisių darbuotojų, kurių vienas atvirai grubiai elgėsi, o kita apskritai melavo, teigdama, kad mama (Eglė Kručinskienė) girta – vaikai buvo atimti iš tėvų ir apgyvendinti pradžioje globos namuose, o vėliau atiduoti globėjams.

Dėl šių įvykių kilus triukšmui visuomenėje, o vėliau įsikišus ir Seimo nariams, kai paaiškėjo tarnybų veiksmai ir melas, vaikų teisių tarnybos atsitraukė ir sugrąžino vaikus tėvams, motyvuodamos tuo, kad tėvai geranoriškai bendradarbiavo su minėtomis tarnybomis ir šiaip, darė viską, ko jos iš jų reikalavo, tačiau kaltinimai mamai viešosios tvarkos pažeidimu ir smurtu prieš mažametį iš prokuratūros pusės panaikinti nebuvo.

2019 metų gegužės 13 dieną Kauno apylinkės teismas paskelbė išteisinamąjį nuosprendį didelį atgarsį sukėlusioje kaunietės E. Kručinskienės byloje, tačiau Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros prokurorė Apeliaciniu skundu prašė panaikinti 2019 m. gegužės 13 d. nuosprendį ir priimti apkaltinamąjį nuosprendį.

Šiandien Teisėjų kolegija atmetė prokurorės apeliacinį skundą, nes, pasak teismo, pirmos instancijos teismas išsamiai išnagrinėjo baudžiamąją bylą ir pagrįstai išteisino Eglę Kručinskienę dėl fizinio skausmo sukėlimo ir viešosios tvarkos pažeidimo.

Teismas taip pat tenkino išteisintosios gynėjo apeliacinį skundą – pakeitė nuosprendžio dalį dėl bylos medžiagos dokumentų perdavimo Kauno apskrities vyriausiajam policijos komisariatui administracinio nusižengimo teisenai pradėti, šią dalį pašalindamas iš skundžiamo nuosprendžio.

Eglė Kručinskienė išteisinta pilnai.

komentarai 2

  1. ona    -  2019-10-29, 20:11

    Kas kita auka mūsų valstybėje?:))

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


  • Taip, bus atšauktas (57%, 82 balsavo)
  • Ne, nemanau (35%, 51 balsavo)
  • Nežinau, neturiu nuomonės (8%, 12 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2020 21 gegužės @ 09:09
Pabaiga - 2020 21 birželio @ 09:09

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Teismas visiškai išteisino Eglę Kručinskienę didelį atgarsį visuomenėje sukėlusioje byloje* - nuoroda: https://infa.lt/37746/teismas-visiskai-isteisino-egle-krucinskiene-dideli-atgarsi-visuomeneje-sukelusioje-byloje/