• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija
  • Join Us
  • Member Login

infa.lt

Sportas darbe – didėjantis produktyvumas ir gerėjanti sveikata

Sportas darbe – didėjantis produktyvumas ir gerėjanti sveikata

11 rugsėjo
08:05 2019

„Prisidėti finansuojant sporto salės organizavimą, dušines, įrengti dviračių treniruoklius, organizuoti sporto sekcijas įmonėje … Birželio mėnesį Kvebeko vyriausybė paskelbė finansinę paramą įmonėms, kurios skatina fizinį aktyvumą darbe. Šiuo metu Prancūzijoje nėra nieko panašaus. Sportas darbo vietoje – tai buvo vienas iš Emmanuelio Macrono rinkimų kampanijos pažadų. Įstatymas apie „Sportą ir visuomenę“, atidėtas iki 2020 m. pirmojo pusmečio, galėtų pateikti pasiūlymų šia tema “, – rašo„ Le Monde “žurnalistė Pascale Santi

„Fizinio aktyvumo nauda akivaizdi ir darbuotojui, ir darbdaviui: mažiau traumų, patirtų darbo metu, geresnis produktyvumas, mažiau praleistų darbo valandų … 2015 m. Konsultacijų firmos „Goodwill-Management“ atliktas tyrimas rodo, jog sportuojant gerinama gyvenimo kokybė. darbe. Jau nekalbant apie ekonomiją: reguliarūs užsiėmimai sportu padeda darbuotojui sutaupyti nuo 5% iki 7% jo metinio biudžeto, atsižvelgiant į išlaidas sveikatai“, – pažymi straipsnio autorius.

Fizinis aktyvumas ir sporto renginiai, organizuojami bendrovės, padidina jos produktyvumą nuo 3 iki 9%, o pelningumą – nuo 4 iki 14%“, – pabrėžiama deputato nuo „Demokratų ir nepriklausomų asmenų sąjungos“ Francoise Gatel ir partijos „Pirmyn, respublika“ deputato Francois Cormier-Bouligeon ataskaitoje, kovo mėnesį perduotoje ministrui pirmininkui.

Šioje ataskaitoje pateiktas pavyzdys susijęs su kompanija „Safran“: atitinkamai 30 minučių apšilimo ir 30 minučių tempimo dienos pradžioje ir pabaigoje sumažino praleistų darbo valandų skaičių penkiomis dienomis per metus ir pagerino socialinį dialogą“, – pabrėžia leidinys.

Anot visų ekspertų, fizinio aktyvumo skatinimas duoda akivaizdžią naudą, tačiau pagrindinė problema yra sėdimo gyvenimo būdo, kuris tikrai žudo, sumažinimas; Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, jis yra atsakinga už daugiau nei 5,3 milijono mirčių visame pasaulyje ir 10% mirčių Europoje “, – rašo„ Le Monde.

Sėdimas gyvenimo būdas įmonėje retai laikomas rizikos veiksniu“, – sako profesorius Frederickas Duthey iš Klermono Ferano universiteto klinikinio centro.

Kaip parodė vienas tyrimas, pats pakilimas nuo kėdės faktas 5 minutėms kas 30 minučių per 8 darbo valandas trečdaliu sumažina cukraus kiekį kraujyje ir insulino sekreciją, palyginant su grupe žmonių, kurie liko sėdėti. Todėl būtina statyti už du arklius. Nesėdėkite per ilgai ir naudokitės bet kokia priežastimi atsistoti“, – apibendrina Santi.

Paremkite infa.lt, - Ačiū !!!:

Infa.lt

žiūrėjo 109

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar, jūsų nuomone, 15min leidinys yra objektyvi žiniasklaidos priemonė?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais