infa.lt

Geriausiems mokesčių mokėtojams Indijoje siūloma statyti paminklus

Geriausiems mokesčių mokėtojams Indijoje siūloma statyti paminklus

07 liepos
20:47 2019

Mokesčių našta

Praėjusį savaitgalį, svarstant Indijos kasmetinių ekonominių klausimų duomenis, buvo pateikti nauji siūlymai mokesčių iš gyventojų surinkimo gerinimui.

Busines Times praneša, jog pasak vieno pasiūlymo, svarbūs statiniai, paminklai, šalies gatvės ir traukiniai gali būti pavadinti tų žmonių garbei, kurie taps geriausiais valstybės mokesčių mokėtojais.

Siūloma, kad 10 kiekvieno regiono gyventojų, esančių mokesčių mokėtojų sąrašų viršūnėse virš dešimties metų, gautų tokius paskatinimus už nuopelnus valstybei.

Be to, kad paskatintų piliečius mokėti mokesčius, vyriausybės ataskaitoje, pristatytoje vyriausiojo Indijos ekonomikos patarėjo, už sąžiningą mokesčių mokėjimą siūloma suteikti pirmenybę praeiti aerouostuose, įskaitant specialius diplomatinius stovus pasienio kontrolėje.

„Idėja slypi tame, kad būtų sukurti išskirtiniai klubai, suteikiantys ne tik socialinį statusą, bet ir pagarbą, – sakoma pristatyme. – Taip pat tokios priemonės padės paskleisti informaciją, kad mokesčių mokėjimas yra respektabilus dalykas“.

Finansiniais 2017-2018 metais Indijoje, dokumentus į mokesčių organus padavė tik 41 milijonas šalies žmonių, iš ten gyvenančių 1,3 milijardo piliečių.

Nežiūrint į mažą pajamų mokestį, indai stengiasi apeiti įstatymą ir nemokėti visai.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 60

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...