infa.lt

Pavogtas konfiskuotas krovinys, nušalinti 6 VSAT pareigūnai. Opozicija kvietė pasiaiškinti VRM ir VSAT vadovus

Pavogtas konfiskuotas krovinys, nušalinti 6 VSAT pareigūnai. Opozicija kvietė pasiaiškinti VRM ir VSAT vadovus

12 balandžio
10:12 2019

Seimo opozicija kvietė Vidaus reikalų ministrą ir VSAT vadą pasiaiškinti dėl skandalingos padėties pasienio tarnyboje, iš kur neseniai dingo konfiskuotų kontrabandinių cigarečių krovinys

Seimo opozicijos lyderė Viktorija Čmilytė-Nielsen visų trijų opozicinių frakcijų vardu kviečia Vidaus reikalų ministrą Eimutį Misiūną ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadą Renatą Požėlą vakar 13 val. atvykti į Seimą pateikti paaiškinimus dėl situacijos Valstybės sienos apsaugos tarnyboje, kur buvo įvykdyta konfiskuoto kontrabandinio krovinio vagystė ir susijusio tyrimo, kurio metu nušalinti 6 VSAT pareigūnai.

Antradienį paviešinta informacija dėl didelio masto akcizais apmokestinamų prekių vagystės iš Valstybės sienos apsaugos tarnybos teritorijos šokiruoja.

Vyriausybės garsiai deklaruota kova su šešėliu yra akivaizdžiai diskredituojama, jei kažkas sugeba neteisėtai pasipelnyti net iš valstybės institucijų griežtai saugomų konfiskuotų prekių.

Dėl didelį rezonansą sukėlusių įvykių VSAT laukiame šios institucijos vado bei Vidaus reikalų ministro atsakymų“, – teigia Seimo opozicijos lyderė V. Čmilytė-Nielsen.

Minėtų institucijų vadovai atvyko ir, pasak Viktorijos Čmilytės Nelson, išsamiai atsakė atsakė į parlamentarų užduotus klausimus, iš ko paaiškėjo, kad pavogtas buvo kontrabandinių cigarečių krovinys, kad vyksta tyrimas tarnybų viduje ir išorėje, kad jau yra suimtų asmenų.

Skandalingiausia šioje istorijoje, žinoma, yra tai, kad kontrabandinių cigarečių krovinys pavogtas iš struktūrų, kurios turėjo užtikrinti konfiskuotų krovinių saugumą, kas leidžia daryti prielaidą, jog ir likusi, mažiau saugoma, valstybės interesų dalis yra tokia pat „skylėta“, kaip ir jos saugumo struktūros.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 305

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar kainų augimo fone pradėjote mažiau ir/ar pigiau pirkti?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...