• Naujienos
  • Parama
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Baltarusijos prezidento vizija: panaudoti Astravo atominės elektrinės pajėgumus „kasant“ bitkoinus

Baltarusijos prezidento vizija: panaudoti Astravo atominės elektrinės pajėgumus „kasant“ bitkoinus

29 rugsėjo
12:57 2019

Aleksandras Lukašenka

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka savo viešo pasisakymo metu užsiminė, jog prie Astravo atominės elektrinės paliko vietos kriptovaliutų fermoms, kurioms elektros tikrai nepritrūks.

A. Lukašenka garsiai išsakė savo viziją, jog Baltarusija gali tapti informacinių technologijų šalimi, „kasančia“ ir pardavinėjančia kriptovaliutą, kurią, anot Baltarusijos vadovo parduoti visai paprasta, ką patvirtino ir klausytojai salėje.

„Mes judėsime šia kryptimi tiek efektyviai, kiek jūs to panorėsite, – pabrėžė Aleksandras Lukašenka. – Na užsinorėjote jūs kriptovaliutos, kriptobiržos, sukurti kriptovaliutos fermas, – palaukite, atominę elektrinę paleisime, – aš ten vietos palikau, – pastatysime fermas (kriptovaliutos kasimui), ir iš elektros energijos pertekliaus  bus kasami šie bitkoinai (salėje garsus juokas). Ir pardavinėsime juos.

Tuo labiau, – tęsė A. Lukašenka, – nėra problemų bitkoiną parduoti ar ne taip? – (žmogus iš salės – taip duokite nors rytoj į biržą), – man pasakoja duokite bitkoinus ir iškart pinigus gausite, pademonstravo prezidentas judesiu kaip gauna pinigus. – Aš galvoju – įdomu (salėje vėl juokas), įdomu. Todėl kartu eisime šiuo keliu, gal mes iš tiesų, IT (informacinių technologijų) šalį sukursime“.

Jeigu Aleksandras Lukašenka tikrai nutars įgyvendinti šią mintį – autoritetu pasaulyje Astravo atominės elektrinės atžvilgiu jam nebebus niekas.

Nei ES, nei juo labiau, Lietuva.

Penkiasdešimties kilometrų atstumu nuo Vilniaus bus ne tik Astravo atominė elektrinė, bet ir viena didžiausių pasaulyje, valstybės palaikomų kriptovaliutų kasyklų.

Bet.. ir jeigu.

Infa.lt
Paremkite infa.lt  
žiūrėjo 499

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Paremti infa.lt per PayPal

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Kiek tikite valdžia?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...