infa.lt

Reikia pagerinti įmonės vardo (brendo) reputaciją internete? Šie įrankiai jums padės

Reikia pagerinti įmonės vardo (brendo) reputaciją internete? Šie įrankiai jums padės

gegužės 28
12:222019

Pirkimas internetu

Ką daryti, jei apie jūsų kompaniją ar organizaciją internete paliktas neigiamas atsiliepimas? O jeigu jų būta daug? Ir ar galima išgelbėti reputaciją po garsaus skandalo?

Pasak paieškos programų, per pastarąjį mėnesį naudotojai internete ieškojo populiarios maisto atvežimo paslaugos apie tris tūkstančius kartų, o artimiausiame „penketuke“ – daugiau kaip 23 tūkstančius kartų.

Prieš kažką nuperkant ar kažkur vykstant, žmonės skaito atsiliepimus arba sužino pažįstamų nuomonę, norėdami žinoti – ar negaus „katės maiše“. Tai natūralu ir logiška.

Informacinis fonas apie verslą įtakoja keletą faktorių:

  • Naujų darbuotojų pritraukimą ir kadrų nutekėjimo išvengimą. Potencialūs ir dirbantys darbuotojai visada nori žinoti, kas vyksta kompanijoje, – kaip derinami santykiai su vadovybe, ar laiku mokamas atlyginimas.
  • Klientų pritraukimas. Kada kažkas mato daug blogų atsiliepimų apie verslą – tai eina pas jo konkurentus.
  • Pajamų stabilumas. Čia viskas aišku: nėra pirkėjų pasitikėjimo – nėra ir verslo.

Verslininkų nelaimei ir vartotojų laimei, internete apie verslą ne visada rašomi tik geri atsiliepimai. Kartais jie teisingi, o kartais ne. Tačiau kompanijos uždavinys – ar tai būtų stambi korporacija ar mažytė lokali kavinė – laiku susekti negatyvą ir dirbti pozityvia kryptimi savo vardo (brendo) labui.

Be kokybiško klientų serviso tam padeda online reputacijos valdymui skirti instrumentai:

  • SERM (darbas paieškos sistemose)
  • hidden marketing (nematomas marketingas)
  • atsiliepimų tinkle stebėsena (monitoringas)

SERM

SERM, tai yra Search Engine Reputation Management, – techninis paieškos rezultatų koregavimas. Jo pagalba galima išstumti negatyvias vardo (brendo) įvaizdžiui nuorodas.

Tai tikra dovana tiems, kas kažkada gerokai pripėdavo internete. Tiesa, ryšio su žinoma „teise į užmarštį“ čia nėra. SERM nepadeda pilnai išstumti nepageidaujamų nuorodų, o tiesiog nuleidžia jas žemyn paieškos rezultatuose, pakeisdamas pirmąsias pozicijas neutralia ar pozityvia medžiaga

Pavyzdžiui: įsivaizduokime, kad jūs – korupcijos skandale įsimaišęs politikas. Jums pavyko išlipti sausam iš vandens, ir jūs norite kaip galima greičiau pamiršti šią istoriją, tačiau internete liko keletas nemalonių publikacijų. Ką daryti?

Čia padės SERM: SEO ir kitų techninių priemonių pagalba specialistai reputacijos valdymo srityje padarys taip, kad būsimieji rinkėjai, rašydami paieškoje jūsų vardą, pirmosiose paieškos rezultatų puslapiuose matytų tik neutralią ar pozityvią medžiagą apie jūsų veiklą.

SERM gerai veikia kartu su PR: jeigu apie verslą ar personą nėra adekvačių publikacijų, išstumti negatyvą iš paieškos rezultatų praktiškai nebus kuo.

Visumoje geru SERM rezultatu yra laikoma tokia proporcija: 80-90% pirmųjų nuorodų apie kompaniją ar žmogų – neutralios arba teigiamos. 10-20% – neigiamos.

Tokį darbą atlikti galima per tris ar keturis mėnesius, jeigu verslas ar asmenybė dar nespėjo pilnai sunaikinti savo reputacijos interneto tinkle.

Hidden marketing

Nematomas marketingas – šalutinio poveikio instrumentas, per dirbančius kompanijai įtakos agentus.

Kalba eina ne apie nuomonės lyderius, o apie paprastus naudotojus, kurie inicijuoja „nereklamines diskusijas“ socialiniuose tinkluose, rašo apžvalgas ar rekomenduoja kažkam reikalingą produktą.

Pavyzdžiui: statybų kompanija N nutarė įsisavinti nematomą marketingą. Tai galėtų atrodyti taip:

  1. „Naudotojas Nr1“ pradeda diskusiją Facebook grupėje, kurioje randasi potencialūs naujos statybos butų pirkėjai. Jis domisi, koks statytojas gali jam pasiūlyti geriausią kainos, kokybės ir vietos santykį.
  2. „Naudotojas Nr2“ komentaruose neįkyriai sulygina keletą statybų kompanijų, pažymėdamas statybinės kompanijos N pliusus ir minusus. Žinoma, dominuoja pliusai.
  3. „Naudotojas Nr3“ dalinasi „nuoširdžiais“ įspūdžiais apie savo gyvenimą jau pastatytame kompanijos N name.
  4. „Naudotojas Nr4“ papildo „naudotojo Nr3“ tezę, pranešdamas, jog jo draugai neseniai nusipirko kompanijos N statytą butą ir lygtai yra viskuo patenkinti.

Kaip matome iš pavyzdžio, paslėptas marketingas – ne pats sąžiningiausias poveikio būdas, net tuo atveju, jei kompanija iš tiesų puiki. O jeigu įtakos agentai dirba blogai, tikras klientas lengvai supras, kad ir pati diskusija, ir jos atsiliepimai – feikas.

Be to, toks marketingas reikalauja iš kompanijos ir agentūros daug jėgų, o pamatuoti jo efektyvumą sudėtinga: jis nenumato utm-nuorodų talpinimo.

Tačiau paslėptas marketingas gerai tinka jaunoms kompanijoms, tik ką išėjusioms į B2C rinką, ir lokaliam verslui – jis padeda kryptingai suformuoti tikslinės auditorijos požiūrį į vardą (brendą).

Atsiliepimų Marketingas

Darbas su atsiliepimais socialiniuose tinkluose, forumuose ir diskusijų aikštelėse pakankamai paprastas.

Kalba neina apie tūkstančių teigiamų komentarų generavimą: patyręs naudotojas iškart supras, kad atsiliepimai netikri. Čia tenka dirbti su tuo, kas jau egzistuoja internete. Čia ir padeda stebėsena (monitoringas).

Surasti atsiliepimus apie kompaniją galima per paiešką ar socialinių tinklų viduje, per monitoringo sistemas Brand Analytics, YouScan, Socialbakers arba Google Alerts pranešimų nustatymų pagalba.

Pastaruoju atveju jūs gausite pranešimus kiekvieną kartą, kai kažkas tinkle paminės kompanijos pavadinimą.

Svarbu: nepamirškite, kad klientai dažnai rašo kompanijos pavadinimą neteisingai arba sutrumpina jį iki abreviatūros ar net žodžio šaknies. Todėl geriau iš karto reikėtų suvesti visus galimus variantus.

Monitoringo sistemos tiks verslui, kuris egzistuoja bent jau vienerius metus, – kitaip analizuoti tiesiog nebus ką. Tačiau su jų pagalba galima daryti automatišką atsiliepimų žymėjimą į teigiamus, neigiamus ir neutralius, atsekti juos pagal miestus, geo-raktažodžius ir temas.

Tačiau be papildomo analitinio darbo apsieiti nepavyks: dėl lietuvių kalbos ypatybių, negatyvūs sarkastiški atsiliepimai gali būti įvertinti kaip teigiami.

Visi pagrindiniai veikslai šiame bloke skirstomi į tris žingsnius.

Atsiliepimų monitoringas ir reakcija į juos

Kompanija aptinka neigiamą atsiliepimą ir greitai atsako nepatenkintam klientui. Tai klasikinis SMM darbo pavyzdys. Tačiau reaguoti į atsiliepimus tik oficialiuose socialiniuose tinkluose negalima: naudotojai turi gauti adekvatų išsamų atsakymą visuose resursuose.

Karas su melagingu negatyvu

Verslo kryžiaus žygis internete neužsibaigia atsakymais realiems klientams. Konkurentai ir eiliniai interneto troliai nemiega ir visada pasirengę provokacijoms.

Patikrinti atsiliepimo teisingumą laba paprasta: reikia paprašyti autoriaus duomenų apie prekės ar paslaugos pirkimą ir pradėti aiškintis situaciją.

Kai autorius keletą dienų nepraneša jokių detalių, galima drąsiai prašyti atsiliepimo-grupės administratoriaus pašalinti neteisingą komentarą ar pašalinti jį patiems, jei reikalas vyksta oficialiuose kompanijos tinkluose.

Darbas su pozityvu

Dauguma mūsų ilgai atsimename tai, kas bloga ir greitai pamirštame tai, kas buvo gera. Tas pats vyksta su pirkiniais: naudotojas greičiau duoda neigiamą atgalinį ryšį, nei pagiria kompaniją.

Todėl darbas su pozityviais atsiliepimais daugumoje užgula verslo pečius.

Siekiant įtikinti klientą švaistyti savo laiką ir parašyti atsiliepimą apie kompaniją, galima „apkeisti“ atgalinį ryšį į nuolaidos kodą ar dovaną. Informuoti klientą apie tokią galimybę puikiai padeda Push-pranešimai ar el-pašto ir SMS pranešimai.

Svarbu: geriausiai kompanijos reputacijai įtaką daro klientų tarnyba ir prekių bei paslaugų kokybė. Jeigu verslui norisi matyti tinkle tik pagiriamąsias odes, pradžioje reikia išsiaiškinti savus vidaus procesus: kai naudotojai dažnai kažkuo skundžiasi – reiškia klaida slypi kažkur viduje.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Svetainę nuo spamo saugo Akismet. Sužinokite kaip naudojami jūsų duomenys.

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar esate patenkinti LR Prezidento rinkimų rezultatais?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
  Arvydas Daunys. Tikslas ar moralė?

Arvydas Daunys. Tikslas ar moralė?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Kieno minkštoji galia ir kietoji negalia?

Kieno minkštoji galia ir kietoji negalia?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Seimo konservatoriai siūlo imtis sankcijų prieš „Sputniknews.lt“ svetainę, kaip keliančią grėsmę Lietuvos informaciniam saugumui

Seimo konservatoriai siūlo imtis sankcijų prieš „Sputniknews.lt“ svetainę, kaip keliančią grėsmę Lietuvos informaciniam saugumui

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Dėl drabužių su sovietine simbolika pardavimų Seimo konservatoriai kreipėsi į „Adidas“

Dėl drabužių su sovietine simbolika pardavimų Seimo konservatoriai kreipėsi į „Adidas“

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  „Karščiai verčia mąstyti, ar išgyvensime iki 2030 metų“, – sako Seimo narys Robertas Šarknickas

„Karščiai verčia mąstyti, ar išgyvensime iki 2030 metų“, – sako Seimo narys Robertas Šarknickas

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Kaip puikiai tu sugebi erzinti kitus? (testas)

Kaip puikiai tu sugebi erzinti kitus? (testas)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Klimato kaitos padariniai Lietuvoje jau ne teorija, o realybė – pripažįsta konservatorė. Deja, valstybė tik pavėluotai reaguoja į situaciją

Klimato kaitos padariniai Lietuvoje jau ne teorija, o realybė – pripažįsta konservatorė. Deja, valstybė tik pavėluotai reaguoja į situaciją

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Reikės dar vienos alternatyviosios medicinos? – Alternatyviąją mediciną ministras A.Veryga siekia paversti tokia, kokia jau yra

Reikės dar vienos alternatyviosios medicinos? – Alternatyviąją mediciną ministras A.Veryga siekia paversti tokia, kokia jau yra

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  „Gaila, kad ignoruojamos socialinės atskirties problemos ir neieškoma bendrų sprendimų“, – sako Ingrida Šimonytė

„Gaila, kad ignoruojamos socialinės atskirties problemos ir neieškoma bendrų sprendimų“, – sako Ingrida Šimonytė

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Nueinančios prezidentės, Dalios Grybauskaitės, paskutinis metinis pranešimas

Nueinančios prezidentės, Dalios Grybauskaitės, paskutinis metinis pranešimas

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Seimo konservatoriai, spaudžia vyriausybę apdėti ekonominėmis sankcijomis Rusijos verslą

Seimo konservatoriai, spaudžia vyriausybę apdėti ekonominėmis sankcijomis Rusijos verslą

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Teismo išteisintos Eglės Kručinskienės apkalta, prokurorų pastangomis ir ginant vaiko teises, bus tęsiama toliau

Teismo išteisintos Eglės Kručinskienės apkalta, prokurorų pastangomis ir ginant vaiko teises, bus tęsiama toliau

atsiliepimų 6Skaityti visą įrašą
  Ko siekta, kas pasiekta ir ko vėl siekiama naujai reformuojant miškų reformą?

Ko siekta, kas pasiekta ir ko vėl siekiama naujai reformuojant miškų reformą?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Seimo narys R. J. Dagys: „Dauguma gyventojų mano, jog seksualinių mažumų eitynės prieštarauja visuomenės dorovei“

Seimo narys R. J. Dagys: „Dauguma gyventojų mano, jog seksualinių mažumų eitynės prieštarauja visuomenės dorovei“

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Arvydas Šliogeris. Ekrano valdoma parazitų civilizacija

Arvydas Šliogeris. Ekrano valdoma parazitų civilizacija

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Seimo konservatorėms nepatiko pamokose dėstomas moters vaidmuo šeimoje: skleisti grožį, gerumą, meilę, tikėti vyru

Seimo konservatorėms nepatiko pamokose dėstomas moters vaidmuo šeimoje: skleisti grožį, gerumą, meilę, tikėti vyru

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Politiko išpažintis – aš esu melagis

Politiko išpažintis – aš esu melagis

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Seimo konservatorius kaltina Vilnius merą nutylint „profesionaliu gėjumi“ prisistatančio bendrapartiečio priekabiavimo faktą

Seimo konservatorius kaltina Vilnius merą nutylint „profesionaliu gėjumi“ prisistatančio bendrapartiečio priekabiavimo faktą

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Ar jau nuolat „linksminsimės“ gėjų eitynėse?

Ar jau nuolat „linksminsimės“ gėjų eitynėse?

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Jurga Lago. Apie staigų praturtėjimą

Jurga Lago. Apie staigų praturtėjimą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Lidžita Kolosauskaitė. Apie vyrus, kurie negali laimėti

Lidžita Kolosauskaitė. Apie vyrus, kurie negali laimėti

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Mokyklos suolo draugui Gediminui Kirkilui: nebūkite pagaliau svoločiais

Mokyklos suolo draugui Gediminui Kirkilui: nebūkite pagaliau svoločiais

atsiliepimų 11Skaityti visą įrašą
  „Lietuva Yra Čia“ judėjimas savo veiklą ketina tęsti

„Lietuva Yra Čia“ judėjimas savo veiklą ketina tęsti

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Apie “savo tiesą“

Apie “savo tiesą“

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  „Dėl keliamos krizės valstybėje kaltas tik R. Karbauskis“ – tvirtina liberalai

„Dėl keliamos krizės valstybėje kaltas tik R. Karbauskis“ – tvirtina liberalai

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Ar pasakėte šiandien savo sūnums, kad jie NIEKADA nenaudotų fizinės jėgos prieš moteris, vaikus, senolius ar kitus silpnesnius?

Ar pasakėte šiandien savo sūnums, kad jie NIEKADA nenaudotų fizinės jėgos prieš moteris, vaikus, senolius ar kitus silpnesnius?

atsiliepimų 6Skaityti visą įrašą
  Vėl pati kalta?

Vėl pati kalta?

atsiliepimų 8Skaityti visą įrašą
  Lietuva rinkimuose parodė politinę brandą

Lietuva rinkimuose parodė politinę brandą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Arkadijus Vinokuras. Šūdmalystė kaip politinė kultūra

Arkadijus Vinokuras. Šūdmalystė kaip politinė kultūra

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Viešas ritualas, politinė orgija, transas – tai prezidento rinkimai Lietuvoje

Viešas ritualas, politinė orgija, transas – tai prezidento rinkimai Lietuvoje

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Kuris vyras yra svarbiausias moters gyvenime?

Kuris vyras yra svarbiausias moters gyvenime?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Apie sėkmingumą

Apie sėkmingumą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Ugnius Kiguolis. Artėjant pasirinkimo momentui mano balsas nesikeičia – balsuosiu #priešingridą

Ugnius Kiguolis. Artėjant pasirinkimo momentui mano balsas nesikeičia – balsuosiu #priešingridą

atsiliepimų 6Skaityti visą įrašą
  Gindama viešąjį interesą prokuratūra rengiasi smogti Kručinskų šeimai. Ar tai tikrai visuomenės interesas?

Gindama viešąjį interesą prokuratūra rengiasi smogti Kručinskų šeimai. Ar tai tikrai visuomenės interesas?

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Kodėl Lietuvos balsas nėra pakankamai girdimas ir kodėl dabar yra tinkamas laikas populizmą keisti į deramą valstybės atstovavimą

Kodėl Lietuvos balsas nėra pakankamai girdimas ir kodėl dabar yra tinkamas laikas populizmą keisti į deramą valstybės atstovavimą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Kunigai neturi kištis į politiką, agituojančią prieš Šimonytę

Kunigai neturi kištis į politiką, agituojančią prieš Šimonytę

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Net konservatoriai ima suprasti, kad būtina vykdyti tradicinei šeimai palankią politiką, sprendžiant demografinę ES krizę

Net konservatoriai ima suprasti, kad būtina vykdyti tradicinei šeimai palankią politiką, sprendžiant demografinę ES krizę

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą

Atsiliepimai

Pasikartosiu. Parlamentines sistemos diegimas buvo pasauli valdyti ketinanciuju planas. Tai ne musu sistema, tai akivaizdi...

Čia jūsų nei apribos nei blokuos. Naujas Lietuviškas socialinis tinklas: vaiksvidas.lt...

kirskit daugiau miškų, žydai, vežkite medieną į usienį. Bus lietaus tada!...

Tą dieną homikai gaus šviežios mėsos......

po šito tekstuko tinklapis turės mažiausiai +1 "unikalų lankytoją..."...

čia kartais ne tas pats laikraštukas, kuris apsiputodamas kaltino rusus "kišantis" į jų rinkimus, kai...

tiesiog reikia kažkaip nukreipti dėmesį nuo "nepriklausomybės" pasiekimų..." Be to, nemažai daliai rinkėjų tai vis...

gražių paveiksliukų galerija: liaudiesmenas.livejournal.com...

Mokyklas reikėtų įpareigoti lavinti vaikus ne genderizmo įdėjomis, o skleisti gamtosaugos aktualumo ir svarbos principus....

Na, manau pakanka ir piršto atspaudo. Verčiau labiau akcentuoti saugumą prisijungiant prie įvairių paskyrų, o...

Ar nepasiųs juos nx tik vokiškai. Tai būtų juoko arkliams...

apgailėtina šalis be vizijos, ambicijų, be vilties...

Tik konservatnikai gali įvesti tvarką pasaulyje. Tik reiktų duoti pizdį Trampui, Putinui na dar tam...

  Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Jurga Lago. Apie staigų praturtėjimą

Jurga Lago. Apie staigų praturtėjimą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Ratas pasisuko: Italija oficialiai sugrąžino į dokumentus „tėvo“ ir „motinos“ sąvokas

Ratas pasisuko: Italija oficialiai sugrąžino į dokumentus „tėvo“ ir „motinos“ sąvokas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Mūsų vaikams labiau reikalingi įspūdžiai, o ne žaislai ir išmanūs įrenginiai

Mūsų vaikams labiau reikalingi įspūdžiai, o ne žaislai ir išmanūs įrenginiai

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

atsiliepimų 8Skaityti visą įrašą
  Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

atsiliepimų 11Skaityti visą įrašą
  Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

atsiliepimų 28Skaityti visą įrašą
  Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

atsiliepimų 20Skaityti visą įrašą
  Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Ar krikščionims normalu užsiimti seksu su robotu?

Ar krikščionims normalu užsiimti seksu su robotu?

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Lidžita Kolosauskaitė. Leiskite bent jau… mylėti(s)!

Lidžita Kolosauskaitė. Leiskite bent jau… mylėti(s)!

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Neištikimą sutuoktinį galima atpažinti pagal išvaizdą

Neištikimą sutuoktinį galima atpažinti pagal išvaizdą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Parengtas projektas dėl lauko darželių Lietuvoje įteisinimo

Parengtas projektas dėl lauko darželių Lietuvoje įteisinimo

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Pirmokė turėjo keliauti pas direktorių, nes kreipėsi į tos pačios klasės vaiką žodžiu, priskirtinu kitai lyčiai

Pirmokė turėjo keliauti pas direktorių, nes kreipėsi į tos pačios klasės vaiką žodžiu, priskirtinu kitai lyčiai

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Mokyklas ir darželius pasieks plakatai, padėsiantys atpažinti smurto prieš vaiką požymius ir skatinsiantys imtis veiksmų

Mokyklas ir darželius pasieks plakatai, padėsiantys atpažinti smurto prieš vaiką požymius ir skatinsiantys imtis veiksmų

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Tėčiai vaikus prižiūrės priverstinai – teks augintis krūtis?

Tėčiai vaikus prižiūrės priverstinai – teks augintis krūtis?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Aš numiriau prieš beveik devynerius metus ir supratau, jog yra tai, kas nemiršta

Aš numiriau prieš beveik devynerius metus ir supratau, jog yra tai, kas nemiršta

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Valstybės globon paimtas vaikas gali augti ir kitame Europos krašte? Vaikų globos rinka diktuoja savas sąlygas

Valstybės globon paimtas vaikas gali augti ir kitame Europos krašte? Vaikų globos rinka diktuoja savas sąlygas

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Daily Mail: Britanijos policija įspėja tėvus dėl Rusijoje vykstančio „žaidimo“ nusinešusio virš šimto paauglių gyvybių

Daily Mail: Britanijos policija įspėja tėvus dėl Rusijoje vykstančio „žaidimo“ nusinešusio virš šimto paauglių gyvybių

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, verta dėmesio: *Reikia pagerinti įmonės vardo (brendo) reputaciją internete? Šie įrankiai jums padės* - nuoroda: https://infa.lt/33387/reikia-pagerinti-imones-vardo-brendo-reputacija-internete-sie-irankiai-jums-pades/