infa.lt

Rusijos URM reikalauja nubausti kaltuosius dėl savo diplomato užpuolimo Kosove

Rusijos URM reikalauja nubausti kaltuosius dėl savo diplomato užpuolimo Kosove

29 gegužės
20:57 2019

Rusijos diplomatinė atstovybė Serbijoje reikalauja išsiaiškinti incidentą su savo diplomatu Kosove, o taip pat nubausti visus kaltuosius, praneša euronews.

JT darbuotojas laikinos administracijos Kosove reikalams, Michailas Krasnoščekov nukentėjo dalinai pripažintos valstybės spec-pajėgų reido metu, serbų apgyvendintoje šiaurinėje šios teritorijos dalyje.

Rusijos diplomatas buvo sulaikytas, bet vėliau paleistas.

Diplomatui užfiksuotos sunkios galvos ir veido traumos, patvirtintos daktarų albanų. Šiuo metu jis paguldytas į intensyvios terapijos skyrių ir yra gydytojų stebimas visą parą.

Zlatanas Elek, Josovska-Mitrovici ligoninės vyr. gydytojas

Kosovo prezidentas Hašim Tači (Hashim Thaçi) pareiškė, jog diplomatas buvo sulaikytas už „bandymą pasipriešinti policijai“. Diplomatas buvo sulaikytas nežiūrint į JT turimą diplomatinę neliečiamybę.

Anksčiau Rusijos URM atstovė Marija Zacharovna pavadino diplomato sulaikymą „pasipiktinimą keliančiu aktu“ ir „dar vienu kosovo-albaniškos viršūnėlės provokacinės linijos pasireiškimu“

Specialiosios operacijos Kosovo šiaurėje vykdymo metu buvo sulaikyta apie 20 žmonių – pagrinde serbų tautybės policininkai.

Reaguodamas į tai Serbijos prezidentas Aleksandras Vučičius įsakė kariuomenei ir VRM spec-padaliniams būti pilnoje karinėje parengtyje.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


  • Nereikia (64%, 86 balsavo)
  • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
  • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Rusijos URM reikalauja nubausti kaltuosius dėl savo diplomato užpuolimo Kosove* - nuoroda: https://infa.lt/33463/rusijos-urm-reikalauja-nubausti-kaltuosius-del-savo-diplomato-uzpuolimo-kosove/