infa.lt

Seimo konservatoriai reikalauja Seimo Pirmininko paviešinti jo turimą informaciją dėl Seimo narės I. Rozovos

Seimo konservatoriai reikalauja Seimo Pirmininko paviešinti jo turimą informaciją dėl Seimo narės I. Rozovos

19 rugpjūčio
17:24 2019

G. Landsbergis, L. Kasčiūnas, A. Anušauskas

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto nariai Laurynas Kasčiūnas, Gabrielius Landsbergis ir Arvydas Anušauskas šiandien kreipėsi į Seimo Pirmininką Viktorą Pranckietį reikalaudami pateikti visiems Seimo nariams ir visuomenei Valstybės saugumo departamento jam pateiktą informaciją, kodėl Irinai Rozovai nebuvo suteikta teisė dirbti su įslaptinta informacija.

„Kaip paaiškėjo, dar praėjusių metų sausio 18 d. Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis gavo neįslaptintą raštą su informacija iš Valstybės saugumo departamento, kodėl Irinai Rozovai nesuteikta teisė dirbti su įslaptinta informacija. Tačiau skirtingai negu Mindaugo Basčio atveju, Viktorui Pranckiečiui šįsyk, panašu, pritrūko drąsos ir principingumo veikti analogiškai.

Todėl paaiškėjus naujoms aplinkybėms dėl Irinos Rozovos veiklos, kuri gali kelti rizikas Lietuvos nacionaliniam saugumui, reikalaujame Seimo Pirmininko nedelsiant supažindinti ir kitus Seimo narius bei visuomenę su neįslaptintu VSD atsakymu dėl Irinos Rozovos teisės dirbti su įslaptinta informacija”, – teigė Seimo NSGK pirmininko pavaduotojas L. Kasčiūnas.

Pasak L. Kasčiūno, po praėjusią savaitę įvykusio neeilinio Seimo NSGK posėdžio dėl Lietuvos parlamentinės sistemos pažeidžiamumo ir VSD pateiktos informacijos dėl I. Rozovos ir Tarpparlamentinės ortodoksų asamblėjos veiklos, atsirado dar daugiau abejonių, kad Seimo narės I. Rozovos veikla iš esmės yra analogiška Seimo nario priesaiką ir Konstituciją sulaužiusio M. Basčio veiklai, kuri kėlė grėsmę šalies nacionaliniam saugumui.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, jog medžiaga apie tai, kad D. Grybauskaitė mokėsi KGB mokykloje yra patikima?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, verta dėmesio: *Seimo konservatoriai reikalauja Seimo Pirmininko paviešinti jo turimą informaciją dėl Seimo narės I. Rozovos* - nuoroda: https://infa.lt/35783/seimo-konservatoriai-reikalauja-seimo-pirmininko-paviesinti-jo-turima-informacija-del-seimo-nares-i-rozovos/