• Naujienos
  • Parama
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Rusijos URM reikalauja nubausti kaltuosius dėl savo diplomato užpuolimo Kosove

Rusijos URM reikalauja nubausti kaltuosius dėl savo diplomato užpuolimo Kosove

29 gegužės
20:57 2019

Rusijos diplomatinė atstovybė Serbijoje reikalauja išsiaiškinti incidentą su savo diplomatu Kosove, o taip pat nubausti visus kaltuosius, praneša euronews.

JT darbuotojas laikinos administracijos Kosove reikalams, Michailas Krasnoščekov nukentėjo dalinai pripažintos valstybės spec-pajėgų reido metu, serbų apgyvendintoje šiaurinėje šios teritorijos dalyje.

Rusijos diplomatas buvo sulaikytas, bet vėliau paleistas.

Diplomatui užfiksuotos sunkios galvos ir veido traumos, patvirtintos daktarų albanų. Šiuo metu jis paguldytas į intensyvios terapijos skyrių ir yra gydytojų stebimas visą parą.

Zlatanas Elek, Josovska-Mitrovici ligoninės vyr. gydytojas

Kosovo prezidentas Hašim Tači (Hashim Thaçi) pareiškė, jog diplomatas buvo sulaikytas už „bandymą pasipriešinti policijai“. Diplomatas buvo sulaikytas nežiūrint į JT turimą diplomatinę neliečiamybę.

Anksčiau Rusijos URM atstovė Marija Zacharovna pavadino diplomato sulaikymą „pasipiktinimą keliančiu aktu“ ir „dar vienu kosovo-albaniškos viršūnėlės provokacinės linijos pasireiškimu“

Specialiosios operacijos Kosovo šiaurėje vykdymo metu buvo sulaikyta apie 20 žmonių – pagrinde serbų tautybės policininkai.

Reaguodamas į tai Serbijos prezidentas Aleksandras Vučičius įsakė kariuomenei ir VRM spec-padaliniams būti pilnoje karinėje parengtyje.

Infa.lt
Paremkite infa.lt  
žiūrėjo 55

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Paremti infa.lt per PayPal

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Kiek tikite valdžia?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...