infa.lt

Mokinių tėvai Britanijoje vienija jėgas kovai su „trans propaganda“

Mokinių tėvai Britanijoje vienija jėgas kovai su „trans propaganda“

20 rugpjūčio
08:30 2019
Kai kurie vaikai yra Trans

nuotr. REUTERS

Paauglio translyčio (transgender) Jayden Lowe mirtis, sukelta pavartojus hormonų, tapo paskutiniu lašu Tanya Carter, kurios vienas iš vaikų mokėsi su mirusiu paaugliu vienoje mokykloje Kembridžšyre, praneša The Times.

Leidinys informuoja, jog T. Carter su nerimu stebėjo, kaip Britanijos mokyklos praveda LGBT politiką. Pasak jos, kai kurios mokyklos kviečia specialistus, kurie išaiškina vaikams, abejojantiems savo lytine tapatybe, kaip pakeisti lytį.

„Aš labai susirūpinusi dėl to, su kuo mano vaikams tenka susidurti mokykloje, o taip pat man kelia nerimą bendra padėtis“, – pareiškė T. Carter. Pasak The Times, dabar ji prisijungė prie aktyvios kitų tėvų grupės, mokytojų, gydytojų ir psichologų, pasivadinusių „Susivienijimu už saugias mokyklas“.

Grupės aktyvistai (grupę sudaro 150 žmonių) teigia, jog naujos lytiškai neutralios taisyklės mokyklose pažeidžia mergaičių teises į vienos lyties asmenims pritaikytas rūbines ir sanitarinius mazgus.

Be to, susivienijimo nariai tvirtina, jog vaikų abejonės dėl lytinės tapatybės stimuliuojamos medicininio įsikišimo būdu: kaip pavyzdys pateikiami medikamentai, blokuojantys brendimą.

Taip pat pažymima, jog kai kuriais atvejais mokyklos nepraneša tėvams apie tai, jog jų vaikai prašo identifikuoti save su priešinga lytimi.

Grupės atstovai kreipėsi į vyriausybę, siekdami padidinto dėmesio šiai problemai, – teigia The Times. Be to, grupė pasirengusi padėti mokykloms gerinant LGBT politiką, o taip pat suteikti alternatyvias konsultacijas vaikams ir jų šeimoms.

 

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


  • Nereikia (64%, 86 balsavo)
  • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
  • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Mokinių tėvai Britanijoje vienija jėgas kovai su „trans propaganda“* - nuoroda: https://infa.lt/35437/mokiniu-tevai-britanijoje-vienija-jegas-kovai-su-trans-propaganda/