• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Vėžys ir NEdraudžiami produktai

Vėžys ir NEdraudžiami produktai

24 rugsėjo
19:27 2019
Raniberl

pav. autoriaus

Ugnius Kiguolis | Facebook

Paskelbta kam liūdna, kam linksma naujiena su antrašte: Lietuvoje uždrausta tiekti kai kuriuos vaistus, kuriuose yra vėžį sukeliančių priemaišų (sąrašas)

Liūdna, nes staiga žmonės sužinojo, kad taip dažnai jų vartojamas vaistas, kaip Raniberl – sukelia vėžį. Juk įvairūs gydytojai alopatai jums visada sakydavo, Science is Settled, visi vaistai praeina didžiulius tyrimus, studijas, tikrinami įvairių institucijų ir tikrai yra nekenksmingi žmonėms. kaip gi galėtų patikimos institucijos leisti prekyboje vėžį sukeliančius preparatus?

Taigi nitrozaminai (dėl ko ir uždraustas raniberl) kuriuos dar daugiau nei prieš 10 metų (2006) įvairių mokslininkų, ekspertų ir IARC organizacija primygtinai reikalavo priskirti Group 1 kancerogenų grupei. PSO skalambijo jau 2010 metais. Ir štai pagaliau artėjant 2020 metams, visą dešimtmetį vis dar besinuodijant vėžį sukeliančiais produktais, juos pagaliau uždraudžia Lietuvoje.

Kas Lietuvoje turėtų atsakyti už šias nuodėmes ir žmonių mirtis? ogi niekas. Be abejo visi tokie „Geekai“, kurie ankščiau jums apie tai pranešdavo, buvo vadinami tiesiog „Acto garintojais ir sąmokslininkais„, kuriuos reikia izoliuoti nuo visuomenės.

Norėčiau priminti VVTK, kad yra ir daugiau produktų, kurie klasifikuojami kaip Group 1 kancerogenas. T.y. be abejonių sukelia vėžį.

Taigi, gal jau laikas imtis Perdirbtos Mėsos gaminių, juk jie jau seniai klasifikuoti kaip group 1 kancerogenas. Kaip manote, kur daugiau kancerogeninių medžiagų: raniberl tabletėje ar šlapiankėje? kaip manote, kurio produkto lietuviai sunaudoja daugiau?

Alopatų, dažnas pasiteisinimas dar ir tai, kad vienuose ar kituose produktuose kažkokios nuodingos, vėžį sukeliančios medžiagos yra tiek mažai, kad nesiskaito  Taigi mieli alopatai, kaip manote, kiek vėžį sukeliančių nitrozaminų yra raniberl tabletėje? gal norėtumėte palyginti su tais mažais kiekiais medžiagų farmakologiniuose produktuose, kuriuos jus primygtinai vaikams norite leisti į kraują?

Mielieji, pasitarkite su savo gydytojais arba vaistininkais apie kitus savo vartojamus maisto ir farmakologinius produktus, kuriuose yra priemaišų, vėžį sukeliančių medžiagų.

Kita vertus, kaip vadinti žmogų kitaip, nei beždžione, kuris aklai tiki bet kuo, netikrindamas informacijos, kaip vadinti žmogų, kuriam reikia ne tai, kad delfi straipsnio apie draudžiamus produktus, bet ir realiai produktą išimti iš prekybos, kad žmogus savo noru jo nerytų?

Įdomu, ar šalį valdantys ir šiaip žymūs tautiečiai, su kuriais solidarizuojasi dalis tautos jau pradėjo žiūrėti ką kiša į burną?

Atsiprašysiu beždžionių, žmonių taip vadinti negalima, nes…. beždžionės protingesnes, jos nededa sau į burnas bet ko, pasitikėdamos tuo ką sako dramblys.

Pasidalinkite su draugais straipsniu, ar bent jau šiuo mano įrašu, gal ims ir prabus, pradės labiau domėtis savo sveikata, gyvenimo būdu, mityba ir mažiau vartos produktų klasifikuojamų taip pat, kaip Nitrozaminai. O gal VVTK pagaliau imsis radikalesnių priemonių besirūpindami tautos sveikata?

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 548

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Reklama

Apklausa

Kokią psichologinę pagalbą rinktumėtės?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas