• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

JAV ligoninės paskelbė bendradarbiausiančios su etiškais hakeriais

JAV ligoninės paskelbė bendradarbiausiančios su etiškais hakeriais

08 spalio
08:48 2019

Trys ligoninės, nustojusios priimti naujus pacientus po įsilaužėlių atakos, sugebėjo susigrąžinti raktą duomenų bazėms atrakinti. Kibernetinio saugumo ekspertai teigė, kad neleis pakartoti šios situacijos, ir paskelbė bendradarbiavimo su etiškais įsilaužėliais, kurie nuolatos išbandys sistemą, pradžią. Visos trys ligoninės priklauso „DCH Health Systems“.

„DCH Health Systems“ pranešime nesakoma, kaip jie gavo informaciją, reikalingą duomenims atrakinti. Tačiau „The Tuscaloosa News“, cituodama savo šaltinius, pažymi, kad bendrovė sumokėjo įsilaužėliams.

Išpuolio metu ligoninės nustojo priimti naujus pacientus, o kibernetinio saugumo darbuotojai bandė atgauti prieigą prie savo sistemos, tačiau negalėjo. Nauji pacientai buvo nukreipti į Birmingemo ir Misisipės ligonines.

Dabar „DCH Health Systems“ pradės dirbti su etiniais įsilaužėliais. Jų užduotis bus nuolat tikrinti pacientų duomenų bazę ir nustatyti grėsmes, kurios gali sukelti įsilaužimą. Taigi įmonė nori apsisaugoti nuo pacientų, kurių duomenys gali būti paviešinti, galimų ieškinių.

Iš viso trijose ligoninėse, kurios daugiausia aptarnauja Vakarų Alabamą, yra apie 850 lovų, pernai jose buvo paguldyta daugiau nei 32 tūkst. pacientų.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Kaukę dėvite nes:


  • Nenoriu baudos (60%, 67 balsavo)
  • Saugausi viruso (29%, 32 balsavo)
  • Nežinau kodėl (11%, 12 balsavo)

Viso balsavo: 111
Pradėta - 2020 8 lapkričio @ 20:34
Pabaiga - 2020 29 lapkričio @ 20:34

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *JAV ligoninės paskelbė bendradarbiausiančios su etiškais hakeriais* - nuoroda: https://infa.lt/36926/jav-ligonines-paskelbe-bendradarbiausiancios-su-etiskais-hakeriais/