infa.lt

Izraelio generolas atsistatydina TV reportažo apie jo lytinius santykius su pavaldinėmis išvakarėse

Izraelio generolas atsistatydina TV reportažo apie jo lytinius santykius su pavaldinėmis išvakarėse

24 spalio
09:28 2019
Izraelio generolas Shay Elbaz

Shay Elbaz: nuotr., IDF atstovo spaudai

Trečiadienį Laivyno žvalgybos agentūros vado pareigas einantis Izraelio karinio jūrų laivyno generolas majoras Shay Elbaz parašė pranešimą apie atsistatydinimą. Tai susiję su ruošiamu TV reportažu apie generolo lytinius santykius su pavaldinėmis.

Reportažą apie įtariamą S. Elbazo seksualinį priekabiavimą buvo planuota transliuoti penktadienį vakare Izraelio „Chanel 12“ kanalo žiniose.

Reportaže figūruoja kelios moterys, buvusios karinio jūrų laivyno kariškės,, su kuriomis Elbazas turėjo lytinių santykių.

Reportažo anonse buvo parodyta viena iš anoniminių skundėjų R., papasakojusi, kaip ji turėjo lytinių santykių su Elbazu karininkų kursų baigimo ceremonijoje. R. sakė, kad tuo metu ji dar buvo nieko nesuprantanti nekalta mergaitė, o Elbazas kursantams buvo „beveik dievas“.

Nors niekas kaltina generolo-majoro vertimu lytiniams santykiams, romanų su keliomis pavaldinėmis faktas nėra labai priimtinas armijai, ypač vyraujant dabartinėms kairiosioms feministinėms nuotaikoms spaudoje ir teisinėje sistemoje.

Skandalingas šio atsistatydinimo pobūdis tame, kad Elbazas laikomas šauniu ir perspektyviu karininku, pretenduojančiu į laivyno vado pareigas, o tolesnėje ateityje – į vyriausiojo vado pareigas.

Atsižvelgiant į tai, kad skundai yra susiję su įvykiais, vykusiais prieš dešimt metų, daugelis komentatorių išreiškia pasipiktinimą dėl IDF vadovybės pozicijos (Kariuomenės spaudos tarnyba suskubo paskelbti „nulinės tolerancijos“ pareiškimą tokių reiškinių atžvilgiu).

komentarai 2

 1. Monika    -  2019-10-24, 12:15

  Visi vyrai siekia pasinaudot galimybėmis, bet moterys turi galimybę apribot vyrų „galimybes“. Nesuprantu besiskundžiančių praėjus dešimtmečiams po to, kai nesugebėjo pasinaudoti savo teise atsisakyti to, kas po 10 metų pasirodė jau kita spalva.

  Atsakyti į šį komentarą
  • regis    -  2019-10-24, 12:19

   Va va, tada gerai buvo, bet,… neišsipildė kažkokios viltys, sugrojo jausmai.. ir buvęs meilužis tapo priešu Nr.1

   Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


 • Nereikia (64%, 86 balsavo)
 • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
 • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Izraelio generolas atsistatydina TV reportažo apie jo lytinius santykius su pavaldinėmis išvakarėse* - nuoroda: https://infa.lt/37551/izraelio-generolas-atsistatydina-tv-reportazo-apie-jo-lytinius-santykius-su-pavaldinemis-isvakarese/