infa.lt

Arvydas Juozaitis paliko LRT salę nelaukdamas debatų pabaigos

Arvydas Juozaitis paliko LRT salę nelaukdamas debatų pabaigos

26 balandžio
10:57 2019

Arvydas Juozaitis LRT

Nemira Pumprickaitė (Vedančioji): Pone Juozaiti, kaip vertinate siūlymą uždrausti alkoholio ir tabako verslui valdyti žiniasklaidos priemones?

Arvydas Juozaitis: – teisingai vertinu, reikia uždrausti. Kadangi nei rūkau, nei šiaip daug ką vartoju, tai man šitas klausimas dabar antraeilis – leiskit aš pasakysiu paskutinę kalbą šiuose debatuose ir pabaigsiu.

Vedančioji: Jūs visai išeisite?

Atsakymas – taip, išeisiu, leiskit man pabaigti…Kadangi, visiškai nelygios sąlygos, – dabar baigsis šie debatai ir vėl bus po 8 balus Šimonytei ir Nausėdai, o mums bus beveik po nulį. Ir tau jau vyksta metus, daroma ir daroma. Paskui sakot – reitingai. Dažninis kartotinis laikas, – rodyk – ir už beždžionę balsuos. Tai reiškia ištisai.

Dabar klausimas yra toks: Mes vieną dieną, vieną valandą, tą pačią, su Nausėda paskelbėme, kad kandidatuosime, rugsėjo 17 dieną. Jį, Nacionalinis transliuotojas, ne privatus, rodė dvigubai ilgiau (Nausėda su pasitenkinimų šypsosi), kaip tautinę šventę, su pasibučiavimais, su viskuo…

Gruodžio 4 dieną mes abudu kartu nunešame į VRK pareiškimus, padedame tą pačią minutę – Nausėdą rodo dvigubai daugiau – vėl tautinė šventė. Tai aš suprantu, galit rodyti metus laiko, bet nors tą valandą susilaikykite gerbiamieji, turėkit saiko jausmo ir gėdos…

Kadangi gėdos nėra, jūs dabar korupcijos klausimą keliate, bet korupcija, aš ir sakau, yra ne tik papirkimas, – tai yra gadinimas, ir jūs gadinate žmonių nuotaiką,.. apskritai, man trūko kantrybė, kai prieš Velykas, Lietuvos Nacionalinis transliuotojas paleido vaizdo klipą su keturiomis baisingomis klaidomis, kad aš net komitetą į Europos Sąjungą siunčiu, ko jau seniai nebėra…

Ir dabar, žmoną puola.. aš ginsiu iki paskutiniųjų, šeimą…, tai pasityčiojimas, dalyvauti… aš negaliu, aš olimpiniame komitete vadovavau 13 metų….

Vedančioji: ačiū, pone Juozaiti, jūsų laikas baigėsi,

A. Juozaitis: aš išeisiu tuoj..

Vedančioji: nesvarbu kur jūs išeisite, taisyklės visiems bendros…

A. Juozaitis: Nėra prasmės, čia yra kardebaletas, keturiems yra kardebaletas paruoštas.

Prieina prie premjero, kandidato į LR prezidentus Sauliaus skvernelio, kuris siūlo Arvydui Juozaičiui nepasiduoti, neišeiti, į ką pastarasis atsako:

Ne, ne, paduoda dokumentą, – čia yra tokia „Bočių sąjunga“, (vedančioji vis bando pertraukti) , – prašė perduoti, kad nenumarintumėt pensininkų (su šypsena spaudžia premjerui ranką, nusilenkia laidos vedančiajai ir lydimas plojimų išeina.)

Savo paskyroje Arvydas Juozaitis papildė pabaigą, kurios trūko filmavimo medžiagoje:

O IŠEIDAMAS JIS PASAKĖ: „AŠ JŪSŲ NEKALTINU, AŠ ESU JŪSŲ NUOSPRENDIS.“.

TAIP JIS PRIMINĖ KĄ TIK IŠRINKTO UKRAINOS PREZIDENTO VOLODIMIRO ZELENSKIO ŽODŽIUS.

MES NUGALĖSIME!!!

 


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Arvydas Juozaitis paliko LRT salę nelaukdamas debatų pabaigos* - nuoroda: https://infa.lt/32312/arvydas-juozaitis-paliko-lrt-sale-nelaukdamas-debatu-pabaigos/