infa.lt

„Nelojalūs Lietuvai“ asmenys Seime. Tai skandalas, – ką renka Lietuvos žmonės?

„Nelojalūs Lietuvai“ asmenys Seime. Tai skandalas, – ką renka Lietuvos žmonės?

11 spalio
17:29 2019

Laurynas Kasčiūnas, Zbignev Jedinskij

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko pavaduotojas Laurynas Kasčiūnas šiandien kreipėsi į Seimo Pirmininką Viktorą Pranckietį, prašydamas jo inicijuoti parlamentaro Zbignevo Jedinskio pašalinimą iš NSGK komiteto pakaitinių narių bei kelia klausimą, ar apskritai Z. Jedinskis yra lojalus Lietuvos valstybei bei gali likti Lietuvos Respublikos Seimo nariu.

„Vakarykštis NSGK pakaitinio nario Z. Jedinskio viešas atsakymas, kad jis niekada neketina kreiptis į Valstybės saugumo departamentą (VSD) dėl leidimo dirbti su įslaptinta informacija rodo, kad jis greičiausiai bijo, kad toks leidimas bus neišduotas dėl jo veiklos, nesuderinamos su Seimo nario priesaika, ir jį ištiktų analogiškas likimas kaip ir Irinos Rozovos atveju.

Todėl kyla pagrįstas įtarimas, kad Z. Jedinskis gali būti nelojalus Lietuvos valstybei. Mažiausia, ką nedelsiant turėtų padaryti Seimas, tai pašalinti jį iš NSGK pakaitinių narių.

Taip pat kviečiu Seimo Pirmininką kuo greičiau inicijuoti svarstymus kaip teisiškai gauti atsakymus, ar Z. Jedinskis savo veikla nėra sulaužęs Seimo nario priesaikos“, – teigia L. Kasčiūnas.

Paaiškėjus informacijai, kad Seimo NSGK nario Michalo Mackevičiaus pakaitinis Seimo narys šiame komitete Z. Jedinskis neturi VSD suteikiamos teisės dirbti su įslaptinta informacija, NSGK pirmininko pavaduotojas L. Kasčiūnas vakar oficialiai kreipėsi į Z. Jedinskį, ragindamas jį kuo greičiau kreiptis į VSD, kad jis galėtų pilnavertiškai pavaduoti savo frakcijos narį komiteto darbe.

Tačiau Z. Jedinskis pareiškė, kad niekada tokio leidimo neprašys.

 

PAREMTI infa.lt Naujienlaiškis
žiūrėjo 507

Žymos

Atsiliepimų 3

 1. Valius    -  2019-10-11, 18:08

  išvirkščių veidrodžių karalystė. tikrieji valstybės išdavikai, nualinę šalį ieško atpirkimo ožių.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. regis    -  2019-10-12, 08:40

  Kai visus aplink apdergi – tai pats lyg švaresnis tampi? Konservatorių politika pažįstama – dar nesant jokių teisėsaugos duomenų – paskelbti ir paplatinti išankstines kaltinančias išvadas, apdergti žmogų. Patys nesilaiko savo pačių išleistų įstatymų, kurie skelbia, jog kaltu žmogų gali paskelbti tik teismas… Bet juk čia nieko naujo – Lietuvos kasdienybė,,,

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Mama    -  2019-10-12, 14:11

  ŠUNELIŲ AMSĖJIMAS,NES PADSIDĖJO PAVOJUS ,KAD IŠAIŠKĖS PAGAL KIENO KOMANDĄ LIEPIAMA AMSĖTI

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar pakeitus šią vyriausybę pasikeistų ekonominė situacija šalyje?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...