• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija
  • Join Us
  • Member Login

infa.lt

Vilkikas be kabinos – Volvo Vera gavo pirmąjį darbo užsakymą

Vilkikas be kabinos – Volvo Vera gavo pirmąjį darbo užsakymą

17 birželio
13:09 2019

Volvo Vera vilkikas

Vilkikui be vairuotojo kabina nereikalinga, nusprendė Volvo kompanija ir pilni ją pašalino – taip robotizuota mašina galės efektyviau pervežti krovinius. Pirmas robotizuoto vilkiko Vera darbas – konteinerių pristatymas į Švedijos uosto terminalą.

Autonominis vilkikas Vera buvo pristatytas praėjusių metų rugsėjį. Jis sukurtas to paties variklio ir akumuliatoriaus pagrindu, kaip ir elektriniai sunkvežimiai Volvo. Beje, Vera ne visai vilkikas, tai greičiau elektrinės rogės, sudarytos iš plokščios keturių ratų platformos, prie kurios tvirtinasi standartinės priekabos, rašo New Atlas.

Sumanymo siekis slypi tame, kad kažkada tokių pakrautų sujungtų robomobilių flotilė pradėtų kursuoti tarp uostų, gamyklų ir sandėlių. Komunikacija tarp jų vykdo debesyje, o visa sistema optimizuotų srautą minimalizuodama prastovas. Ir, suprantama, tolimųjų reisų vairuotojams nereikės mokėti nė cento.

Pirmas žingsnis link šio projekto realizacijos jau padarytas – kompanija gavo užsakymą konteinerių pristatymui iš logistikos centro Geteborge, Švedijoje, į artimiausią uosto terminalą – iš kompanijos DFDS. Pradžiai reisai bus vykdomi ribotu greičiu – ne daugiau 40 km/h.

Autonominis Vilvo FH sunkvežimis„Autonominis transportas skleidžiantis žemą triukšmo lygį ir nulinę teršalų emisiją vaidina svarbų vaidmenį logistikos ateičiai ir atneš naudą verslui bei visuomenei, – pareiškė Mikael Kalsson, Volvo Trucks viceprezidentas. – Šį bendradarbiavimą mes laikome pirmu svarbiu žingsniu ir norime vystytis šia kryptimi. Tegu Vera kol kas važiuoja ribotu greičiu, tačiau mes šio ribojimo neturime. Bandymai jau prasidėjo, ir mes pasirengę įdiegti naujus sprendimus artimiausiais metais“.

Dar vieną komercinį užsakymą Volvo robosunkvežimiai gavo praėjusių metų rudenį. Norvegų kalnakasybos kompanija su jų pagalba rengiasi išvežti kalkakmenį iš karjerų. Sunkvežimiai FH savarankiškai įveiks 5 maršruto kilometrus.

Paremkite infa.lt, - Ačiū !!!:

Infa.lt

žiūrėjo 196

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar, jūsų nuomone, 15min leidinys yra objektyvi žiniasklaidos priemonė?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais