infa.lt

„Dėl keliamos krizės valstybėje kaltas tik R. Karbauskis“ – tvirtina liberalai

„Dėl keliamos krizės valstybėje kaltas tik R. Karbauskis“ – tvirtina liberalai

01 birželio
11:31 2019
Eugenijus Gentvilas

infa.lt montažas

Prieš rinkimus „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis žadėjo šiems nepasisekus trauktis iš valdžios, jam antrino ir premjeras Saulius Skvernelis. Tačiau po pralaimėtų „valstiečių“ rinkimų, nenuostabu, kad sulaukėme visai kitokių R. Karbauskio ketinimų. Trauktis nei jis, nei Ministras Pirmininkas nebežada.

Priešingai – sudarydami naują valdančiąją koaliciją, stiprina autoritarinį valdymą ir toliau skaldo valstybę, atakuodami vieną iš valstybės vadovų.

„R. Karbauskio šantažas, nuolatinis blaškymasis, žodžio keitimas, konfliktai su premjeru ir Seimo Pirmininku rodo, kad LVŽS nebesusitvarko su valstybės valdymu“, – susidariusią situaciją komentuoja opozicijos lyderė, Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Opozicijos lyderės teigimu, R. Karbauskis grasina nepaklūstantiems ir prieštaraujantiems bendražygiams, kad arba Seimo Pirmininko vieta atitenka „socdarbiečiui“ Gediminui Kirkilui arba vyks pirmalaikiai Seimo rinkimai.

„Toks šantažas demokratinėje valstybėje negalimas. Dėl keliamos krizės šalyje kaltas ne V. Pranckietis, ne opozicija, o asmeniškai savo neklystamumu įtikėjęs dvarponis R. Karbauskis“, – pasipiktinimo neslėpė liberalas Eugenijus Gentvilas ir pridūrė, – „Po šitokių išpuolių prieš stabilumą valstybėje, aš asmeniškai balsuosiu, kad V. Pranckietis liktų savo poste. Niekada nevykdžiau ir nevykdysiu liguistų R. Karbauskio užgaidų“.

Liberalams nuostabą kelia R. Karbauskio ambicijos skaldyti valstybę, grasinant ne tik visuomenei, savo bendražygiams, bet ir vienam iš svarbiausių asmenų valstybėje.

„Matyt R. Karbauskis suprato, kad „valstiečių“ frakcija aižėja, o jo vienvaldystės era eina į pabaigą. Todėl, keldamas sąmyšį ir bandydamas sustiprinti autoritarizmą, jis ir toliau Seime žaidžia „Sostų karus“.

Iš pradžių sėdamas paniką visuomenėje grasino trauktis iš valdžios, o šiam planui neišdegus, naudodamasis Seimo pirmininku, gąsdina bendražygius, kad šie suprastų, jog lojalumas vadui – didžiausia dorybė partijoje“, – pridūrė V. Čmilytė-Nielsen.

komentarai 4

 1. Romas    -  2019-06-01, 13:04

  liberalas-tai keiksmazodis.Vienareiksmiskai.Konservu sinonimas.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. lietuvis    -  2019-06-01, 16:47

  Valstiečiai su žaliaisiais paveldėjo tai, kas liko po konsevatorių ir lddp’istų nustekenimo. Per trumpai jie valdžioje, kad matytųsi rezultatas.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Romalda    -  2019-06-02, 12:54

  …kokį stabilumą?? Stabilumą legaliai vogti? Stabiliai vygdyti profesionalumo genocidą užimant biudžetines darbo vietas per partijas? Stabilų skurdinimą senelių ir vaikų….ir šimtai stabiliai vygdomos „stabilybės“ …žmonių balsai buvo ne uz valstiecius, o prieš jus -visus buvusius. Buvo tas pats uz ką ,kad tik ne už buvusius nes visiems jau oro truko ir vemt norejosi nuo jusu vygdomo stabilumo.Nesu nei melyna nei raudona tiesiog TAI TIESA.🇱🇹

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Virgis    -  2019-06-04, 08:26

  Gentvilai, palojai ir į būdą. Tokie kaip tu, esat gėda ir nelaimė Lietuvai.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


 • Nereikia (64%, 86 balsavo)
 • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
 • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *„Dėl keliamos krizės valstybėje kaltas tik R. Karbauskis“ - tvirtina liberalai* - nuoroda: https://infa.lt/33569/del-keliamos-krizes-valstybeje-kaltas-tik-r-karbauskis-tvirtina-liberalai/