infa.lt

Vengrijoje kviečiama boikotuoti Coca-Cola už tos pačios lyties asmenų santykių reklamą

Vengrijoje kviečiama boikotuoti Coca-Cola už tos pačios lyties asmenų santykių reklamą

06 rugpjūčio
17:19 2019
Coca-Cola reklama

Coca-Cola reklama | REUTERS

Coca-Cola reklama, atsiradusi Budapešto gatvėse populiaraus vengrų muzikinio festivalio „Sziget“ išvakarėse, sukėlė nelauktą efektą.

Plakatuose, skirtuose trečiadienį, rugpjūčio 7 dieną prasidedančiam festivaliui, kurio tema yra „Love Revolution“ („Meilės revoliucija“), pavaizduota besišypsanti apsikabinusių vyrų pora su dietinės Coca-Colos buteliu ir prierašu „Be cukraus ir be prietarų“.

Atsiradęs Vengrijos sostinėje plakatas privertė aštriai pasisakyti „Fidesz“ šalininkus, vienos iš dviejų stambiausių šalies partijų, pasisakančių prieš tos pačios lyties asmenų santuokas.

Kaip praneša The Guardian, partijos vicepirmininkas Istvan Boldog paragino boikotuoti Coca-Cola produkciją, pavadinęs šią reklaminę kampaniją provokacine.

„Homoseksualų lobistai apgulė Budapeštą, nepalikdami vietos, kad to būtų galima išvengti“, – nuskambėjo vienoje iš vietos žiniasklaidos priemonių. Bet net tada, kai vengrų premjeras Viktoras Orbanas ir pats pasisako prieš lygias teises vienos lyties poroms, bevelydamas „tylų homoseksualų ir heteroseksualų sambūvį“, visuomenė nepalaikė boikoto idėjos, teigia The Guardian.

Fidesz partijoje buvo pareikšta, jog vengrai laisvi patys rinktis ar gerti jiems Coca-Cola, ar ne.

Pačios gi Coca-Cola kompanijos atstovai pažymėjo, jog „hetero ir homoseksualūs asmenys turi teisę mylėti tą žmogų, kurį jie nori ir taip, kaip jie nori“, pridėję, jog festivalis Sziget 2019, į kurį atvyks daugiau kaip pusė milijono žmonių, atkartoja pagrindinius JAV daugianacionalinio gyvenimo principus.

Gėjų teisių grupės „Háttér“ advokatas Tamás Dombos teigė, kad vyriausybė yra homofobiška, tačiau taip pat supranta, kad visuomenė vis labiau priima gėjų gyvenimo būdą.

Prieš tris metus savo interviu valstybės vadovas Viktoras Orbanas yra pareiškęs, jog „gėjai gali daryti tai ką nori, tačiau jų santuokos nebus pripažįstamos valstybės… obuolys negali būti pavadintas kriauše“

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 142

Žymos

Atsiliepimų 3

 1. užkoduota    -  2019-08-06, 17:44

  kokakolio akcijos žyduose

  Atsakyti į šį komentarą
 2. kas mūsų laukia?    -  2019-08-07, 00:21

  gražių paveiksliukų galerija:

  liaudiesmenas.livejournal.com

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Vidmantas    -  2019-08-08, 11:43

  Saunuoliai vengrai , oi saunuoliai .

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar kainų augimo fone pradėjote mažiau ir/ar pigiau pirkti?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...