infa.lt

Naglis Puteikis, tikėtina, svarsto galimybę kuo brangiau save parduoti

Naglis Puteikis, tikėtina, svarsto galimybę kuo brangiau save parduoti

09 gegužės
08:55 2019
Naglis Puteikis

Facebook nuotr.

Šią savaitę kandidatas į Lietuvos Respublikos prezidentus ir į Europos Parlamentą, Naglis Puteikis, paskelbė svarstantis galimybę pasitraukti iš prezidento rinkimų kažkurio iš kitų kandidatų naudai, tačiau neatmeta galimybės ir toliau likti rinkimų karuselėje, nors ir suvokia, kad laimėti neturi jokių galimybių.

Apie galimą paramą jis jau kalbėjosi su Ramūnu Karbauskiu ir su Arvydu Juozaičiu, bet galutinio sprendimo dar nepriėmė, praneša Delfi.

Šioje vietoje iškyla pinigų klausimas. Techniškai švariai pasitraukti iš rinkimų karuselės jau nebepavyks. Jei nebus surinkti bent 7% rinkėjų balsų, kandidatas praras 4 600 eurų piniginį užstatą.

Tai nėra dideli pinigai partijai ar Seimo nariui, tačiau Naglis Puteikis neseniai skelbė apie tai, jog yra visiškai prasiskolinęs ir dar neatidavęs 2016 metų skolų (alfa.lt inf), o jo partija pinigų irgi neturi. Net užstatą kandidatuojant į Europos parlamentą sumokėjo A. Guoga, kandidatuojantis Centro partijos sąraše pirmu numeriu.

Todėl dabar N. Puteikio siekis pasitraukti iš LR prezidento rinkimų yra labai panašus į norą brangiau parduoti savo galimo elektorato balsus Arvydui Juozaičiui ar Sauliui Skverneliui.

Nes laukia dar sekantys rinkimai – į Europos Parlamentą, rinkimai į prezidentus, panašu, buvo tik treniruotė ir nemokama reklama.

Reikėtų pastebėti, jog tai savo deklaruojamomis vertybėmis visiškai priešingos asmenybės, kas akivaizdžiai sako, jog Nagliui Puteikiui šioje vietoje kandidatų vertybinis pamatas nėra esminis svarbus akcentas renkantis.

O tai kas gi svarbu?

infa.lt nuomone, svarbu yra pinigai, nes kiek galėjo gerbiamas Seimo narys – tiek jau pasireklamavo – rinkimų tiesioji juda į pabaigą ir daugiau išspausti joje nebėra ką, nes būdamas realistas, kol kas dar kandidatas Naglis Puteikis, puikiai supranta, kad finišo pirmas nepasieks. Ir supranta tai, kad S. Skvernelo užnugaris – Ramūnas Karbauskis pinigų turi nepalyginamai daugiau už visus A. Juozaičio rėmėjus kartu sudėjus. Ką pasirinks Naglis Puteikis – vertybes ar pinigus?

Savo Facebook paskyroje kandidatas pasidalino sekančio turinio žinute:

„N. Puteikis: dauguma apžvalgininkų sutinka, kad tikrai yra trys kandidatai, kurie turi didžiausius šansus praeiti į antrą turą ir jie yra lygiaverčiai. R. Karbauskis sako, kad skirtumas galutinis bus kelių šimtų balsų, aš sakau, kad kelių tūkstančių balsų. Ir skirtingai nei Karbauskis galvoju, kad yra ne trys, o keturi. Aš skaičiuoju ir Juozaitį tarp jų. Manau, kad tarp jų skirtumas yra keli tūkstančiai balsų. Tai jeigu mano raginimo paklausys bent koks 10 tūkst. mano rinkėjų, tai galime gauti stebuklą. Pavyzdžiui, antrame ture gali būti Juozaitis ir Skvernelis”

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 154

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...