infa.lt

Ukraina turi naują prezidentą

Ukraina turi naują prezidentą

22 balandžio
21:57 2019
Vladimir Zelenkij

foto: facebook

Vladimiras Zelenskis tapo naujuoju Ukrainos prezidentu ir jo komanda jau paskelbė apie darbo su reformomis pradžią. Pasak rinkimų štabo Atstovo Dmitrijaus Razumkovo, būsimojo valstybės vadovo patarėjai „nori apkrauti Radą darbu net prieš kadencijos pabaigą, kad turėtų progos parodyti savo rinkėjams, kiek jie yra efektyvūs ar neefektyvūs“.

Dar esantis valstybės vadovas Petro Porošenka pripažino savo pralaimėjimą dar po pirmūnų išankstinių rinkimų apklausų publikacijų. Centrinio rinkimų komiteto duomenimis, Vladimir Zelenskij gavo beveik tris ketvirtadalius balsų. Šis rezultatas rinkėjų apklausiamų Kijevo gatvėse tarpe kelia dvejopus jausmus:

– Panašu, jog kardinalių pasikeitimų nebus. Tikimės, jog pasekoje vis tik bus geriau.

– Aš labai džiaugsiuosi, jeigu mes, rinkėjai, nenusivilsime, jeigu jis sugebės surinkti profesionalią ir pagarbos vertą komandą. O visumoje – tai nuosprendis dabartiniams politikams.

– Aš buvau nusivylusi tuo, kad čia Zelemskis. Ne, prieš jį asmeniškai aš nieko neturiu, tačiau jis tiesiog netinka šioms pareigoms. Jis nemoka kalbėti, jis tiesiog nesugeba sudėlioti žodžių sakinyje, ko iš jo galima būtų laukti?

Balsavimo metu URM pranešdavo apie daugybę rinkimų teisės pažeidimų, tačiau visi jie pasirodė nežymūs, – pareiškė Centrinio rinkimų komiteto vadovė – Tatjana Slipačiuk:

„Mes nematome pagrindo tam, kad bet kokie pažeidimai, kurie vyko ir apie kuriuos buvo pranešta jau vakar pakankamai daug, būtų turėję įtakos balsavimo rezultatams“.

Savo pirmuoju tikslu po pergalės rinkimuose, Vladimiras Zelenskis įvardino Rusijoje kalinamų ukrainiečių susigrąžinimą į tėvynę. Be to, jis pažadėjo restartuoti konflikto Donbase sureguliavimo Minsko procesą.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Ukraina turi naują prezidentą* - nuoroda: https://infa.lt/32225/ukraina-turi-nauja-prezidenta/