infa.lt

Penkiasdešimties milijonų „Instagram“ naudotojų asmeniniai duomenys nutekėjo į internetą

Penkiasdešimties milijonų „Instagram“ naudotojų asmeniniai duomenys nutekėjo į internetą

21 gegužės
22:54 2019

instagram

Beveik 50 milijonų „Instagram“ socialinio tinklo naudotojų asmeniniai duomenys, įskaitant slaptažodžius ir asmeninius duomenis, tapo laisvai prieinami internete. Bazę su informacija apie naudotojus aptiko kibersaugumo specialistė Anurag Sen

Portalas TechCrunch rašo, jo tuo metu kai duomenų bazė buvo aptikta joje jau buvo daugiau kaip 49 milijonai įrašų ir jų skaičius nuolatos didėjo. Tarp rodomos informacijos, neskaitant laisvai prieinamų duomenų, buvo nurodyto el-pašto adresai, telefonų numeriai, biografijos detalės ir kiti konfidencialūs duomenys.

TechCrunch pažymi, jog duomenų bazėje atsidūrė nemažai asmenų – populiarių tinklaraštininkų, įžymybių, o taip pat naudotojų, kurie publikacijoje įvardijami kaip influencers (asmenybės, sugebančios daryti įtaką visuomenės nuomonei).

Tyrimas parod4, jog duomenų bazė, labiausia tikėtina, priklausė socialinio medijos marketingo kompanijai Chtrbox, kuri užsiimdavo sponsorių įrašų tinklaraštininkams pardavimu. Tikėtina, jog duomenys buvo naudojami analizuoti prenumeratorių, patiktukų ir kitokių „sėkmės“ rodiklių skaičiui.

Šiuo metu bazė jau neprieinama. Kompanijos „Facebook“, valdančios „Instagram“ tinklą atstovai pareiškė, jog aiškinamasi apie duomenų nuotėkio priežastis.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


  • Taip, bus atšauktas (57%, 82 balsavo)
  • Ne, nemanau (35%, 51 balsavo)
  • Nežinau, neturiu nuomonės (8%, 12 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2020 21 gegužės @ 09:09
Pabaiga - 2020 21 birželio @ 09:09

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Penkiasdešimties milijonų "Instagram" naudotojų asmeniniai duomenys nutekėjo į internetą* - nuoroda: https://infa.lt/33265/penkiasdesimties-milijonu-instagram-naudotoju-asmeniniai-duomenys-nutekejo-i-interneta/