infa.lt

Seimo konservatoriai siūlo panaikinti D. Kepenio vadovaujamą komisiją, kaip keliančią grėsmę visuomenės saugumui

Seimo konservatoriai siūlo panaikinti D. Kepenio vadovaujamą komisiją, kaip keliančią grėsmę visuomenės saugumui

01 balandžio
16:59 2019

Seimo konservatorių (TS-LKD) frakcijos atstovai Gabrielius Landsbergis ir Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė šiandien užregistravo Seimo nutarimo projektą, kuriuo siūloma panaikinti Seimo įkurtą Sveikos gyvensenos komisiją, nes po šios komisijos priedanga jos vadovo organizuojama veikla kelia grėsmę visuomenės sveikatai ir saugumui.

„Seimo narys Dainius Kepenis naudojasi savo statusu, Seimo tribūna ir šia komisija skleisti melagingas ir visuomenės sveikatai ypač pavojingas sąmokslo teorijas ir sąmoningai klaidinančius teiginius apie skiepus.

Tokia veikla, ypač esant tymų protrūkiui, jeigu toliau bus toleruojama ir nebus sustabdyta, kels pavojų ir visuomenės saugumui, nes prisidės prie dezinformacijos skleidimo“, – teigė G. Landsbergis.

Pasak Radvilės Morkūnaitės-Mikulėnienės, tokia Sveikos gyvensenos komisijos pirmininko veikla visiškai diskredituoja ir šią komisiją, ir Seimą, kaip instituciją.

„Parlamento rūmai ir tribūna bei ši konkreti parlamento sukurta komisija naudojama melui ir pavojingai visuomenės sveikatai propagandai skleisti. Labai apmaudu, kad „sveikos gyvensenos“ sąvoka, komisijos pirmininko iniciatyvomis, tampa diskredituojama. Deja, iš šios komisijos per pastaruosius metus neteko girdėti apčiuopiamų ir realių pasiūlymų dėl ligų prevencijos: visuomenės fizinio aktyvumo, sveikesnės mitybos įpročių skatinimo ar pan. Anaiptol, komisijos pirmininkui ji tapo platforma klaidinti visuomenę ir paneigti mokslo pasiekimus“, – pabrėžė R. Morkūnaitė-Mikulėnienė.

komentarai 3

 1. Roberta    -  2019-04-02, 01:06

  Gal jus pats Lazbergi iseikit is seimo, uzsiimkit kazkuo nausingesniu.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Henrikas    -  2019-04-02, 16:26

  Panaikinti nieko nereikia, bet sunaikinti pašvinkusius konservus – būtina!

  Atsakyti į šį komentarą
 3. ananimas    -  2019-04-08, 22:42

  Panaikinti nieko nereikia, tik konservatoriu prie vairo nebeleisti ,nes jie nesaziningi Lietuvai Pridare Nuostoliu Milijardais Nuskurdino Tevyne ir Tauta juos reikia bausti uz tai ,kodel stt tyli nieko nedaro Ziniasklaida irgi tyli Susidaro nuomone,kad visi prisidejo prie ju.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Seimo konservatoriai siūlo panaikinti D. Kepenio vadovaujamą komisiją, kaip keliančią grėsmę visuomenės saugumui* - nuoroda: https://infa.lt/30630/seimo-konservatoriai-siulo-panaikinti-d-kepenio-vadovaujama-komisija-kaip-keliancia-gresme-visuomenes-saugumui/