infa.lt

Kur dingo gėdos jausmas?

07 lapkričio
08:10 2015

vremya4e.com

mergina gatvėjeKur dingo gėdos jausmas? Iš gyvenimo išstumiamas GĖDOS samprata. Nuo šiol niekas nėra gėda. Pavyzdžiui, link to vakarų visuomenė ėjo dešimtmečiais, kryptingai ir nuosekliai. Tiksliau, jie ėjo, o mus vedė. Iš paskos. Tie, kurie gyveno 90-aisiais buvusioje TSRS, prisimena kaip tai buvo, – rašo straipsnio autorė Evelina Azaeva.

Iš pradžių laikraščiai ėmėsi išjuokti tarybinę moralę. Ją vadino šventeiviškumu, puritoniškumu. Kažkokia moteris tiesioginės transliacijos metu leptelėjo: „Pas mus sekso nėra“, kai buvo kalbama, atrodo, apie prostituciją. Na, neteisingai išsireiškė. Turėjo minty, jog pas mus nebuvo sekso industrijos. MIP tą pasisakymą džiugiai sugriebė, ir jau dvidešimt metų tuo mosikuoja visuomenėms prieš akis.

Pradžiai buvo išjuokta įprasta žmogaus moralė. Po to imta pilti nuodus: buvo aprašomos visos įmanomos ir neįmanomos sekso pozos, kviečiama juo užsiimti neįprastose vietose (suprask – ten kur yra žmonių), buvo išleistas garsus laikraštis apie seksą, kuriame buvo spausdinamos pačios keisčiausios istorijos. Gavosi, jog buvo lyg ir padori šalis, ir čia še jums – iš karto panoptikumas. Sodoma ir Gomora. Ir nekrofilai čia, ir zoofilai, ir kraujomaišos mėgėjai… Žurnalistų fantazijai, iš esmės, nebuvo ribų. Ir aš suprantu: su tokia literatūra buvo galima gerai „uždirbti”.

…Visuose leidiniuose tarp eilučių buvo: užsiimkite seksu visada ir visur, tai puiku. Svetimas vyras? Niekai. Pažiūrėkite serialus: jie visi ištisai sukomplektuoti tokių meilužių poromis, o visos namų šeimininkės, laikančios save padoriomis moterimis, rytais ir vakarais pergyvena, kad tik tiems meilužiams pavyktų apgauti savo teisėtus sutuoktinius.

„Jis gi myli!“ – ši magiška frazė ir dabar daugybės rusiškų filmų leitmotyvas. Dėl tos „meilės“ galima palikti nėščią žmoną, krūvą vaikų, vykdyti nusikaltimus. Ir žiūrovai verks ir gailėsis įsimylėjusio herojaus, o ne tų, kuriuos jis išdavė. Ir nekalbama apie tikrą meilę. Pasiaukojančią. Dažnai kalbama tik apie gašlumą (geismą), aistrą.

90-aisiais į madą atėjo žodis „kompleksai“. Gėdijimasis, kuklumas, elementarus jaunatviškas nekaltumas, buvo įvardinami būtent šiuo žodžiu. Buvo kviečiama būti drąsiems, eksperimentuoti, moterims taip pat. Atsilikusiame sovietmetyje ar cariniu laikotarpiu kaip buvo manoma? Įkyrėti negerai, ir todėl pirmai siūlyti seksą – gėda. Dabar gi moterims skirtuose žurnaluose tvirtinama, jog tai stebuklingai-puiku, taip ir reikia.

Holivudas savo filmais padėdavo pademonstruoti kaip tai daroma. Nors bet kuri mąstanti moteris, žinoma, suprato: o kam, jei vyras netiesia jums rankos, pačiai griebti jį už bet ko? Dauguma vyrų yra pilnai susipažinę su būdais kaip demonstruoti moteriai savo aistrą… Tačiau taip galvoja mąstanti moteris. Blizgius žurnalus pagrindinai skaitė merginos ir jaunos moterys. Ir Holivudo filmus žiūrėdavo taip pat jos.

Šalyje atsidarė sekso reikmenų parduotuves. Estradą užpildė „moisejevai” ir močiutės vardu „noriu“.

Ir koks rezultatas, kur mes atėjome? Šiandien seksualiniame gyvenime nėra nieko gėdingo.mergina su dviračiu Ir apie jį galima kalbėti viešai, ir netgi girdint vaikams… Dar daugiau, vaikams tiesiog būtina viską paaiškinti ir parodyti paveikslėliuose. Kaip gi kitaip įveikti šį baisingai sudėtingą klausimą, kurį užduoda keturmetis: „iš kur aš atsiradau?“ Mūsų močiutės ginasi: kopūstuose radome, gimdymo namuose nupirkome. Ir vaikas nueina, svajodamas tik sutaupyti dar pinigų broliukui. Tačiau mes taip negalime, mums reikia viską jam papasakoti…

Aš pateikčiau vaizdus iš vaikų invalidų internato gyvenimo. Ir paprašyčiau juos pakomentuoti gydytojus venerologus ir ginekologus, kurie papasakotų, jog gyvenimas be „kompleksų“ veda link masės daugybės mikrobų, bakterijų ir virusų paplitimo, kurie vėliau merginai pasireikš palikuonių sveikatos atžvilgiu. Jie gimsta ligotais ir jų atsisakoma. Ir tegul šie nelaimingi vaikeliai pasirodo mūsų ekranuose, kad visi aiškiai suprastų kodėl seniau buvo vertinama nekaltybė.

Aš papasakočiau kokia yra skyrybų statistika, parodyčiau vaikus augančius be tėčių, kas nutiko todėl, kad tėtis pasidavė paskatinančiai propagandai, teigiančiai, jog tikras vyras – tai jautis, kuris aptarnauja visą bandą, ir pasekoje išėjo iš šeimos. Arba buvo išvarytas kaip amžino užkrato šaltinis. Ir pusė šalies auga be tėčių. Kas nedaro tų žmonių blogesniais, tačiau daro nelaimingais asmeniniame gyvenime ateityje.

Vienintelė bažnyčia tvirtina retą, absoliučiai „erezišką“ šiuolaikinėje visuomenėje dalyką: kad net vyrai gali ir privalo gyventi skaistybėje. Tai jam į naudą. Ištikimybė, susilaikymas. Tai išsilieja į dvasios pergales, kurios pasireiškia mokslo atradimais, genialiais kūriniais. Apie tai kalba ir Tibeto vienuoliai: jog susikaupusi seksualinė energija išsilieja į geresnį bendravimą su Dangumi, arba, mūsų kalba, geresnį produktyvumą darbe… tačiau aš nukrypau nuo temos.

„Ar žinote kodėl aš rašau apie visa tai? Aš rašau apie tai iš Vakarų. Iš Kanados, kurioje legalizuotos gėjų santuokos, iš Ontarijo provincijos, kurios premjerė – lesbietė. 2010 metais čia buvo norima įvesti naują lytinio švietimo programą, pagal kurią 8 metų vaikams būtų pasakojama apie homoseksualizmą ir vienos lyties šeimas (žinoma tik teigiamai), o 11 metų vaikams – apie masturbaciją, 12 metų – apie oralinį ir analinį seksą. Tada sukilo krikščioniškosios organizacijos, tėvai ir neleido įvesti šios programos”, – toliau pasakoja straipsnio autorė.

2013 metais provincijos švietimo ministro pavaduotojas buvo sulaikytas už vaikų pornografiją. Valdininkai kalbėjo, jog jis neprisidėjo prie lytinio švietimo programos kūrimo, tačiau būtent jis buvo ministro pavaduotojas tais metais, kai ji buvo kuriama ir naujienų agentūros žurnalistai paviešino jo laišką, kuriame jis skelbė, jog ta programa buvo jo „prioritetas“. Vakarai eina greičiau sekso propagandos srityje, nei likusios šalys. Reikia visada žiūrėti kur yra jie, kad suprastume, kur einame mes. Mes visi tikrai būsime patraukti iš paskos.

Taigi, 2010 metais programa palaidota, tačiau dabar vėl ištraukta į dienos šviesą ir jau paskelbta, jog nuo 2015 m. rugsėjo ji bus įvesta Ontarijo provincijos mokyklose. O Vankuverio mokyklose, aš skaičiau, vaikams aiškinama, kad lytys yra ne dvi, o penkios ar šešios, ir sau galima išsirinkti bet kurią. Ir mokykla neprivalo informuoti tėvų, jog vaikas joje persirengia į išsirinktos lyties drabužius ir lankosi spec. tualetuose, skirtuose ne moteriškos ir ne vyriškos lyties […]? …

… O kas toliau? Su visais mumis. Gyvenančiais ten ir čia. Pasileidusiais, nekompleksuotais, pasiruošusiais bet kokiai niekšybei dėl „meilės“, ir vaikišką nekaltumą griaunančiais pasakojimais apie seksą, nemąstant kartojančius paskui sergančiuosius, iš esmės, seksopatologus, „vaikams reikia žinoti apie tai, klausimas tik nuo kokio amžiaus, tačiau pasakoti būtinai reikia“? Su mumis, esančiais abejose vandenyno pusėse, atkakliai sutrypiančius gėdos sampratą … (Tarp kitko, Amerikos psichiatrų asociacija jau stumia idėją apie tai, jog pedofilija – tai tiesiog seksualinė orientacija, ir kad neigiamos sekso pasekmės vaikams su suaugusiais perdėtos), teigia Evelina Azaeva.

„Tarp Žemės ir Dangaus – karas“, – dainavo Cojus. Taip ir yra. Ir jeigu tu ne ten, reiškia čia. Nėra neutraliteto. Drįstu, kaip žymus mokslininkas Sikorskis, ir kaip didis rašytojas Dostojevskis, tvirtinti, jog mes čia esame laikinai. Išbandymui. Vyksta grandiozinis konkursas dėl to, kas pereis į amžinąjį gyvenimą. Konkurso nugalėtojai parenkami pagal balų sistemą.

„Pagal Jūsų tikėjimą tegul Jums būna duota“. Tai ne apie tai, jog vaikščiotume į bažnyčią. Tiksliau, ne tik apie tai. Tai apie tai, jog tikėjimas visada išsilieja į POELGIUS. Mes juos darome kiekvieną dieną, – didelius ir mažus. Ir jie tiesiogiai parodo su kuo ir prieš ką TU, teigi straipsnio autorė.

Savo skaitytojams kanadiečiams pasakysiu, jog pas mus dabar laikas „Č“. Organizacija „Rusijos Kongresas“ parašė laišką prieš lytinio švietimo programą ir pasiruošusi jį išsiuntinėti politikams, sukrėsti visuomenę, „Russian Canada“ grupė Facebook’e aptarinėja mitingo protesto galimybę. Man asmeniškai Kanados mitinge patiko vienas plakatas: „Jei ne tu, tai KAS? Jei ne dabar, tai KADA?“ Mes privalome apginti vaikus. Internete vykdomas parašų rinkimas po peticija prieš programą. Katalikai taip pat prieš ją.

Rusų gi prašau būti budriais. (Lietuviams tas irgi tinka – vert past) Mažas nuotėkis skandina didelį laivą. Nenusileiskite nedideliems vertybiniams pokyčiams, kad netektų gailėtis nusileidus dideliems.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 864

Žymos

Atsiliepimų 3

 1. TasPats    -  2015-11-07, 11:37

  „Aš pateikčiau vaizdus iš vaikų invalidų internato gyvenimo. Ir paprašyčiau juos pakomentuoti gydytojus venerologus ir ginekologus, kurie papasakotų, jog gyvenimas be „kompleksų“ veda link masės daugybės mikrobų, bakterijų ir virusų paplitimo, kurie vėliau merginai pasireikš palikuonių sveikatos atžvilgiu. Jie gimsta ligotais ir jų atsisakoma. Ir tegul šie nelaimingi vaikeliai pasirodo mūsų ekranuose, kad visi aiškiai suprastų kodėl seniau buvo vertinama nekaltybė.”

  Atsakyti į šį komentarą
 2. gal kam padės atsibusti?    -  2015-11-10, 21:27

  Šiek tiek priešnuodžių masiniam vergų kvailinimui:

  http://www.lzskelbimai.com/s/puikus-vaistai-smegenu-plovimo-212021

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Nesuprantu    -  2015-11-15, 21:17

  Neswuprantu kam tai kek šei dviračio sėdynė,tiesiog varytų pasimovusi tiesiai ant sėdynės vamzdžio kiek eina ištraukto, ir tampytų savo, nuo 11-os ištampytą kaliošį,kurį išsitampyti skatino valstybės vykdoma ir kumpanosių iškrypėlių primesta politika.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Kokios naujienos labiausiai domintų infa.lt portale? (galima pasirinkti 3 atsakymus)


 • Lietuvos įvykiai ir politika (25%, 86 balsavo)
 • Užsienio įvykiai ir politika (23%, 80 balsavo)
 • Publicistika (nuomonės) (10%, 33 balsavo)
 • Viskas, kas išvardinta (9%, 32 balsavo)
 • ES vidaus politika (8%, 27 balsavo)
 • Sveikatos klausimai (7%, 24 balsavo)
 • Šeimos politikos klausimai (6%, 22 balsavo)
 • Technologijos (5%, 16 balsavo)
 • Ukrainos karas (3%, 10 balsavo)
 • Lyčių tapatybes-lygybės temos (2%, 6 balsavo)
 • Kriminalai (viso pasaulio) (1%, 5 balsavo)
 • Sportas (1%, 5 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2023-04-02 @ 10:37
Pabaiga - 2023-05-02 @ 10:37

Leidžiama ... Leidžiama ...

Kiekvienas jos pasakytas žodis aukso vertės. Kaip mums trūksta bent kelių tokių drąsių žmonių. Dieve,...

Pritariu jums...

Kad tai ėjimas žirgu. Jei pavyktų kregždutėm save parodyti, kaip kovotojams su biurokratija, taip galima...

apsiskelbs rezistentu Nr.2!? Pirmasis ir turbut partbilieta tebeturi?...

tiesiog nesityciotu! Nes tokiu ju sveikinimai - tai tikros patycios......

Žmonėms, neįgaliems perskaityti Biblijos, ji nesuvokiama. Nežino net, kas krikščionių Dievas pagal Bibliją, o Lietuvoje...

Būtų smagu kad ne tik laisvei ir jos gynybai įsipareigojimus stiprintų, bet prisimintų saugoti ir...