• Naujienos
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Prezidento rinkimuose Lietuva eilinį kartą nubalsavo PRIEŠ

Prezidento rinkimuose Lietuva eilinį kartą nubalsavo PRIEŠ

27 gegužės
08:43 2019

nuotr: LRytas.lt

Sprendžiant pagal išankstinius, 7:45 val. ryto  Lietuvos Respublikos prezidento rinkimų balsavimo rezultatus, prezidento rezidenciją Daukanto aikštėje ateinantiems 5-eriems metams užims Gitanas Nausėda su savo komanda.

Išankstiniai balsavimo rezultatai iš visų apylinkių rodo, jog šiuo metu, pagal jau suvestus duomenis Gitanas Nausėda pirmauja visose balsavimo apylinkėse. Ir pirmauja dideliu atotrūkiu – daugiau nei dvigubai.

Rinkimuose dalyvavo 1 331 245 rinkėjų (53,44% nuo turinčių balso teisę). Pagal balsavusių skaičių, už G. Nausėdą savo balsus atidavė – 65,86 % rinkėjų, už I. Šimonytę – 32,86 %. Skaičiuojant nuo bendro turinčių balsavimo teisę rinkėjų skaičiaus – už G. Nausėdą balsavo – 35,20  proc., už I. Šimonytę – 17,56 proc.

Pagal pirmojo rinkimų turo į Lietuvos Respublikos prezidento postą balsavimo rezultatus, kai nedideliu atotrūkiu (5 323 balsais) nugalėjo Ingrida Šimonytė, savo pergalę pažymėjusi daug kalbų socialiniuose tinkluose sukėlusiu šokiu, galima teigti, jog antrojo turo metu, visi tie, kas pirmajame ture balsavo už nepraėjusius į antrąjį turą kandidatus, – antrajame rinkimų ture vieningai balsavo prieš TS-LKD kandidatę Į. Šimonytę.

Prisimenant 2016 metų Seimo rinkimus, kuriuose pirmojo rinkimų turo metu daugiausia mandatų buvo iškovojusi TS-LKD partija, o Gabrielius Landsbergis, vaizdžiai kalbant, jau matavosi premjero švarką, ir, kai antrajame ture daugumą mandatų vis tik gavo LVŽS (valstiečiai) partija, triuškinančiai nugalėjusi antrajame ture – analogija peršasi akivaizdi – Lietuva nepasitiki TS-LKD partijos linija ir jos kandidatais, todėl Gitanas Nausėda atsisakęs šios partijos paramos pasielgė tikrai išmintingai.

Liepos 12 naujasis Lietuvos prezidentas pradės eiti savo pareigas.


Žymos

komentarai 5

 1. Anonimas    -  2019-05-27, 09:12

  Viskas gerai, tik Šimonytės į premjero posta tai tikrai nereikia.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. m    -  2019-05-27, 09:28

  Teisingai pastebėta -aš irgi balsavau už Nausėdą, nors iš tiesų balsavau ne už N., o prieš landzbergių klano Šimonytę. Tik iš bėdos tas balsavimas.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Vytautas    -  2019-05-27, 10:30

  Šaunuolis.Valiooooo

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Mylintis Lietuva    -  2019-05-27, 10:48

  Pirmi metai, kai as nebalsavau. Pagalvojau: kam gi eikvoti savo energija, laika, jei Lietuvoje numires teisingumas? Rinksiu ar nerinksiu-vis tiek bus isrinktas tas- ,,ne nuo liaudies“. Tiesiog zinojau is anksto, kad liks tie du- Nauseda ir Simonyte, kurie guli Grybauskaites kiseneje. Jei vienas pralaimes, liks kitas, kuris vis tiek vykdys Grybauskaites valia. O ir visu tu, kuriems Grybauskaite skolinga uz prezidento posta. Lietuvoje niekas nesikeis, turiu galvoje, i geraja puse. Dar desimtmeciui viskas, kaip ir iprasta,brangs, dar maziau turesime laisviu, maziau teisingumo, mazus atlyginimus. Keliais zodziais tariant, murkdysimes toje pacioje pelkeje. Isvazinesime. Dauges imigrantu. Lietuvele merdi, ir tai-ne depresines nuotaikos, o realybe…

  Atsakyti į šį komentarą
 5. sveikinimai nuosėdai-šungrybinio tautos genocido tęsėjui    -  2019-05-27, 21:51

  gražių paveiksliukų galerija:

  liaudiesmenas.livejournal.com

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Skelbiama apie vakcinas nuo koronos. Ar ryšitės skiepytis?


 • Ne. Nė už ką. (67%, 222 balsavo)
 • Dar nežinau. Neturiu nuomonės. (17%, 56 balsavo)
 • Taip. Be abejonės. (16%, 54 balsavo)

Viso balsavo: 332
Pradėta - 2020 5 gruodžio @ 11:49
Pabaiga - 2021 5 sausio @ 11:49

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Prezidento rinkimuose Lietuva eilinį kartą nubalsavo PRIEŠ* - nuoroda: https://infa.lt/33366/prezidento-rinkimuose-lietuva-eilini-karta-nubalsavo-pries/