infa.lt

Kas sunaikins žmoniją anksčiau už globalų atšilimą

Kas sunaikins žmoniją anksčiau už globalų atšilimą

31 rugpjūčio
08:36 2019

Atsparumas antibiotikams kelia didelę grėsmę, kuri „gali mus nužudyti anksčiau už juntamus klimato pokyčius“, – išskirtiniame interviu „Sky News“ teigia vyriausioji Anglijos medicinos pareigūnė.

Savo interviu profesorė Dame Sally Davies, kuri tuo pačiu yra vyriausioji Jungtinės Karalystės vyriausybės patarėja medicinos klausimais, teigė, jog „kasmet vien Britanijoje gali mirti mažiausiai 10 milijonų žmonių, jei mums nedelsiant nepavyks išspręsti šios problemos“.

Ir tai pareikalaus daugiau gyvybių nei šiuo metu nusineša vėžys ar diabetas.

Pasak profesorės, dėl pernelyg išaugusio vaistų, skirtų kovai su infekcijomis vartojimo, išsivystė taip vadinamos superbakterijos, prieš kurias įprasti medicininiai preparatai yra bejėgiai.

Ji pabrėžė, jog šiuo metu antibiotikai naudojami ne tik medicinoje, bet ir žemės ūkyje, kaip pašarų priedai gyvuliams, o apie situaciją žuvininkystėje (kai kur) užsiminė kaip apie siaubingą, kur žuvys tiesiog šeriamos antibiotikais.

Sally Davies įspėjo saugotis mėsos ir žuvies importo iš šalių, kuriose piktnaudžiaujama antibiotikais, ir priminė, jog tokie piktnaudžiavimai galutinėje pasekoje sukuria rimtas problemas visame pasaulyje.


Žymos

1 Atsiliepimas

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


  • Nereikia (64%, 86 balsavo)
  • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
  • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Kas sunaikins žmoniją anksčiau už globalų atšilimą* - nuoroda: https://infa.lt/35931/kas-sunaikins-zmonija-anksciau-uz-globalu-atsilima/