infa.lt

Po planinio pneumokokinės vakcinos skiepo, Lenkijoje mirė kūdikis

Po planinio pneumokokinės vakcinos skiepo, Lenkijoje mirė kūdikis

liepos 13
16:292019
Simonas (lenk. Szymon)

Simonas mirė po to, kai jam buvo suleista galimai nesaugi pneumokokinė vakcina Synflorix | firmusmedicus.lt

firmusmedicus.lt

Simonas (lenk. Szymon) – berniukas iš Radomo miesto Lenkijoje. Jo gyvenimo istorija truko 11 mėnesių. Šių metų birželio 18 d., trijų gydytojų konsiliumas priėmė sprendimą nutraukti Simono gyvybę. Jie nustatė, kad berniuką ištiko, taip vadinama, smegenų mirtis, nepaisant fakto, kad jo širdis vis dar plakė. Medikai, prieš tėvų valią ir jų neinformavę, atjungė kūdikio gyvybę palaikiusius aparatus.

Tėvų teigimu, smegenų uždegimą ir patinimą Simonui galimai sukėlė pneumokokinė vakcina, kuria jis buvo paskiepytas būdamas beveik 6 mėn. amžiaus.[1]

4 dienos po vakcinacijos – karščiavimas ir traukuliai

Simonas gimė 2018 m. liepos 30 d., visiškai sveikas. Neoficialių šaltinių teigimu, iki 2018 m. gruodžio jis buvo paskiepytas visais valstybės kompensuojamais skiepais. 2019 m. sausio 16 d., būdamas beveik 6 mėn. amžiaus, Simonas buvo paskiepytas pneumokoko vakcina Synflorix (serijos Nr.: ASPNB005AE, gamintojas GSK).

2019 m. sausio 20 d., 4 dienos po vakcinacijos, berniukas pradėjo karščiuoti. Mama nedelsiant nuvežė berniuką pas gydytoją, kuris patikino, kad tai yra visiškai normali vaiko reakcija į skiepą.

2019 m. sausio 21 d., apie 22 val. berniukui prasidėjo traukuliai, jis labai įsitempė, nebuvo akių kontakto. Simonas pateko į Radomo ligoninę. Sekančią dieną, kai traukuliai vėl pasikartojo, jam buvo atlikta galvos tomografija. Gydytojai įtarė smegenų uždegimą. Simonui davė daug raminamųjų vaistų, traukuliai nustojo kartotis.

SVARBU: Pneumokokinė vakcina (PCV) Synflorix (serijos Nr. gali skirtis) Lietuvoje taip pat yra naudojama, ja yra skiepijami 2 mėn. ir 4 mėn. kūdikiai bei 12 – 15 mėn. vaikai.

Galvos tomografija parodė stiprų smegenų patinimą

2019 m. sausio 22 d., perkeliant berniuką iš Radomo ligoninės į Varšuvos vaikų ligoninę (transportuojant jį sraigtasparniu), jis kvėpavo savarankiškai, buvo sąmoningas, vyzdžiai reagavo į šviesą. Tačiau, Varšuvos ligoninėje gydytojai nustatė, kad berniuko būklė yra kritinė ir jis buvo perkeltas į intensyvios terapijos skyrių.

Naktį iš 2019–01–22 į 2019–01–23 Simono gyvybinės funkcijos pradėjo nykti, jis buvo reanimuojamas. Dar kartą atlikta galvos tomografija, berniukui nustatytas stiprus smegenų patinimas. Gydytojai pranešė tėvams, jog berniuko smegenys mirė ir liepė atsisveikinti su sūnumi. Skyriaus, kuriame gulėjo Simonas, vedėja pareiškė, kad „jų skyriuje niekas nesiruošia ventiliuoti lavonų“. Šeima pareiškė nesutinkanti su savavališkais gydytojų bei ligoninės vadovybės veiksmais.

Nors gydytojai atnaujino berniukui teikiamą gydymą, visgi, tuo pačiu metu organizavo gydytojų konsiliumą, kuriame turėjo būti pripažinta Simono smegenų mirtis. Atlikus visas procedūras, reikalingas nustatyti smegenų mirtį, paaiškėjo, kad vienas iš tyrusiųjų pajuto Simono momenėlyje švelnų plakimą. Tai lėmė, kad komisijos veiksmai buvo sustabdyti ir smegenų mirtis nepatvirtinta.

2019 m. sausio 30 d. ligoninė pranešė apie sunkų Synflorix skiepo šalutinį poveikį, o prokuratūra šiuo klausimu pradėjo tyrimą. Vėliau ligoninė paneigė skiepo šalutinės reakcijos atsiradimą, tačiau prokuratūros tyrimas nebuvo nutrauktas ir vis dar vyksta.

Nustačius smegenų mirtį, vaiko gyvybę palaikantys aparatai atjungti be tėvų žinios

youtube kadras iš ligoninės.

2019 m. kovo 19 d., po įvykusio gydytojų konsiliumo, berniukui buvo paskirta paliatyvi priežiūra, o gydymas nutrauktas. Simonui buvo paskirtas tik pienas ir vanduo. 2019 m. balandžio 20 d., atlikus genetinius tyrimus, nustatyta, kad berniukas turi RAN BP2 geno mutaciją. Nei vienas jo šeimos narių šios geno mutacijos neturi.

2019 m. birželio 18 d., po trijų gydytojų konsiliumo, kuris įvyko 9 val., berniukui buvo nustatyta smegenų mirtis. 9:05 val. gydytojai, be tėvų žinios ir sutikimo, jiems nesant ligoninėje, atjungė berniuko gyvybę palaikančius aparatus. 9:30 val. berniukas mirė. 10:30 val. tėvai atvyko į ligoninę ir jiems buvo pranešta, jog jų vaikas nebegyvas.

Kas vyko tas 25 minutes, ar vaikas jautė agoniją kai negalėjo įkvėpti, o jo širdies ritmas nuolat lėtėjo, mes nežinome. Žinome tik faktą: Simonas neturėjo galimybės būti tėvų glėbyje paskutines savo gyvenimo minutes, nejautė jų prisilietimo. Tėvai buvo apgauti, o vaikas paliktas vienas numirti už uždarų durų.[2][3]

Tėvų prašymai berniuko gydymui pritaikyti alternatyvią mediciną išgirsti nebuvo

Nepaisant gydytojų spaudimo atjungti gyvybę palaikančius aparatus, šeima buvo pradėjusi ieškoti alternatyvios medicinos pagalbos. Lenkijos žymus reabilitologas, neurochirurgas prof. Jan Talar sutiko padėti nelaimės ištiktai šeimai. Jis specializuojasi tokių ligonių kaip Simonas gydyme, atstatyme po trauminės komos ar konstatuotos smegenų mirties.

Jis sutiko priimti Simoną gydymui savo klinikoje, bet berniukas pirmiausiai turėjo pradėti kvėpuoti savarankiškai. Tai daryti jam trukdė smegenų patinimas, kuris buvo užspaudęs smegenų kamieną. Gydytojas prof. Talar rekomendavo ligoninės gydytojams „stimuliuoti jo judesius, kad jis pradėtų kvėpuoti“. Tėvai savarankiškai atliko profesoriaus rekomenduotus pratimus, kurių eigoje berniuko kojytė sudrebėjo. Ligoninės gydytojų buvo prašoma skatinti berniuko judesius, tačiau į šį tėvų prašymą gydytojai nereagavo ir jokių veiksmų nesiėmė.

Taip pat, į Lenkiją 2019 m. birželio 19 d. turėjo atvykti profesionalus vaikų gydytojas iš JAV – Paul Byrne. Jis buvo susipažinęs su Simono istorija ir tikėjosi pagerinti vaiko būklę. Nors tėvai teikė prašymus ligoninės vadovybei atidėti konsiliumą, į juos nebuvo atsižvelgta. Dieną iki prof. Byrne atvykimo berniuko gyvybė buvo nutraukta.[4][5][6]

Teisinis procesas dėl savavališkų gydytojų veiksmų jau pradėtas

Kaip paaiškėjo vėliau, Simonui jau nuo šeštadienio (2019 m. birželio 15 d.) buvo atliekami tyrimai, kurie pateisintų numatomą konsiliumą dėl smegenų mirties konstatavimo. 2019 m. birželio 18 d., 10 val. vykęs konsiliumas ir jo baigtis buvo suplanuota iš anksto. Tai sužinoję tėvai buvo sugniuždyti, jie pažadėjo kovoti teisiškai ir atsiprašė sūnaus, kad nesugebėjo jo išsaugoti. Teisinis procesas su ligonine jau yra prasidėjęs.

Ligoninės spaudos atstovas atsisakė pateikti bet kokią informaciją, nes ji yra laikoma medicinine paslaptimi. Vieninteliai žodžiai, kuriuos išsakė ligoninė apie Simono mirtį: „Turite susitaikyti su realybe.“

Teisės mokslų daktaro Karol Sonta komentaras: „Simono atjungimas pažeidė baudžiamojo kodekso 192 straipsnį, kuriame teigiama, kad gydytojas, be teisinių globėjų ar tėvų sutikimo, negali nuspręsti dėl tolimesnių medicininių veiksmų, susijusių su pacientu.“[7]

Nerimą kelianti smegenų mirties apibrėžimo kilmė

1986 m. Harvardo medicinos mokyklos ad hoc komitetas parengė ataskaitą, kurioje nagrinėjami smegenų mirties bei negrįžtamos komos apibrėžimai. Smegenų mirties sąvokos pagrindas buvo sugalvotas siekiant sukurti „neteisėtų veiksmų teisėtumą – transplantacijai skirtų organų įsigijimą“.

Ligi šiol yra naudojamas klaidingas, moksliškai nepagrįstas, smegenų mirties apibrėžimas. Mirtis konstatuojama, nes smegenyse nėra elektrinių impulsų ir plaučiai savarankiškai nekvėpuoja, nors visi kiti organai veikia (plaka širdis, vyksta mitochondrijų veikla, jaučiamas skausmas ir kt.).[8][9]

RAN BP2 geno mutacijos ir Synflorix vakcinos ryšys

RAN BP2 geno mutacijos tyrimas berniukui buvo paskirtas turint įtarimų dėl mitochondrijų, metabolinės, degeneracinės ligos. Simono šeimos nariai šios geno mutacijos neturi, tad ši genetinė liga negalėjo būti paveldėta.

Tuo tarpu medikų komentaras buvo: „Esant RAN BP2 geno mutacijai, Simono kritinę būklę galėjo sukelti ir sloga, peršalimas ar kiti išoriniai faktoriai“. Galima daryti prielaidą, kad tokią reakciją galėjo sukelti pneumokoko vakcina Synflorix, kadangi, 4 dienos po skiepo, traukulių ištiktas vaikas atsidūrė ligoninėje. Prieš tai Simonas buvo sveikas, nesirgo. Tokias prielaidas leidžia daryti 2019 m. sausio 30 d. ligoninės pranešimas apie sunkų Synflorix skiepo šalutinį poveikį.[10]

foto. FB/Szymonkuwalcz.Oficjalna strona


Atlikus Synflorix vakcinos (serijos Nr. ASPNB005AE) sudėties analizę, išryškėjo, kad vakcina yra nekokybiška.

Synflorix tyrimas. Vakcina nekokybiška?

Lenkijos nevyriausybinė organizacija STOP NOP, dar vaikui esant gyvam, kreipėsi į Italijos nepriklausomą laboratoriją su prašymu atlikti vakcinos Synflorix (serijos Nr. ASPNB005AE) tyrimus. Tokių veiksmų organizacija buvo priversta imtis, kadangi nesulaukė Lenkijos atsakingų valstybinių institucijų atsakymo apie tokių tyrimų atlikimą. Istorijai iškilus į viešumą, organizacija gavo 150 skirtingų pranešimų apie galimai pasireiškusius šalutinius poveikius po šio skiepo.

Synflorix vakcinos (serijos Nr. ASPNB005AE) sudėties analizės tyrimus atliko žinoma italų farmacijos technikė Dr. Loretta Bolgan. Ji spaudos pranešime informavo, kad, pirminiame tyrimo etape, išryškėjo, kad vakciną galima pripažinti nekokybiška (su trūkumais), todėl ji gali būti potencialiai pavojinga bei pakenkti skiepijamų asmenų sveikatai.

Synflorix vakcinoje buvo rasti antigeno – aliuminio agregatai, du užteršti baltymai, nežinoma cheminė molekulė. Toliau, analizuojant genetines medžiagas, ypač EBV virusą ir ląsteles, naudojamas vakcinai gaminti, buvo registruotas užterštumas. Šiuo atveju, užterštos genetinės medžiagos yra ypač pavojingos, kadangi, susijungusios su aliuminio junginiais, jos gali iššaukti DNR pakitimus ar autoimuninius sutrikimus. Tyrimai tęsiami.[11]

Žiniasklaida vis dar nesiryžta prabilti apie šį atvejį

Ilgą laiką Lenkijos žiniasklaida tylėjo, tačiau, po Simono mirties, populiari laida „Alarm“ parodė video reportažą per TVP1 kanalą, kuriai interviu davė Simono šeima, jų advokatas ir kiti su istorija susiję asmenys. Šeimos advokatas pakomentavo: „Tėvai nuo pat pradžių pateikė pareiškimą, kad įtaria, jog jų sūnui pasireiškė pneumokoko skiepo šalutinis poveikis.“

Mamos komentaras: „Atsisveikinome jau ne su mūsų vaiku, bet su jo kūnu. Man labai skaudu, kad mūsų sūnus išėjo vienas…“.

Simono istorija parodė, jog šiandien išlieka tikimybė, kad kūdikiai yra skiepijami nesaugiomis ir neištirtomis vakcinomis, pasitikima tik gamintojų ir gydytojų žodžiu.

Synflorix skiepo tyrimo analizė aiškiai nustatė, kad jos sudėtyje yra neurotoksinių medžiagų bei svetimo DNR.

Taip pat, nuostabą kelia gydytojų savavališkas sprendimas nutraukti vaiko gyvybę, atjungiant jį nuo ją palaikančių aparatų.

Tai buvo padaryta be tėvų žinios ir prieš jų valią. Aukščiausia žmogaus teisė, teisė gyventi ir mirti oriai, buvo pažeista.

Simono mirties aplinkybių ir Synflorix vakcinos (serijos Nr. ASPNB005AE) tyrimų procesas vis dar vyksta.

„Kai vieni vaikai mokosi žengti pirmuosius žingsnius ar tarti pirmą žodį, kiti turi išmokti išskleisti sparnus ir skraidyti danguje“ – šią mintį pasakė mama, kuri neteko savo vaiko po vakcinavimo.

Ilsėkis ramybėje, Simonai

2018 07 30 – 2019 06 18

Šaltiniai

1 Atsiliepimas

  1. Rasa   -  2019-07-15, 10:27

    Vieni zudyti pradejo, kiti pribaige.vaikZudziai prakeikti.

    Atsakyti

Rašyti Atsiliepimą

Svetainę nuo spamo saugo Akismet. Sužinokite kaip naudojami jūsų duomenys.

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Kas, jūsų nuomone, daro didžiausią įtaką karščio augimui?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
  Rimantas Dagys stabdo savo narystę TS-LKD partijos gretose

Rimantas Dagys stabdo savo narystę TS-LKD partijos gretose

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Ar paversime Lietuvos žemės gelmes atliekynu?

Ar paversime Lietuvos žemės gelmes atliekynu?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Prašau, tikėkite savo Vyrais!

Prašau, tikėkite savo Vyrais!

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  LR Prezidento Gitano Nausėdos kalba Prezidento rūmų perdavimo ceremonijoje

LR Prezidento Gitano Nausėdos kalba Prezidento rūmų perdavimo ceremonijoje

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Algimantas Rusteika. Apie ligas ir sukėlėjus

Algimantas Rusteika. Apie ligas ir sukėlėjus

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Seimo konservatorius Kęstutis Masiulis: „Rubliai nekvepia“

Seimo konservatorius Kęstutis Masiulis: „Rubliai nekvepia“

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Seimo konservatoriai konstatuoja: jų pasiūlytos įstatymo pataisos ribojančios rusišką TV – duoda rezultatus

Seimo konservatoriai konstatuoja: jų pasiūlytos įstatymo pataisos ribojančios rusišką TV – duoda rezultatus

komentarai 5Skaityti visą įrašą
  Seime visomis įmanomomis priemonėmis siekiama prastumti anglies dvideginio laidojimo Lietuvos žemės gelmėse įstatymą

Seime visomis įmanomomis priemonėmis siekiama prastumti anglies dvideginio laidojimo Lietuvos žemės gelmėse įstatymą

komentarai 3Skaityti visą įrašą
  Liberalai: „priešlaikiniai Seimo rinkimai tampa bene vienintele išeitimi iš politinio cirko“

Liberalai: „priešlaikiniai Seimo rinkimai tampa bene vienintele išeitimi iš politinio cirko“

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  „Jei kažkas norėtų nušauti Putiną, aš užstočiau jį“, – sako Bernie Ecclestone. – „Jis geras vyrukas“

„Jei kažkas norėtų nušauti Putiną, aš užstočiau jį“, – sako Bernie Ecclestone. – „Jis geras vyrukas“

komentarai 5Skaityti visą įrašą
  Algimantas Rusteika. Žmonių mažėja, biudžetas didėja, o pinigų vis labiau trūksta

Algimantas Rusteika. Žmonių mažėja, biudžetas didėja, o pinigų vis labiau trūksta

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Čiabuvių pašnekesiai

Čiabuvių pašnekesiai

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Ar rengiantis kirsti Kalnų parko medžius įvertintos grėsmės, su kuriomis susidurta tvarkant Gedimino kalną?

Ar rengiantis kirsti Kalnų parko medžius įvertintos grėsmės, su kuriomis susidurta tvarkant Gedimino kalną?

komentarai 2Skaityti visą įrašą
  ES neskatina vyrų žindyti. Bet verčia motinas pabaigti žindymą anksčiau, nei pasibaigs 24 mėn vaiko priežiūros atostogos

ES neskatina vyrų žindyti. Bet verčia motinas pabaigti žindymą anksčiau, nei pasibaigs 24 mėn vaiko priežiūros atostogos

komentarai 2Skaityti visą įrašą
  Putinas: manau, kad Eltonas Džonas klysta

Putinas: manau, kad Eltonas Džonas klysta

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Arkadijus Vinokuras. Kaip politiniai lavonai valdžią Lietuvoje periminėja

Arkadijus Vinokuras. Kaip politiniai lavonai valdžią Lietuvoje periminėja

komentarai 2Skaityti visą įrašą
  R. J. Dagio iššūkis Landsbergių klanui, „Dėdulės“ V.Landsbergio įsteigtai, „anūko“ G. Landsbergio paveldėtai partijai

R. J. Dagio iššūkis Landsbergių klanui, „Dėdulės“ V.Landsbergio įsteigtai, „anūko“ G. Landsbergio paveldėtai partijai

komentarai 6Skaityti visą įrašą
  Seimo narys Rimantas Dagys: „Ar politinės partijos Lietuvoje turi laikytis savo deklaruojamų vertybinių nuostatų?“

Seimo narys Rimantas Dagys: „Ar politinės partijos Lietuvoje turi laikytis savo deklaruojamų vertybinių nuostatų?“

komentarai 3Skaityti visą įrašą
  Seimo konservatoriams užkliuvo Seimo pirmininko kuruojami Seimo ryšiai su Tarpparlamentine ortodoksų asamblėja

Seimo konservatoriams užkliuvo Seimo pirmininko kuruojami Seimo ryšiai su Tarpparlamentine ortodoksų asamblėja

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Seimo narys Rimantas Dagys: „… stabdau savo narystę TS-LKD“

Seimo narys Rimantas Dagys: „… stabdau savo narystę TS-LKD“

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Lidžita Kolosauskaitė. Fasadinių miestų fasadiniai gyvenimai

Lidžita Kolosauskaitė. Fasadinių miestų fasadiniai gyvenimai

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Seimo konservatorius kreipėsi į Seimo delegaciją ET parlamentinėje asamblėjoje, prašydamas blokuoti Rusijos delegacijos sugrąžinimą

Seimo konservatorius kreipėsi į Seimo delegaciją ET parlamentinėje asamblėjoje, prašydamas blokuoti Rusijos delegacijos sugrąžinimą

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Valstybė neturėtų pelnytis nelaimės ištiktų žmonių sąskaita, – teigia Seimo narys Mindaugas Puidokas

Valstybė neturėtų pelnytis nelaimės ištiktų žmonių sąskaita, – teigia Seimo narys Mindaugas Puidokas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Viktoras Uspaskich. Didžiausia grėsmė Europai yra Dalia Grybauskaitė!

Viktoras Uspaskich. Didžiausia grėsmė Europai yra Dalia Grybauskaitė!

komentarai 3Skaityti visą įrašą
  Arvydas Daunys. Tikslas ar moralė?

Arvydas Daunys. Tikslas ar moralė?

komentarai 2Skaityti visą įrašą
  Kieno minkštoji galia ir kietoji negalia?

Kieno minkštoji galia ir kietoji negalia?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Seimo konservatoriai siūlo imtis sankcijų prieš „Sputniknews.lt“ svetainę, kaip keliančią grėsmę Lietuvos informaciniam saugumui

Seimo konservatoriai siūlo imtis sankcijų prieš „Sputniknews.lt“ svetainę, kaip keliančią grėsmę Lietuvos informaciniam saugumui

komentarai 2Skaityti visą įrašą
  Dėl drabužių su sovietine simbolika pardavimų Seimo konservatoriai kreipėsi į „Adidas“

Dėl drabužių su sovietine simbolika pardavimų Seimo konservatoriai kreipėsi į „Adidas“

komentarai 5Skaityti visą įrašą
  „Karščiai verčia mąstyti, ar išgyvensime iki 2030 metų“, – sako Seimo narys Robertas Šarknickas

„Karščiai verčia mąstyti, ar išgyvensime iki 2030 metų“, – sako Seimo narys Robertas Šarknickas

komentarai 5Skaityti visą įrašą
  Kaip puikiai tu sugebi erzinti kitus? (testas)

Kaip puikiai tu sugebi erzinti kitus? (testas)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Klimato kaitos padariniai Lietuvoje jau ne teorija, o realybė – pripažįsta konservatorė. Deja, valstybė tik pavėluotai reaguoja į situaciją

Klimato kaitos padariniai Lietuvoje jau ne teorija, o realybė – pripažįsta konservatorė. Deja, valstybė tik pavėluotai reaguoja į situaciją

komentarai 2Skaityti visą įrašą
  Reikės dar vienos alternatyviosios medicinos? – Alternatyviąją mediciną ministras A.Veryga siekia paversti tokia, kokia jau yra

Reikės dar vienos alternatyviosios medicinos? – Alternatyviąją mediciną ministras A.Veryga siekia paversti tokia, kokia jau yra

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  „Gaila, kad ignoruojamos socialinės atskirties problemos ir neieškoma bendrų sprendimų“, – sako Ingrida Šimonytė

„Gaila, kad ignoruojamos socialinės atskirties problemos ir neieškoma bendrų sprendimų“, – sako Ingrida Šimonytė

komentarai 4Skaityti visą įrašą
  Nueinančios prezidentės, Dalios Grybauskaitės, paskutinis metinis pranešimas

Nueinančios prezidentės, Dalios Grybauskaitės, paskutinis metinis pranešimas

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Seimo konservatoriai, spaudžia vyriausybę apdėti ekonominėmis sankcijomis Rusijos verslą

Seimo konservatoriai, spaudžia vyriausybę apdėti ekonominėmis sankcijomis Rusijos verslą

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Teismo išteisintos Eglės Kručinskienės apkalta, prokurorų pastangomis ir ginant vaiko teises, bus tęsiama toliau

Teismo išteisintos Eglės Kručinskienės apkalta, prokurorų pastangomis ir ginant vaiko teises, bus tęsiama toliau

komentarai 6Skaityti visą įrašą
  Ko siekta, kas pasiekta ir ko vėl siekiama naujai reformuojant miškų reformą?

Ko siekta, kas pasiekta ir ko vėl siekiama naujai reformuojant miškų reformą?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą

Atsiliepimai

Šaunuoliai lenkai ir rusai. Mūsiškis Linkevičius pats švedams būtų nuvežęs....

"Lakmuso popierėlis" pono Rimanto Jono Dagio krikščioniškoms ir bendražmogiškomis vertybėmis: ...

Su mumis, moterimis, nelengva ne tik vyrams, bet ir grožio pramonei. Ko iš tikrųjų norime,...

Vieni zudyti pradejo, kiti pribaige.vaikZudziai prakeikti....

visiškas briedas.1000 metų istorijos kaip minimum aplamai nebuvo tai sukurta naujųjų istorijos perrašinėtojų....

Visa oficiali žmonijos “istorija”-atviras melas: sunaikinta-tiesa.jimdo.com/blog...

Ponas R. J. Dagys, būdamas LR Seimo Antikorupcijos komiteto pirmininku nieko nedarė - kuomet žemvagiai...

Stiprus žmogus, nugalėjo savisaugos instinktą ir pasirinko mirtį. Pagarba jam....

Labai geras ir normalus mr. Trump sprendimas. O, kad taip gėjžopoje atsirastų toks lyderis ir...

Kiek dar ruošiatės platinti šitas apgailėtinas pasaulį valdačios žydaujos pasakas ir prasimanymus? ...

Likau nesupratęs: kuo skiriasi seksas su roboto nuo masturbavimosi žiūrint porno? Ir viena, ir...

Dauguma vyrų prisipažino, jog nejaučia pasitenkinimo iš sueities => IŠVADA: Juos išprievartavo!!! Na tegu neša...

patys dviveidžiai panaikino, dabar patys atseit siūlo grąžint...

Beprociams atsiranda noras tai svetimas siuksles deginti mususose ir tersti ora, tai skalunu dujas isgauti...

  Švedija kaltina rusą Denis Lisov pagrobus nuosavus vaikus

Švedija kaltina rusą Denis Lisov pagrobus nuosavus vaikus

komentarai 6Skaityti visą įrašą
  Supainioti embrionai: moteris išnešiojo ir pagimdė dvynukus, kurie pasirodė esą ne jos

Supainioti embrionai: moteris išnešiojo ir pagimdė dvynukus, kurie pasirodė esą ne jos

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Jurga Lago. Apie staigų praturtėjimą

Jurga Lago. Apie staigų praturtėjimą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Ratas pasisuko: Italija oficialiai sugrąžino į dokumentus „tėvo“ ir „motinos“ sąvokas

Ratas pasisuko: Italija oficialiai sugrąžino į dokumentus „tėvo“ ir „motinos“ sąvokas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Mūsų vaikams labiau reikalingi įspūdžiai, o ne žaislai ir išmanūs įrenginiai

Mūsų vaikams labiau reikalingi įspūdžiai, o ne žaislai ir išmanūs įrenginiai

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

komentarai 2Skaityti visą įrašą
  Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

komentarai 3Skaityti visą įrašą
  Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

komentarai 2Skaityti visą įrašą
  Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

komentarai 5Skaityti visą įrašą
  Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

komentarai 8Skaityti visą įrašą
  Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

komentarų 11Skaityti visą įrašą
  Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

komentarai 28Skaityti visą įrašą
  Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

komentarų 20Skaityti visą įrašą
  Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

komentarai 5Skaityti visą įrašą
  Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

komentarai 3Skaityti visą įrašą
  Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

komentarai 5Skaityti visą įrašą
  Ar krikščionims normalu užsiimti seksu su robotu?

Ar krikščionims normalu užsiimti seksu su robotu?

komentarai 6Skaityti visą įrašą
  Lidžita Kolosauskaitė. Leiskite bent jau… mylėti(s)!

Lidžita Kolosauskaitė. Leiskite bent jau… mylėti(s)!

komentarai 5Skaityti visą įrašą
  Neištikimą sutuoktinį galima atpažinti pagal išvaizdą

Neištikimą sutuoktinį galima atpažinti pagal išvaizdą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Parengtas projektas dėl lauko darželių Lietuvoje įteisinimo

Parengtas projektas dėl lauko darželių Lietuvoje įteisinimo

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Pirmokė turėjo keliauti pas direktorių, nes kreipėsi į tos pačios klasės vaiką žodžiu, priskirtinu kitai lyčiai

Pirmokė turėjo keliauti pas direktorių, nes kreipėsi į tos pačios klasės vaiką žodžiu, priskirtinu kitai lyčiai

komentarai 3Skaityti visą įrašą
  Mokyklas ir darželius pasieks plakatai, padėsiantys atpažinti smurto prieš vaiką požymius ir skatinsiantys imtis veiksmų

Mokyklas ir darželius pasieks plakatai, padėsiantys atpažinti smurto prieš vaiką požymius ir skatinsiantys imtis veiksmų

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Tėčiai vaikus prižiūrės priverstinai – teks augintis krūtis?

Tėčiai vaikus prižiūrės priverstinai – teks augintis krūtis?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Aš numiriau prieš beveik devynerius metus ir supratau, jog yra tai, kas nemiršta

Aš numiriau prieš beveik devynerius metus ir supratau, jog yra tai, kas nemiršta

komentarai 2Skaityti visą įrašą

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, verta dėmesio: *Po planinio pneumokokinės vakcinos skiepo, Lenkijoje mirė kūdikis* - nuoroda: https://infa.lt/34769/po-planinio-pneumokokines-vakcinos-skiepo-lenkijoje-mire-kudikis/