infa.lt

Liberalai ragina Prezidentą stabdyti valstietišką Seimo cirką

Liberalai ragina Prezidentą stabdyti valstietišką Seimo cirką

18 spalio
17:29 2019
Ramūnas Karbauskis ir Saulius Skvernelis

Gedimino Savickio (ELTA) nuotr

Seimo opozicinė Liberalų sąjūdžio frakcija giliai apgailestauja dėl to į ką pavirto valstiečių daugumos terorizuojamas Seimas. Užgautų asmeninių ambicijų karai, vieši galios žaidimai paminant teisę ir sveiką protą panašu, kad galutinai paralyžiavo ir diskreditavo šalies parlamentą. Liberalų nuomone, priešlaikiniai Seimo rinkimai tampa bene vienintele racionalia išeitimi iš dabartinio politinio cirko.

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnė Viktorija Čmilytė-Nielsen atkreipia dėmesį, kad nepaisant prastėjančių pasaulinių ir šalies ekonomikos prognozių, į Seimą atkeliavusio kitų metų valstybės biudžeto ir kitų mokestinių įstatymų projektų, valdantieji parlamente, kaip užsikirtusi patefono plokštelė, kalba tik apie Seimo pirmininko atstatydinimą.

„Kaip blogame košmare vėl ir vėl kartojasi ta pati situacija – bet kokia kaina pašalinti dabartinį Seimo pirmininką.

Jo gelbėjimas niekada nebuvo ir nebus mūsų, opozicijos misija. Mūsų, parlamentarų, uždavinys yra kurti teisinius pagrindus geresniam šalies gyventojų gyvenimui.

Tačiau, deja, bet vieno žmogaus ambicijomis valdomas valstiečių buldozeris jau gerą pusmetį sugeba įžiūrėti vienintelį prioritetą – dabartinio Seimo vadovo atstatydinimą.

Visi kiti darbai nueina į antrą, trečią planą. Su tokiu nepalenkiamu atkaklumu galima įrodyti, kad Marse yra gyvybė“, – tikina Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnė V. Čmilytė-Nielsen.

Atsižvelgdami į situacijos rimtumą, Seimo Liberalų sąjūdžio frakcija primygtinai ragina Seimo valdančiuosius susitelkti į svarbiausio metų įstatymo – biudžeto- svarstymą ir nebeversti viso Parlamento partinių ginčų ar asmeninių nesutarimų sprendimo lauku.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 81

Žymos

1 Atsiliepimas

  1. Virgis    -  2019-11-10, 08:29

    Na tik ne liberajai gali kažką raginti. Pirma patys išsivalykit nuo tokių gentvilų, išsirinkit padorų sąžiningą pirmininką, tada galėsit kažkam patarinėti

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar kainų augimo fone pradėjote mažiau ir/ar pigiau pirkti?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...