infa.lt

Jei gydytojai pateiktų teisingą sutikimo skiepyti formą, nė viena psichiškai sveika mama neleistų skiepyti savo vaiko

Jei gydytojai pateiktų teisingą sutikimo skiepyti formą, nė viena psichiškai sveika mama neleistų skiepyti savo vaiko

12 rugsėjo
01:01 2015

skiepai

naturalnews.com

… kaip pastebėta svetainėje VacTruth.com, tikroviška sutikimo skiepyti vaiką forma turėtų būti maždaug tokia:

Sutikimo skiepyti forma:

Pagal licenciją dirbantis pediatras, laikydamasis etinių informuojamojo sutikimo nuostatų, privalo pateikti išsamią ir tikslią informaciją apie skiepus ir su jais susijusias ligas, todėl norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad:

– Jūsų vaikas gali vis tiek susirgti liga, nuo kurios bus skiepijamas;
– jeigu vaikas vis tiek susirgtų, nėra garantijų, kad skiepas sutrumpins ligos trukmę arba susilpnins jos eigą;
– dėl to, kad Jūsų vaikas nebus paskiepytas, pavojus visuomenei nekyla. Laikykitės paprastos pagrindinės taisyklės – jei vaikas susirgo, jis turi būti namie, skiepytas jis, ar ne;
– dėl kontakto su atitinkamu patogenu per skiepą, Jūsų vaikas gali susirgti nesimptomine infekcija arba infekcija, pasireiškiančia netipiniais simptomais; būdingų infekcijai simptomų nebus (pvz., paskiepijus nuo tymų nebus bėrimo), tačiau vaikas galės užkrėsti kitus nenustatytą laiko tarpą; taip pat vaikas gali neįgyti žadamos ilgalaikės apsaugos;
– vakcinose yra žinomų toksinų. Kiekvienas skiepas, kurį sutinkate atlikti savo vaikui, gali jį sunkiai sužaloti, pažeisti jo smegenis ir aš (gydytojas) negaliu užtikrinti, kad Jūsų vaikas sužalotas nebus;
– nei vakcinos gamintojas, nei mano pediatrijos klinika jokiais būdais už skiepijimo žalą neatsako;
– pasirūpinus tinkamu ir savalaikiu gydymu, infekcinių ligų bijoti nėra pagrindo. Infekcijos sukelto susirgimo tikslas ir paskirtis – pašalinti infekciją, išvalyti organizmą ir grąžinti gerą savijautą.

Prašom pasirašyti:

Perskaičiau ir supratau anksčiau pateiktą informaciją bei noriu surizikuoti savo vaiko sveikata.

Tėvai arba globėjai. Data.

Straipsnio tęsinys:
Ilgalaikis tyrimas pateikė išvadas, kurių akademinė medicina neatskleidžia

VacTruth savo straipsnyje toliau rašo, kad kiekvienas vakcinų tiekėjas privalo gauti ir atsako už informuojančiojo sutikimo gavimą iš tėvų. „Tai asmeninė pareiga ir atsakomybė,“ rašoma svetainėje, „kurios negalima nebaudžiamai perduoti kitam“.

Netgi baigiamieji pirmosios Niurnbergo Kodekso nuostatos žodžiai yra būtent apie informuotąjį sutikimą. (Vert. past. – kaip žinia, klinikinių tyrimų šaknys glūdi konclageriuose, tad Hitlerio Vokietijai kapituliavus buvo priimtas ir Niurnbergo Kodeksas, draudžiantis eksperimentus su žmonėmis jų neinformavus ir jiems nesutikus. Skiepas teisiškai yra tyčinis užkrėtimas tikintis kažkokios organizmo reakcijos).

Tačiau informuotojo sutikimo suderinimo su tiesa apie skiepijimą šiuo metu praktiškai nėra; daugumoje medicinos įstaigų, atrodo, nuspręsta, kad „(britų smile emoticon ) mokslininkai įrodė“, todėl skiepų priešininkai tiesiog nurašomi į trenktus sapaliotojus. Visgi, vis daugiau tėvų sužino, kad skiepai nesaugūs. Blogiausia, kad įrodymus jie mato savo skiepų sužalotuose vaikuose. Ir ši rizikinga praktika tęsiasi, nes daugelis medicinos įstaigų negali arba nenori įžvelgti savo atsakomybės.

„Kokia gėda, kad skiepijantysis gydytojas arba slaugytojas ar vakciną parduodantis vaistininkas jokiais būdais nevykdo šios savo pareigos pateikdamas neišsamią informaciją, išspausdintą formoje, o ir pačią formą jis gali pateikti arba ne. Jiems užtenka tiesiog trimituoti apie vakcinų saugumą ir veiksmingumą,“ teigiama VacTruth.

„… medicinos pramonė nevykdo savo įsipareigojimų, jeigu medicinos mokyklose nevykdomas joks prasmingas mokymas apie tikrąją skiepų žalą, jos pobūdį ir apimtį arba apie esminį, prigimtinį sveikimo po ligos vaidmenį ir jo svarbą.

Įrodymai kaupiasi ir tuoj bus nelengva dangstyti tiesą. 2013 m. „Food Matters“ rašė apie tyrimus Vokietijoje, kuriuose buvo palygintas skiepytų ir neskiepytų vaikų sergamumas; sirgimo dažnio skirtumas abejose grupėse buvo aiškus:

„ …vaikai, skiepyti pagal rekomenduojamus valstybinius grafikus, penkis kartus dažniau linkę susirgti išvengiamomis ligomis nei vaikai, kurių imuninė sistema išsivystė natūraliai, be skiepų.

Šiuolaikinėje medicinoje išmušė tiesos valanda

… tyrime išanalizuoti 8000 vaikų, kurie nebuvo skiepyti, duomenys ir jų bendrasis sergamumas buvo palygintas su populiacijos (kurios didžioji dalis – skiepyti žmonės) vidurkiu.

Kiekvienos atskiros ligos kategorijoje analizė parodė, kad neskiepytų vaikų rezultatas ligos paplitimo ir sunkumo atžvilgiu buvo daug geresnis nei skiepytų. Galima interpretuoti, kad remiantis įrodymais vakcinos nei veiksmingos, nei saugios.

„Pastaruosius 50 arba daugiau metų, per kuriuos skiepų sąrašas nuolat ilgėjo, atsakingosios JAV institucijos neatliko nė vieno tyrimo, kuriame būtų lyginta skiepytų ir neskiepytų vaikų sveikata (šiuomet JAV vaikams skiriama 14-kos vakcinų daugiau nei 50 dozių priešdarželiniame amžiuje, iš jų 26 dozės per pirmuosius gyvenimo metus),“ 2011 m. „Health Freedom Alliance“ apie šį tyrimą rašė Louis Rain.

Kalbant apie vakcinų keliamą pavojų, tiesa – geriausias ginklas. Galbūt šiuolaikinė medicina kada nors išsivystys tiek, kad išdrįstų jį panaudoti

šaltiniai:

Home Page


http://www.foodmatters.tv
http://vaccineinjury.info

Vaccine Fanaticism

Medical Fascism

vertė: Loreta Alechnavičiūtė Hoffmann

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 9 643

Žymos

Atsiliepimų 9

 1. marija    -  2016-05-31, 07:12

  Turedama anksciau tokias zinias neskepiciau savo vaiku.Aciu devui mus beda aplenke.Mano pusbrolio vaikas yra autistas.Sio metu mokslininkai irode kad vakcina gali suprovakot sia liga.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Rob    -  2016-05-31, 17:21

  Marijos intelekta parodo rasybos klaidos..suprovakot:D hahaha, na jus intelekto tikrai nesuzalota 🙂 todel ir mintys tokios, kad skiepai sukelia autizma. Duosiu uzuomina – snekat nesamones, skiepai autizmo nesukelia. Ir taskas 🙂 straipsnis irgi eilinis shit 🙂

  Atsakyti į šį komentarą
  • Erika    -  2020-05-02, 11:09

   Pažiūrėkite dokumentinių filmų seriją “The truth about vaccines” (2020) paremtą vien moksliniais tyrimais ir gydytojų/pediatrų patirtimi ir tada ateikite ir pasakykite mums kaip skiepai neturi tiesioginės sąsajos su autizmu.

   Atsakyti į šį komentarą
 3. eglė    -  2016-05-31, 17:31

  Atvirai pasakius, man intelekto lygmenį labiau parodo minčių išdėstymas ir tikslas jas dėstant Rob. Beje, jūsų rašybos klaidos niekuo nesiskiria, o štai jūsų dėstomi „argumentai“ tikrai yra labai panašūs savo verte į jūsų komentare parašytą paskutinį žodį. 🙂

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Rob    -  2016-05-31, 17:37

  Nedestau jokiu argumentu, nes jums vistiek jie nesuvokiami 😀 esat kvaili dunning-kruger efekto paveikti zmogeliai, su jumis nebutu efektyvi jokia protinga diskusija tai ir neaivarginu, tik juokiuos is jusu 😀

  Atsakyti į šį komentarą
 5. In_    -  2016-05-31, 21:10

  Rob, kiek pykčio Jūsų kalboje, ar žemindamas kitus, keliate savo vertę? Anaiptol, Net jeigu ir būtų tiesa Jūsų pareiškimas, kad autizmo išsivystymas nesusijęs su vakcinomis (kas vis dar iki galo neaišku ir yra prieštaringų argumentų)kam taip pilti savo emocines šiuksles ant vieni kitų, geriau dalinkimės informacija ir diskutuokime nuoširdžiai, ieškodami tiesos, o ne pulkime ir vadinkime neišmanėliais. Šis Jūsų pareiškimas veikiau rodo Jūsų nesaugumą, menką savęs vertinimą ir pritarimo siekį., Ir tai tikrai neveda į harmoniją.

  Atsakyti į šį komentarą
 6. Rob    -  2016-05-31, 23:45

  neveda i harmonija :DDD omg, nu duodat jus garo. taip galit iki isterinio juoko mane privest. Pasirodo ne tik esat skiepu ekspertai, taciau dar is poros komentaru sugebat atlikt psichologine analize 😀 dar karta pakartosiu, nes kaip matau sunku kai esat riboto intelekto – SKIEPAI NESUKELIA AUTIZMO. nera jokiu priestaringu argumentu, tad nesvaikit. stai 107 moksliniai tyrimai, irodantys, kad skiepai autizmo nesukelia. nesitikiu kad skaitysit, nes vistik griztu prie intelekto trukumo..bet still prasom linkas http://justthevax.blogspot.lt/2014/03/75-studies-that-show-no-link-between.html galit nedekot 😀

  Atsakyti į šį komentarą
 7. mokyklaheta    -  2016-06-25, 16:00

  Džiaugiuosi, kad žmogus nusimano medicinoje. Labai norėčiau Rob paklausti, kas sukelia tokio masto alergines ligas vaikų tarpe? Būčiau dėkinga už paaiškinimą. Yra nuomonė, kad tai įtakoja ir skiepai.

  Atsakyti į šį komentarą
 8. USA    -  2016-07-07, 06:15

  Rob. Perzvelgiau jusu source apie autisma ir vakcinas. Deja jusu informacija netikslinga. Tyrimai buvo daromi tik su MMR vakcina nes buvo prielaidos kad butent ji sukelia autisma. O kur dar koks 10 kitu vakcinu? Kuriu niekas netyre ir tik moksliskai nusprende kad nesukelia autismo?? Pasidomekite giliau pries rasydamas nesamones.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar kainų augimo fone pradėjote mažiau ir/ar pigiau pirkti?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...