infa.lt

ES pasiūlė Interneto valymą pasaulio mastu

ES pasiūlė Interneto valymą pasaulio mastu

21 spalio
01:03 2015

internetas blokuotas

Europos Komisija pradėjo derybas su Microsoft ir Google dėl masinio „valymo“ interneto tinkle, siekiant pašalinti teroristinio turinio informaciją. Apie tai pranešė eurokomisaras migracijos, vidaus reikalų ir pilietybės klausimais Dimitris Avramopoulos, skelbia TASS.

Neskaitant minėto turinio pašalinimo iš stambių interneto korporacijų serverių, Europos Sąjungoje siūloma užblokuoti „teroristinį“ turinį pasaulio interneto paslaugų tiekėjų lygmenyje. Atitinkamas kreipimasis bus paskelbtas gruodžio 2 dieną.

„Žinoma kalba neina apie socialinių tinklų dvasios pažeidimą ir policinės valstybės sukūrimą. Atvirkščiai! Mūsų piliečių saugumas – tai jų fundamentali teisė. Mes turime apginti labiausiai pažeidžiamus mūsų tarpe – mūsų jaunimą“, – pareiškė Avramopoulos, komentuodamas valymo tikslus.

Taip pat eurokomisaras pabrėžė, jog tūkstančiai europiečių jau paveikti radikalizacijos ir yra pasiruošę vykdyti teroristinius aktus savo šalyse, grįžę iš Irako ir Sirijos.

„Internetas – tai didžiausias žmonijos pasiekimas. Tačiau šiandien jis naudojamas kaip įrankis skleisti radikalioms teroristinėms idėjoms, ir mes turime atrasti priemones, kad užkardyti šią praktiką“, – pasakė jis.

Dar anksčiau tapo žinoma, jog „Roskomnadzor(Rusija)“ skelbs konkursą išrenkant sistemos kūrėjus, – sistemos, kontroliuosiančios, kaip interneto tiekėjai vykdo reikalavimus blokuoti uždraustus tinklapius internete.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *ES pasiūlė Interneto valymą pasaulio mastu* - nuoroda: https://infa.lt/3559/es-pasiule-interneto-valyma-pasaulio-mastu/