• Naujienos
  • Parama
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Donaldas Trampas su nepasitikėjimu atsiliepė apie kriptovaliutas

Donaldas Trampas su nepasitikėjimu atsiliepė apie kriptovaliutas

16 liepos
09:28 2019
[vc_row][vc_column][vc_column_text]Donaldas Trampas

JAV prezidentas Donaldas Trampas (Donald Trump) išreiškė nepasitikėjimą kriptovaliutomis bendrai ir „Facebook“ kompanijos anonsuota „Libra“ konkrečiai.

Aš nesu gerbėjas bitkoino ar kitų kriptovaliutų, kurios iš esmės nėra pinigai, ir kurių vertė labai nestabili bei pagrįsta tik oru. Nereguliuojami kriptoaktyvai gali stimuliuoti neteisėtą elgesį, įskaitant prekybą narkotikais ir kitą nelegalią veiklą“, – parašė D. Trampas „Twitter“ socialiniame tinkle.

Taip pat JAV prezidentas pažymėjo, jog „Facebook“ kompanijos „virtuali valiuta“ „taip pat neturės reputacijos ar patikimumo“.

„Jeigu „Facebook“ ir kitos kompanijos nori tapti bankais, jos turi gauti banko licenziją ir vadovautis reguliatoriaus taisyklėmis, kaip tą daro nacionaliniai ir tarptautiniai bankai“, – pareiškė Donaldas Trampas, papildęs, jog „Jungtinės Valstijos turi tik vieną realią valiutą, ir ji dabar stipresnė bei patikimesnė, nei kažkada anksčiau“.

„Tai, be abejonės, dominuojanti valiuta bet kuriame pasaulio taške, ir ji visada išliks tokia. Ji vadinasi – amerikietiškas doleris“, – reziumavo JAV prezidentas.
Atsakydamas į tai naudotojas Stewen Walk pastebėjo, jog JAV doleris taip pat nėra dengta auksu valiuta, t. y. irgi „grįstas oru“.

O naudotojas Justin Sun patarė D. Trampui neskaityti „feikinių“ pranešimų kriptovaliutų atžvilgiu, o atvykti papietauti pas finansininką Warren Buffett liepos 25 dieną: „Aš garantuoju jums, jog po šių pietų niekas nežinos apie kriptovaliutas daugiau, nei jūs“.

Infa.lt
Paremkite infa.lt  
žiūrėjo 83

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Paremti infa.lt per PayPal

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Kiek tikite valdžia?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...