infa.lt

Li Ching-Yuen – ilgaamžis kinas išgyvenęs 256 metus

Li Ching-Yuen – ilgaamžis kinas išgyvenęs 256 metus

24 spalio
15:22 2015

Li Ching-Yuen

Li Ching-Yuen – kinų ilgaamžis, išgyvenęs daugiau, nei du su puse šimtmečio.

Kaip teigia kinų informacijos leidiniai, Li Ching-Yuen gimė 1677 metais Tsitszyansyane, Sichuan provincijoje. Didžiąją savo gyvenimo dalį jis praleido Sichuan kalnuose, rinkdamas gydomąsias žoleles ir kaupdamas ilgo gyvenimo paslaptis. Mirė jis 1933 metais pasiekęs 256 metų amžiaus ribą.

1748 metais, kai Li Ching-Yuen buvo 71 metai, jis persikėlė gyventi į Kaysyan, kad prisijungtų prie Kinijos kariuomenės kaip kovos menų instruktorius ir karinis patarėjas. 1927 metais, t. y. praėjus 179 metams, Li su vizitu atvyko pas 43 metų generolą Jang Seną į Sichuan provinciją. Generolą sužavėjo jaunatviška Li išvaizda ir jo jėga bei šaunumas. Svečiuose pas karo vadą buvo padaryta pati žinomiausia, jei ne vienintelė, Li Ching-Yuen fotografija. Vėliau generolas aprašė savo 250-mečio svečio išvaizdą taip: „Jo puikus regėjimas ir lengva eisena, ūgis – septynios pėdos, labai ilgi nagai ir rusvi skruostai“.

Po šio susitikimo Li grįžo namo ir praėjus šešeriems metams mirė. Legenda sako, jog prieš mirtį jis ištarė savo draugams: „Ką turėjau padaryti šiame pasaulyje, – aš padariau. Dabar aš einu namo“.

Anot gandų, jis paliko 200 palikuonių ir turėjo 24 žmonas, iš kurių pergyveno 23, o 24-oji tapo jo našle.

Į klausimą apie ilgaamžiškumo paslaptį jis atsakė: „Išsaugokite ramią širdį, sėdėkite kaip vėžlys, eikite lengvai kaip balandis ir miegokite kaip šuo“.

Tikėtina, jog kalba ėjo apie ramios psichinės būsenos išsaugojimą ir ramų miegą. Žinoma tik, jog jis viso gyvenimo eigoje darė specialius kvėpavimo pratimus (cigun), o taip pat gėrė žolių užpiltines, kurių receptas neišliko arba net nebuvo žinomas.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


  • Taip, bus atšauktas (57%, 82 balsavo)
  • Ne, nemanau (35%, 51 balsavo)
  • Nežinau, neturiu nuomonės (8%, 12 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2020 21 gegužės @ 09:09
Pabaiga - 2020 21 birželio @ 09:09

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Li Ching-Yuen – ilgaamžis kinas išgyvenęs 256 metus* - nuoroda: https://infa.lt/3585/li-ching-yuen-ilgaamzis-kinas-isgyvenes-256-metus/