infa.lt

Vytenis Andriukaitis: „valstietis“ R. Karbauskis labai išsigando

Vytenis Andriukaitis: „valstietis“ R. Karbauskis labai išsigando

06 gegužės
09:33 2019
Vytens Andriukaitis

nuotrauka: lsdp.lt

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis, paskelbęs apie galimą traukimąsi iš valdžios, jeigu jo partija pralaimės rinkimus, išsigando, teigia kandidatas į prezidentus Vytenis Andriukaitis.

Apie tai jis kalbėjo Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) suvažiavime.

Pasak V. Andriukaičio, tokie valdančiųjų lyderio veiksmai rodo tai, kad piliečių nuomonė jam nerūpi.

„Pažiūrėkite, kai kas labai išsigando. „Žaliųjų“ vadas. Nors „žaliųjų“ pavadinimas jiems netinka. Su Europos „žaliaisiais“ bendro jis turi tiek, kiek ugnis su vandeniu. Padėkime Ramūnui Karbauskiui pasileisti ir organizuokime Seimo rinkimus kovo 11 dieną. Tai bus didžiule dovana Lietuvai, tai bus geriau nei tie du referendumai, kurie yra žmonių apgaudinėjimas, nes nėra pateikti nei pliusai, nei minusai dėl dvigubos pilietybės“, – sakė V. Andriukaitis.

Žmonių gyvenimo kokybė yra tikras Lietuvos žmonių saugumo ir progreso matas, o ne bendrasis vidaus produktas.

V. Andriukaitis kritikavo Lietuvoje susiklosčiusią socialinę situaciją ir minėjo, kad yra visos galimybės padaryti, kad atlyginimai ir pensijos, pavyzdžiui, Prancūzijoje ir Lietuvoje nesiskirtų 10 kartų.

„Prezidentas yra lyderis, kuris turi suvokti, kad žmonių gyvenimo kokybė yra jų darbo valandos, sveikata, pensijos, vaikų darželiai, atlyginimai. Būtent žmonių gyvenimo kokybė yra tikras Lietuvos žmonių saugumo ir progreso matas, o ne bendrasis vidaus produktas“, – aiškino jis.

V. Andriukaitis pažėrė kritikos ir kandidatams į prezidentus, kurių darbai ir žodžiai smarkiai skiriasi.

„Vieni iš jų gelbėjo ekonomiką. Ir ją gelbėjo žmonių sąskaita. Pavyzdžiui, Ingrida Šimonytė. Prisimename jų pastangas padaryti taip, kad liberali finansų kapitalizmo doktrina dar daugiau visu savo svoriu užgriūtų paprastų žmonių pečius. Kur mus nuvedė Laisvosios rinkos institutas ir Gitano Nausėdos „plokščių“ mokesčių ir žemų atlyginimų kelias? Trečdalis Lietuvos žmonių skurde, trečdalis – ant jo ribos“, – vardijo jis.

Pasak V. Andriukaičio, nekreipti dėmesio į žmonių situaciją, jų atlyginimus ir pensijas – nusikaltimas. „Būtent žmonės išlaiko mūsų šalį. Ekonomikos pagrindas yra ne BVP, o žmonės“, – sakė V. Andriukaitis.

Anot V. Andriukaičio, šiandien socialdemokratai pagrįstai gali didžiuotis. „Visuomenei reikia paskelbti, kad socialdemokratija – nepriklausomybės, teisingumo, laisvės ir teisių gynėja Lietuvoje. Jokie dešinieji čia nieko negali ir nieko nepadarė. Socialdemokratija šiandien yra tas kelias, kurių reikia milijonams“, – suvažiavime kalbėjo jis.

komentarai 2

 1. moteris    -  2019-05-06, 09:39

  Taip , pone Andriukaiti, kai esate toli nuo Lietuvos, nereikia pamiršti, kad kiti gyvena joje ir žino, kiek padarė ar nepadarė valstiečiai….Jei ne valstiečiai, visa korumpuota sistema (iš kur Jums tai žinoti) būtų nepakėlusi uždangos ir neparodę, kas po slypi….Todėl visokios tokios pompastinės kalbos tautai yra pavėluotos…PIRMIAUSIA IR SVARBIAUSIA REIKIA IŠRINKTI IR IŠTRAUKINĖTI IŠ LIETUVOS KŪNO SIURBIANČIAS JOS KRAUJĄ ERKES….

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Valius    -  2019-05-07, 19:58

  TAI Andriukaitis labai išsigando, nes signatarai yra daug prisidėję prie šito bardako.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


 • Taip, bus atšauktas (57%, 82 balsavo)
 • Ne, nemanau (35%, 51 balsavo)
 • Nežinau, neturiu nuomonės (8%, 12 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2020 21 gegužės @ 09:09
Pabaiga - 2020 21 birželio @ 09:09

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Vytenis Andriukaitis: „valstietis“ R. Karbauskis labai išsigando* - nuoroda: https://infa.lt/32845/vytenis-andriukaitis-valstietis-r-karbauskis-labai-issigando/