• Naujienos
 • Parama
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Šiaurės Korėja pasaulio bankuose pagrobė 2 milijardus dolerių

Šiaurės Korėja pasaulio bankuose pagrobė 2 milijardus dolerių

21 rugpjūčio
08:32 2019
Hakeris

REUTERS

Šiaurės Korėjos programišiai pagrobė 2 milijardus dolerių, kurie buvo vėliau panaudoti karinių programų finansavimui, praneša Reuters, su nuoroda į nepriklausomų ekspertų ataskaitą, sudarytą JT saugumo Tarybai.

Pasak ataskaitos, pagrinde hakeriai atakavo kriptovaliutų biržas ir bankus. Virtualių plėšikų iš KLDR aukomis tapo 17 šalių finansinės struktūros. Pagrobtas lėšas programišiai „plovė“ internete.

Taip pat ekspertų ataskaitoje pažymima, jog Pchenjanas pažeidė JT sankcijas, slapta gabendamas jūra prekes, kurias jam yra uždrausta importuoti, tame tarpe – skirtas masinio naikinimo ginklo gamybai.

2014 metais amerikiečių specialistai nustatė, jog Šiaurės Korėja organizavo seriją programišių atakų prieš Sony Pictures Entertainment. Tada pas kompaniją buvo pagrobta didelės apimtys dokumentų, įskaitant ir naujo filmo apie Džeimsą Bondą scenarijų.

Po 3 metų Šiaurės Korėjos programišiai buvo apkaltinti sukūrė ir paleidę virusą WannaCry, kuris užkrėtė daugiau kaip 300 tūkstančių kompiuterių visame pasaulyje, įskaitant Britanijos sveikatos apsaugos tarnybos serverius.

Infa.lt
Paremkite infa.lt  
žiūrėjo 265

Žymos

1 Atsiliepimas

 1. :D:D:D    -  2019-08-25, 17:41

  Oi :D:D:D Prisijuokiau :D:D:D Negaliu :D:D:D koks mėšlinas ir juokingas straipsnis. Manau kartu išgalvotas ir propagandinis.
  1. Nemanau, kad Š. Korėjos hakeriai yra tokie gabūs. Na jei yra, tai tada malačiai;
  2. Aukomis tapo 17 šalių finansinės struktūros? Kodėl napavardintos? Gal todėl, kad tai propaganda ir išsigalvojimai?
  3. Trečioje pastraipoje formuojamas ‘blogiečio’ ir nuskriaustųjų JT paveikslas ( :D );
  4. Atakos prieš Sony Pictures Entertainment? :D:D:D Ką ten atakuoti? Korejiečių kuriama TV produkcija žymiai įdomesnė, tuo tarpu Džeimsą Bondą nei už pinigus neičiau žiūrėti;
  5. Užkrėtė ir Britanijos sveikatos apsaugos serverius? Rimtai? Kur trumpas aprašymas kokios buvo pasėkmės to ‘užkrėtimo’? Bei kur nuorodos į originalius šaltinius?
  ___
  Žurnalistai, tai trečioji šalies valdžia. Taigi, nieko nuostabaus, kad Lietuva tapo sparčiausiai nykstančia šalimi pasaulyje, kai trečioji valdžia rašo tokius prastus straipsnius.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Paremti infa.lt per PayPal

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Ar, jūsų nuomone, Prezidentas turėtų įsikišti į situaciją valstybėje?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...