infa.lt

Sąjunga „Vardan šeimos“ paskelbė savo reikalavimus Lietuvos valdžiai

Sąjunga „Vardan šeimos“ paskelbė savo reikalavimus Lietuvos valdžiai

04 rugsėjo
13:28 2019

Stop Barnevernet

Sąjunga „Vardan šeimos“ jungiasi prie TARPTAUTINIO PROTESTO „STOP BARNEVERNET IDEOLOGY“ ir organizuoja protesto akciją Lietuvoje!

Rugsėjo 7 d., šeštadienį, 12-14 val. sąjunga „Vardan šeimos“ kviečia prisijungti prie tarptautinės protesto akcijos „STOP Barneverneto ideologijai“ nukreiptos prieš vaikų atėmimą iš šeimų ir rengia piketus prie Seimo, Prezidentūros, Vyriausybės ir Norvegijos ambasadų ragindama stabdyti „Barnevernet“ ideologijos plėtrą Žemėje.

Piketai, rengiami prieš vaikų interesų apsauga prisidengiančių institucijų smurtą  vyks ir kitose 17 šalių: Norvegijoje, Austrijoje, Danijoje, Bulgarijoje, Ispanijoje, Serbijoje, Italijoje, Kanadoje, JAV, Airijoje, Naujojoje Zelandijoje, Lenkijoje, Vokietijoje ir Rusijoje. Tikėtina, jog prisijungs ir daugiau šalių.

Sąjungos „Vardan šeimos“ kreipimasis ir tuo pačiu reikalavimas skirtas Lietuvos valdžiai:

„Mes esame neabejingi šeimoms, susiduriančioms su instituciniu smurtu!

Mums rūpi visi Lietuvos vaikai ir mes nepritariame Barnevernet principams, todėl REIKALAUJAME:

1. Skubos tvarka reikalingas vaikų teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos funkcijų atskyrimas. Šiuo metu tarnyba vykdo du vienas kitam prieštaraujančius veiksmus – ta pati institucija paima iš šeimų vaikus ir ta pati tarnyba perduoda vaikus įvaikinimui Lietuvos bei užsienio šalių įvaikintojoms.

2. Apsvarstyti R. Janutienės Seimo peticijų komisijai įteiktą ir daugiau nei 40000 Lietuvos piliečių pasirašytą peticiją dėl Seimo narės D. Šakalienės apkaltos, kuri savo veiksmais pažeidė Seimo nario priesaiką gerbti ir vykdyti Lietuvos Respublikos Konstituciją. Lietuvos Respublikos Konstitucija šeimą įvardija kaip valstybės ir visuomenės pagrindą, tuo tarpu Seimo narės D. Šakalienės veiksmai ir pasisakymai žiniasklaidoje sumenkina šeimos svarbą.

3. LR Prezidentui, inicijuoti LR ambasadoriaus Norvegijoje atleidimą, dėl neatlikimo vienos iš savo tiesioginių pareigų ginant Lietuvos Respublikos mažamečius piliečius, bei jų tėvus nukentėjusius nuo Norvegijos tarnybos Barnevernet neteisėtų veiksmų.

4. Gen. Prokuratūrai inicijuoti finansavimo tyrimus šiose organizacijose:

– „Žiburio“ labdaros paramos fonde (įm. kodas 303263714);
– visuomeninėje organizacijoje „Gelbėkit vaikus“ (įm. kodas 190780953);
– SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija , Labdaros paramos Fondas (įm. kodas 192014985);
– VŠĮ „Sotas“ (įm. kodas 195746022).

Ir išsiaiškinti, ar iš užsienio valstybių juridinių subjektų bei iš privačių asmenų gaunamos lėšos nėra įgytos nusikalstamos veikos modeliu.

5. Inicijuoti tyrimus VŠĮ „Sotas“ organizacijoje ir išsiaiškinti, ar ši organizacija nėra tiesiogiai susijusi su įvykiais Italijoje Bibbiano ir Forteto savivaldybėse, kuriose nustatyta nusikalstama veika įvaikinimo, socialinių paslaugų teikimo bei vaikų teisių apsaugos srityje. VŠĮ „Sotas“ organizacija yra tiesioginis Italijos įvaikinimo agentūrų atstovas. Italijos įvaikinimo agentūros VŠĮ „Sotas“ organizacijai nuolat teikia finansavimą.

6. Išsiaiškinti ar visuomenės įtarimai pagrįsti, kad 2008 – 2015 metais daugiausiai Alytaus bei Druskininkų savivaldybėse, Lietuvos Caritas galimai dalyvavo(tarpininkavo) įvaikinant Lietuvos vaikus užsienio valstybėse. Išsiaiškinti Caritas dalyvavimo(tarpininkavimo) mastus, funkcijas bei veiksmų teisėtumą.

7. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai teisės aktuose įvesti kriterijus, kurie būtų veiksmingi prieš galimus interesų konfliktus tarp socialinių tarnybų ir šeimos bendruomenių.

8. Ištirti ar nebuvo pažeisti teisės aktai įdarbinant NVO, VŠI organizacijose dirbusius ar joms vadovavusius asmenis Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija inicijuoja teisės aktų kūrimą tose srityse, kuriose anksčiau dirbo minėti asmenys ir kuriose vis dar dirba buvę šių asmenų kolegos.

Ištirti, ar ministras nėra protegavęs jų įsidarbinimo, ar esami darbuotojai nesiekė finansinės naudos savo buvusioms darbovietėms.

Raginame nubusti žmones ne tik Lietuvoje bet ir visame pasaulyje ir netylėti, kai yra grobiami ir parduodami mūsų vaikai. Kad tai yra verslas jau įrodė skandalas Italijoje, Bibbiano.

Daugiau informacijos apie tai: https://vardanseimos.lt/skandalas-italijoje/

Informuojame, kad prie Tarptautinio protesto oficialiai jau prisijungė: Norvegija, Austrija, Danija, Bulgarija, Serbija, Italija, Ispanija, Naujoji Zelandija, Kanada, Lenkija, JAV, Airija, Vokietija!

Plačiau apie renginį: Facebook

 


Žymos

komentarai 7

 1. Eisiu, dalyvausiu    -  2019-09-04, 14:53

  iki susimatymo ❤️ šeštadienyj.

  ⛔ šakalienę, majauską ir žiobienę ant laužo!
  ⛔ Ne vaikų grobimams!

  Atsakyti į šį komentarą
 2. pasidalinau straipsniu    -  2019-09-04, 15:01

  ačiū infa•lt už šį Jūsų straipsnį, kuriuo jau be abejo pasidalinau.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. peticijos•com    -  2019-09-04, 20:33

  straipsnyje minima peticija: h t t p s : / / w w w . p eticijo s . c o m /seimo_nares_doviles_sakalienes_apkalta?a=2&fbclid=IwAR0ytWpALouOuXbFiL-qbjq3qXFZCONpVmvmvdWVYpLQX6g9zRoAJV7Gs-o

  Atsakyti į šį komentarą
  • nostradamas    -  2019-09-04, 22:56

   Nenoriu būti blogas pranašas,bet bijau,kad visomis šitomis vergų peticijomis ir reikalavimais valdžiagyviai tik nusišluostys subines,ir tuo viskas baigsis.
   Tie kurie įvedė šituos „nuostabius“ įstatymus,supranta tik vieną vienintelę kalbą-JĖGĄ.
   Išvadas darykite patys.

   Atsakyti į šį komentarą
   • peticijos•com    -  2019-09-05, 06:44

    to – nostradamas
    Pritariu, senai skiau, kad peticijos, tai tik būdas surasti bendraminčius ir susiburti.
    Įsivaizduokite dabar, jei peticijos autorius (šiuo atveju autorė) parašys peticijos pranešimą. Tada apie renginį minimą straipsnyje iškarto sužinotų apie 40K žmonių.
    Taip, kad reik tikėtis, kad Rūta Janutienė nesnaudžia.

 4. klausimas:    -  2019-09-05, 10:05

  ar kas nors susisiekėte su Rūta Janutiene, kad įkeltų peticijos pranešimą?

  Atsakyti į šį komentarą
 5. ir nusivyliau, ir ne    -  2019-09-07, 20:17

  buvau pikete, tai ir nusivyliau, ir ne.
  Nusivilimas buvo tame, kad piketas pasirodė beprasmis, kad iš jo jokios naudos, niekas nepasikeis ir nepagėrės. Pastovėjimas, pakalbėjimas ir tiek.
  Dar nesimatė jokių nešališkų žurnalistų, tik presstitutinis tv3 kanalas.
  Na, o pliusas buvo tas, kad sužinojau naujų dalykų. Pavyzdžiui:
  – pasirodo anglijoje kai atiminėja vaikus, tai tėvus priverčia pasirašyti, kad jie neviešins informacijos. Tad apie vaikų atiminėjimus anglijoje labai mažai žinoma ir tai tiesa – tikrai mažai žinoma;
  – peticija dėl apkaltos šakalienei yra oficialiai įteikta, tačiau ji dulka ant lentynos ir manau visi suprantame kodėl;
  – ir t.t…

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Sąjunga „Vardan šeimos“ paskelbė savo reikalavimus Lietuvos valdžiai* - nuoroda: https://infa.lt/36018/sajunga-vardan-seimos-paskelbe-savo-reikalavimus-lietuvos-valdziai/