• Naujienos
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Tradicinių šeimų eitynės Bernardinų sode prasidės šiandien 12.00 valandą. Galimi netikėtumai

Tradicinių šeimų eitynės Bernardinų sode prasidės šiandien 12.00 valandą. Galimi netikėtumai

08 birželio
08:04 2019
Kristups Krivickas su šeima

K. Krivickas su šeima | Facebook nuotr.

Arvydas Daunys

Šiandien, kaip žinia, Bernardinų sode vyks prigimtinių šeimų eitynės arba neoficialus pasivaikščiojimas šeimomis, kaip skelbia jų įkvėpėjas ir organizatorius – žurnalistas ir prodiuseris Kristupas Krivickas.

Taip pat, jau ne paslaptis, jog į šį šeimų pasivaikščiojimą neigiamai sureagavo LGBT ir jos rėmėjai, teigiantys, jog šeimų pasivaikščiojimas Bernardinų sode tą pačią dieną, kaip ir planuojamas LGBT paradas – yra iššūkis prieš LGBT ir visuomenės supriešinimas.

Savo Facebook paskyroje K. Krivickas vakar pranešė, jog skirtingai, nei planuota, LGBT savo parado laiką perkėlė tam pačiam metui, kaip ir „Tradicinių šeimų eitynės“ – iš anksčiau planuotos 13 valandos į 12.00.

„Ir dar – labai įdomus pokytis, sakyčiau. Gėjų, lesbiečių, biseksualų, transeksualų paradas, turėjęs prasidėti 13 val. ir vykti Gedimino prospekte, dabar, kaip anonsuojama, persikėlė į 12 val ir Bernardinų sodą, kur kaip tyčia vyks „Tradicinių šeimų eitynės“. Intriguojanti bus vertybinė akistata, sakyčiau“, – parašė žurnalistas.

LGBT eitynių anonsasVienam Facebook lankytojui pakomentavus „Ar nebus tik susirėmimų“, – Kristupas Krivickas logiškai ir su optimizmu atsakė:

„Jeigu mus atakuos įsiaudrinęs LGBT aktyvas tai mus gins saugos ir [mums] padės Lietuvos policija“.

Papildomai prodiuseris savo laiko juostoje pasidalijo optimizmą žadinančiu LGBT aktyvisto įrašu, kuriame Aistis Mickevicius“ skelbia tam tikras mintis žadinantį  šūkį:

„Dauguma kyla prieš tradicines mažumas“.

Ir iš tiesų – kas Lietuvos valstybėje dauguma ir kas mažuma? Kad diktuoja taisykles, o kas prie jų taikosi?

Savo oficialią poziciją tuo atžvilgiu išreiškė kai kurie interneto portalai, pareiškę, jog atvirai remia LGBT judėjimą ir keletas didesnių Lietuvos-užsienio įmonių bei, žinoma, naujai susikūrusi liberali „Laisvės“ partija, kurios dalis steigėjų ir yra LGBT nariai.

Tačiau Lietuva negirdėjo atviros politinių partijų ir vyriausybės pozicijos, neskaitant keleto Seimo narių, išdrįsusių atvirai išsakyti savo nuomonę. Vienas jų Rimantas J. Dagys – paskelbęs: „Dauguma gyventojų mano, jog seksualinių mažumų eitynės prieštarauja visuomenės dorovei

Psichologė Eglė Mirončikienė savo Facebook paskyroje pasidalino savo mintimis apie visa tai:

„Kaip pavadinti LGBT renginį, kurį didžioji Lietuvos gyventojų dalis laiko prieštaraujančiu dorovei? Kaip pavadinti eitynes, kurias toleruoja ir palaiko vos 20 proc. tautiečių? Tai gryno plauko struktūrinė ir kultūrinė prievarta. Ji negali skatinti pakantumo, simpatijos ar meilės. Prievarta gali skatinti tik prievartą, priešiškumą ir neapykantą. Galiu žavėtis menininkais, specialistais, žinovais, bet nesutinku ploti katučių sekso ekstremalams, lovos akrobatams, pojūčių gurmanams, pasitenkinantiems ypatingu, šokiruojančiu, visuomenės normas laužančiu būdu.

Ir visai nesvarbu, kokia jų orientacija. Nesutinku vertinti žmones pagal jų elgesį lovoje, pagal jų intymias praktikas, pikantiškus potraukius. Man ir didesnei visuomenės daliai ši jų asmeninio gyvenimo sritis neturi jokios vertės. Galiu tai toleruoti, bet nesiruošiu už tai nei mylėti, nei gerbti. Pasakysiu daugiau – negerbiu visų, kas savo paklodes iškelia aukščiau visko, negerbiu „aktyvistų“, siurbiančių ES fondų pinigus ir kovojančių su pačių susikurtais priešais, negerbiu prisitaikėlių, žygiuojančių su jais koja kojon ir nedrįstančių pasakyti, kad karalius yra nuogas. Nepaisant to, padaryčiau viską, kad kitoks žmogus nebūtų skriaudžiamas vien už tai, kad jis kitoks“.

Primenama: visos šeimos laukiamos šiandien, 12.00 valandą, su vaikais, o kas turite ir su Lietuvos vėliavomis, Vilniaus Bernardinų sode, būtent ir skirtame šeimų poilsiui, su jo žaidimų aikštelėmis, fontanais ir Vilnelės pakrante.

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 1 402

Žymos

Atsiliepimų 6

 1. Simas Simaitis    -  2019-06-08, 08:17

  Šaunu, kad dauguma mąno ir galvoja apie dorovę. Geriausias variantas būtų buvęs, mano galva, kad tie ištvirkėliai būtų pražygevę tikrai tuščiomis gatvėmis. Tai būtų buvęs pats geriausias protestas.
  O dabar bus „pilamas vanduo ant sistemos vandens malūno“. Sukiršinti žmonės, emocijos verda, bus ką rašyti, bus ką rodyti, peno debildėžėse visai savaitei, o pagrindinės problemos, kaip buvo neišspręstos, taip ir liks.Su tokio lygio protestais bau nieko pozityvaus nepasieksite, tik energiją savo vėjais paleisite.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. regis    -  2019-06-08, 09:34

  -> Simui

  Jei atkreiptumėte dėmesį ir pasigilintumėt – LGBT būtent tokiomis priemonėmis ir įsigalėjo. Tai kodėl tokiu pačiu būdu negalėtų būti atstatytas šeimos autoritetas?

  Puiku, kad žmonės reaguoja, kai suokia vardan kokio tikslo rengiamos LGBT eitynės, ir parodo, kad jie šiuo atžvilgiu turi kitą požiūrį.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. vladas    -  2019-06-08, 13:30

  UŽ TAI IR BUVO SUNAIKINTAS PASAULIS atsiminkime sadoma gomora…tai ne meilė, o papraščiausias išsigimimas.., to neimanoma padaryti musulmoniškose šalyse, kodėl tik todėl, kad vertinamos normalios šeimos kuriose gimsta vaikai.., neimanoma dviem veržlem ka nors sujungti.., o varžtas ir veržlė figuruoja visose ggyvenimo ir gamybos sferose…taigi NEREIKIA TYČIOTIS IŠ GAMTOS, O KUR YRA VADINAMIEJI NEKALTU AVINELIU GANYTOJAI.., KUR JIE, KODĖL NEATSTOVAUJA TŲ VERTYBIŲ KURIAS PUMPUOJA IŠ SAKYKLŲ BAŽNYČIOSE.., KUR TOS BIBLIJINĖS TIESOS, KURIAS JIE TAIP SALDŽIAI SKELBIA BAŽNYČIOSE TAI DARO TIK PASIPELNIMO TIKSLAIS NES VAIKŠČIOJA SU KREPŠELIAIS TAR TIKINČIŲJŲ SURINKTI DUOKLĘ SAU

  Atsakyti į šį komentarą
 4. vladas    -  2019-06-08, 15:15

  anais laikais ir šiais laikais niekas ir dėmesio nekreipdavo ir nekreipė.., tik todėl, kad tai nebuvo orgijos kokia yra šiandiena ir atvirai propaguojama.., anksčiau juos už tokio renginio organizavimą būtų nulinčiavę.., o šiandiena ligoniai su nukrypimais jau yra prie valdžios vairo…, manau,kad TIKROJO DIEVO RYKŠTĖ NETRUKS APSIREIKŠTI….kas buvo atlikta su sadoma ir gomora.., keista, tačiau kur yra tariamieji dievo tarnai jų nesimato.., ar tai nerodo to fakto, kad jie bijo priešintis arba prisipažinti, kad jie senokai tokie pat,,,

  Atsakyti į šį komentarą
 5. dovanėlė iškrypėliams    -  2019-06-09, 00:02

  gražių paveiksliukų galerija:

  liaudiesmenas.livejournal.com

  Atsakyti į šį komentarą
 6. Nesistebiu    -  2019-06-09, 15:53

  Kad nukrypėliai afišuojasi ir viešinasi, juk jiems į savo gretas reikia pritraukti naujų narių. Kiek gi galima su tais pačiais, kaip sakant.. Kodėl niekas nekelia problemos, kad gėjai sąmoningai tvirkina nepilnamečius berniukus?.. Įtraukia į iškrypimų liūną ir jokios atsakomybės. Kodėl mūsų portalėliuose nėra informacijos apie EXgėjus ir jų pasakojimus ką jie patyrė ir kaip į tai buvo įtraukti.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Reklama

Apklausa

Ar dalyvausite "Didžiajame Šeimos Gynimo Marše 2021"?


 • Taip, būtinai (71%, 278 balsavo)
 • Ne, nepalaikau (18%, 72 balsavo)
 • Nežinau, neturiu nuomonės (11%, 42 balsavo)

Viso balsavo: 392
Pradėta - 2021 29 kovo @ 23:23
Pabaiga - 2021 13 gegužės @ 23:23

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas