infa.lt

Lemtingas skambutis: policininkas nušovė moterį jos pačios namuose

Lemtingas skambutis: policininkas nušovė moterį jos pačios namuose

14 spalio
21:02 2019

Tragedija baigėsi skambutis policijai Fort Vorte, Teksaso valstijoje.

Budrus kaimynas pamatė praviras kaimynės namo duris ir paskambino telefono numeriu 911. Į iškvietimą atvyko policijos patrulis.Ištyrę namo perimetrą, policininkai pastebėjo prie lango stovintį žmogų ir įvertinęs tai kaip grėsmę, vienas iš jų iššovė šūvį, tapusį mirtinu.

Žuvo 28 metų namų šeimininkė Atatiana Jefferson.Anot šeimos advokato, moteris žaidė vaizdo žaidimus su savo 8 metų sūnėnu ir, išgirdusi įtartiną triukšmą, priėjo prie lango.

Kaip pranešama, atvykęs pagal lemtingą iškvietimą pareigūnas savo tarnybą Fort Vorto apskrities policijos skyriuje pradėjo 2018 m. balandžio mėnesį. Dabar jis yra nušalintas nuo tarnybos, kol bus išsiaiškintos bylos aplinkybės.

Prieš mėnesį kaimyniniame Dalase, moteris, kaip ji galvojo, nuėjo į savo butą ir pamačiusi ten nepažįstamą žmogų, jį nušovė. Pasirodė, kad butas ne jos, o ji per klaidą, kaip ji tvirtino, po tarnybos policijoje nuėjo namo, bet pateko ne pas save ir nesiaiškindama šovė į buto šeimininką. Spalio pradžioje prisiekusieji pripažino ją kalta dėl nužudymo.

Tokie atvejai gan reti, tačiau jie demonstruoja, jog ginklas rankose ne visada garantuoja saugumą net jo savininkui, nekalbant apie aplinkinius.

Nužudytosios Atatianos Jefferson tėvas Marquis Jefferson, kai jam pranešė, jog pareigūnas nušalintas nuo pareigų ir bus apklaustas, pasakė: „Kas iš to, visa tai dabar beprasmiška. Mano dukteriai buvo visas gyvenimas prieš akis, o dabar…“.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


  • Taip, bus atšauktas (57%, 82 balsavo)
  • Ne, nemanau (35%, 51 balsavo)
  • Nežinau, neturiu nuomonės (8%, 12 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2020 21 gegužės @ 09:09
Pabaiga - 2020 21 birželio @ 09:09

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Lemtingas skambutis: policininkas nušovė moterį jos pačios namuose* - nuoroda: https://infa.lt/37130/lemtingas-skambutis-policininkas-nusove-moteri-jos-pacios-namuose/