infa.lt

Ką prieš užblokuodamas rinkėjus pamiršo pasakyti ministras Aurelijus Veryga?

Ką prieš užblokuodamas rinkėjus pamiršo pasakyti ministras Aurelijus Veryga?

sausio 31
17:232019

Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis

Aurelijus Veryga yra geriausias Sveikatos ministras, kurį turėjo nepriklausoma Lietuva. Daugelis jo vykdomų reformų ir sprendimų yra be galo teisingi, bandant gerinti visuomenės sveikatą ir pačią sistemą. Deja, keletas nevykusių sprendimų gali visą gėrį tiesiog nubraukti.

Aurelijus kreipėsi į tėvelius, prašydamas elgtis atsakingai ir paskiepyti savo mažylius nuo meningokokinės B infekcijos, nes šią vakciną apmoka valstybė.

Tėvams neskubant skiepyti vaikų nuo meningokoko, A. Veryga ragina juos pasinaudoti nemokamais skiepais

Tai ką Aurelijus pasakė ir ką pamiršo?

Prieš pradėdamas šį didelį įrašą, kurio kiekvieną teiginį norintiems galima bus patvirtinti studijomis, paminėsiu, – Meningokokinė infekciją tikrai labai sunki ir mirtina liga, bet prieš naudojant bet kokį farmakologinį preparatą reikėtų įsitikinti ne tik jo efektyvumu, bet ir jo saugumu.Istorija rodo, kad bandant išvengti Vilko, galima užžšokti ant Meškos, todėl bet kurio gydytojo pareiga pirmiausia tinkamai informuoti tėvelius, kad jie galėtų priimti sau teisingus sprendimus, žinodami visą informaciją. Neužtenka pasakyti, kad ši vakcina nemokama, todėl bėkite skiepytis.

Apie viską iš eilės.

Meningitas skamba labai baisiai, infekcija rimta, bet žiūrime faktus:

1. Per 10 metų JAV pranešta apie 2262 meningito atvejus. Lietuvoje tokie atvejai nebuna nepastebėti, beveik apie kiekvieną iš jų, su didžiule baime praneša mūsų mylima žiniasklaida. Lietuva pagal susirgimo atvejus pirmauja ir procentiniais rodikliais lenkia JAV. Butent dėl to mūsų Valstybė sugalvojo padėti gyventojams ir pasiūlė nemokamai skiepyti naujagimius.

ULAC praneša, jog kasmet Lietuvoje registruojama apie 80 susirgimo atvejų. Maždaug kas 7-10 metų buna pakilimai, paskutinis pakilimas su 547 atvejais buvo 2013 metais, tad greitu metu laukiame isterijos žiniasklaidoje. Taigi, iš visų atvejų iki 2016 metų mirties atvejų registruota nebuvo. 
Daugiausiai serga 30 metų ir vyresni žmonės. Mažiausiai – 10-14 metu vaikai ir vaikai iki 4 metų.

Jauniausiose amžiaus grupėse atvejams suskaičiuoti užtenka vienos rankos pirštų.

švirkštasPriminsiu – vastybė nemokamai skiepija kūdikius ir tikisi, jog jie imunitetą įgaus ir jis išssilaikys. Isterinis bandymas įpiršti skiepą – remiasi būtent tokia SIAUBINGA statistika.

2. Ministras nepamiršo paminėti, kad mirtimi baigiasi 5-15% ligos atvejų, iš tikro apie 11%. Taip 2017 metai Lietuvai buvo tragiškai ypatingi. Ši infekcija pradėjo šienauti gyvybes. 11 mirties atvejų, iš kurių 5 vaikai iki 5 metų. Žiniasklaidoje nuskambėjo ir atvejis, kai po Meningokoko skiepo vaikas atsidūrė reanimacijoje, daktarai suskubo sąsajas paneigti.

Išvakarėse nuo meningokoko paskiepytas vaikas atsidūrė reanimacijoje

Taigi statistika yra tokia, Lietuvos populiaciją žinote, galite įsivetinti tikimybes. O dabar apie Skiepą ir Ligq.

3. Ministras pamiršo pasakyti, kad Meningokokas greit neplinta. Bakterija ne kūne gali išgyventi vos kelias akimirkas, todėl nėra pernešama. Daugiau apie tai galima pasiskaityti Meningito tyrimų Fondo puslapyje meningitis.org. Fondas praneša, kad rizika yra labai maža („Although meningococcal disease is infectious and can cause outbreaks, 97 out of every 100 cases are isolated, with no link to any other cases.“)

4. Ministras pamiršo pasakyti, kad siūlomas skiepas nesaugo nuo visų meningokoko formų. Meningokokines infekcijas sukelia bakterijos Neisseria meningitidis, vadinamos meningokokais. Skiriama 12 Neisseria meningitidis bakterijų serologinių grupių, iš kurių labiausiai paplitusios A, B, C, Y, W-135, X ir Z serogrupės.

Apskritai rinkoje yra kelios vakcinos:

Menomune, serogrupėms A, C, Y, W-135
Menveo, serogrupėms A, C, Y, W-135
Menactra, serogrupėms A, C, Y, W-135
Trumenba, serogrupei B
Bexsero, serogrupei B

Menomune, Menactra, Menveo nesukuria antikūnių B serogrupei. Menomune sudėtyje yra Gyvsidabrio. Lietuvoje peršama Bexsero vakcina. Bexsero vakcinos gamintojas savo informaciniame lapelyje nurodo, kad produktas net ir nuo B serogrupės formų gali teapsaugoti 78%. Ar tikrai būtent tos formos siaučia Lietuvoje – niekas nesigilina. Dėl prasto vakcinos efektyvumo Gamintojui jau dešimtmečiais neina pramušti šio produkto į privalomų skiepų kalendorių įvairiose valstybėse.5. Ministras pamiršo paminėti, jog Bexsero skiepo dozėje yra 1500 mcg taip vadinamo Aliuminio, ir tai yra didžiausias aliuminio kiekis apskritai iš visų vakcinų. Ši dozė daugybę kartų viršija saugią dozę net ir suaugusio žmogaus organizmui, jau nekalbant apie kūdikius. Toks Aliuminis akumuliuojasi organizme ir gali sukelti ne tik įvairius neurologinius sutrikimus, bet ir invalidumą visam gyvenimui. (Iš lapelio: Poveikis nervų sistemai buvo fiksuojamas dažniau po „Bexsero“ nei po kitos vakcinos – sudirgimas, neįprastas verkimas, mieguistumas.)

Aliuminio patenkančio tiesiai į kraują niekaip negalima lyginti su aliuminiu patenkančiu į virškinimo traktą. bet tema ne apie tai. Informacijos apie šį neurotoksiną akademinėje literatūroje yra begalė.

6. Ministras pamiršo paminėti, kad klinikiniais tyrimais Bexsero skiepo veiksmingumas tirtas nebuvo. Išvados apie vakcinos veiksmingumą buvo padarytos pademonstravus serumo baktericidinių antikūnų reakcijas į kiekvieną iš vakcinos antigenų.

7. Ministras pamiršo paminėti, kad Bexsero saugumo studijos dėl veikimo kartu su kitais skiepais atliktos tik su dalimi skiepų. Ir juos reikia žinoti. Tai parašyta informaciniame lapelyje.

8. Ministras pamiršo paminėti, kad Bexsero nėra tirtas dėl kancerogeniškumo, t.y galimybės sukelti vėžį.

9. Ministras pamiršo paminėti, kad Bexsero nebuvo tirtas dėl Mutageniškumo, t.y. galimybes pažeisti genus.

10. Ministras pamiršo paminėti, kad Bexsero nebuvo tirtas dėl nevaisingumo sukėlimo.

11. Ministras pamiršo paminėti, kad VAERS sistemoje ( tai JAV  Vastybinė sistema, kurioje registruojami šalutiniai vakcinų poveikiai Vaccine Adverse Reporting System) dėl naujausių vakcinų kaip Bexsero ir Trumenba registruota jau apie 3000 šalutinių poveikių, Menactra – virš 18000. Vaers sistema nėra ideali, jei ji tokia kokia yra, kokia sukurta pačios valsybės.

12. Ministras pamiršo paminėti, kad šios vakcinos gali pavojingai sugadinti naturalius kūno gynybos nuo ligos mechanizmus. Yra studija, norintiems ja pateiksiu, o trumpai:

The incidence of meningococcal disease decreases rapidly beginning in the second year of life, coincident with the natural colonization by Neisseria lactamica, a normal flora in the nasopharynx in young children. Before 10 years of age, when N. lactamica colonization is common and protective. When colonization by Neisseria meningitidis occurs later in life, the antibodies generated earlier against N. lactamica cross-react and contribute to natural immunity and defense against meningitis infection.

13. Ministras pamiršo paminėti, kad B serogrupės vakcinos iš tikro nebuvo gaminamos ilgą laiką dėl to, kad, net neversiu i lietuvių kalbą:Therefore, vaccine-induced antibodies against serotype B could attack the brain and the nerves, causing a debilitating, life-long, autoimmune reactions. Apie tai daugiau taip pat mokslinėje studijoje. (Todėl vakcinos sužadinti antikūnai prieš B serotipą gali užpulti smegenis ir nervus, sukeldami silpninančias, visą gyvenimą trunkančias autoimunines reakcijas)

14. Ministras pamiršo paminėti, kad visos N.menighitis vakcinos neturi ilgalaikio poveikio. ištrauka is CDC:

As part of the licensure process, both meningococcal conjugate and serogroup B meningococcal vaccines showed that they produce an immune response that suggests the vaccines are protective,but there are limited data available on how well they work to protect against disease…

Available data suggest that protection from meningococcal conjugate vaccines decreases in many within 5 years…..Early data on serogroup B meningococcal vaccines suggest that protective antibodies also decrease fairly quickly after vaccination. ([…] Turimi duomenys rodo, jog apsauga nuo meningokokinių konjuguotų vakcinų daugeliu atvejų sumažėja per penkerius metus)

15. Ministras pamiršo paminėti, kad Bexsero vakcina gali sukelti anafilaksinį šoką, gydytojas privalo būti pasiruošęs vaiką gaivinti. galima greita mirtis.

Tai parašyta tiesiai Bexsero informaciniame lapelyje: „būtina pasirūpinti greitai pasiekiama reikiama medicinine pagalba ir priežiūra, jei vakcina sukeltų anafilaksinę reakciją“, Taip pat šios vakcinos nereikėtų skirti asmenims, sergantiems trombocitopenija ar bet kokia kita kraujo krešėjimo funkciją trikdančia liga, dėl kurios gydymas injekcijomis į raumenis draudžiamas, išskyrus atvejus, kai numatoma nauda gerokai viršija galimą riziką.

16. Ministras pamiršo paminėti, kad Duomenų, kaip Bexsero reikia vartoti pacientams, kurių imuninės sistemos reakcijos susilpnėjusios, nėra. Vakcinuojant asmenis, kurių imuninė sistema sutrikusi, apsauginių antikūnų reakcijų gali nepasireikšti.

Gi teigiama, tiesiog ateikite ir skiepykitės nemokamai. Kiek gydytojas informuoja apie visa tai, – žinote iš praktikos. Jums duodamas tiesiog pasirašyti sutikimas su viskuo, atleidimas nuo atsakomybės ir jokie tyrimai, ar vis tik galima skiepyti, nėra atliekami.

17. Taip pat pamiršta paminėti, daugybę kitų galimų šalutinių poveikių, kuriuos prieš skiepijantis turi išsianalizuoti absoliučiai kiekvienas, nes bet kokios klaidos atveju jūsų gyvenimas tuo gali ir baigtis.

18. Turbūt visi žinome, kad tiriant bet koki farmakologinį produktą daromas tyrimas lyginant su placebo ir vertinamas poveikis.

Taigi, prie visų aukščiau išvardintų dalykų, pamiršta pasakyti kad Bexsero buvo tirta against either a meningococcal ACWY vaccine, Japanese encephalitis vaccine or an aluminum placebo, o ne against tikrąjį placebo. 

Tad apie tikrąjį veiksmingumą šnekėti net nėra galimybės.19. taip pat pamirštama pasakyti, kad žaibiška forma nuo kurios mirštama ir kuria gąsdinama bei siūloma skiepytis, – yra Komplikacija. Komplikuotis gali visokios ligos, ir tai priklauso nuo daugybės kitų faktorių.

20. Pabaigai kelios ištraukos iš mokslinių studijų, ir kitų resursų:

a. CONCLUSIONS:
While few participants completed the full MenB vaccination series, limiting analytic power, these data suggest that MenB-FHbp and MenB-4C do not have a large, rapid impact on meningococcal carriage and are unlikely to provide herd protection in the context of an outbreak response.

b. Bexsero poveikis tiriamas po produkto paleidimo į rinką, t.y. jūs esate bandomieji triušiai, pagal jūsų reakcijas bus nustatoma, kiek saugi ir efektyvi yra vakcina. tai galima rasti ECDC puslapyje Expert opinion on the introduction of the meningococcal B (4CMenB) vaccine in the EU/EEA 13-14 psl.

c. Išsamiai nepateiksiu info kaip Bexsero buvo patvirtinta, nors prieš tai net 3 kartus buvo atmesta, visa tai rasite internete.

Žinodami šią informaciją galite pasverti kokia reali tikimybė užsikrėsti ir numirti nuo šios ligos, koks realus siūlomo skiepo poveikis ir kokia gali būti rizika skiepijantis. Tik tada galite spresti ar šis skiepas jums yra reikalingas. Kievienam asmeniškai spresti, kokia statistika baisesnė: ar dabar, ar būtų, jei visi būtume paskiepyti privalomai.

O ponui Verygai, norėčiau priminti, kad jis visada gali argumentuotai paneigti tai, ką parašė Kiguolis, diskusija gali išplėsti ir taip visuomenė bus tik daugiau informuota, turės daugiau žinių ir galės priimti sąmoningus sprendimus. Bandymas blokuoti informaciją skeidžiančius žmones, jūsų geresniu ministru nepadaro.

O gal tiesiog tiesa yra tokia, kad apie tai diskutuoti neapsimoka?

P.S. Karmos taškai besidalinantiems žinia. Tėveliai turi būti informuoti apie tai, kokia ta nemokama ir „brangi“ valstybės dovana jums.

1 Atsiliepimas

  1. antanas   -  2019-02-02, 13:42

    Tai kaip i tokia konstatacija reaguoja Vyriausybe? Negi nebeatsiranda atsakingai mastanciu zmoniu,kurie sustabdytu si „NESAMONIU KARAVANA“? Argi visi abejingi tam,jog nuo mazu dienu patys ,savo noru,talpiname vaikucius i „rizikos grupes“?O dar pasipiktinusiai stebimasi,jog zmones vengia ir atsisako skiepu.kaip galiuma skiepytis,jei nera zinoma,kurie poveikiai buvo istirti?

Rašyti Atsiliepimą

Svetainę nuo spamo saugo Akismet. Sužinokite kaip naudojami jūsų duomenys.

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Už kurį kandidatą balsuotumėte Lietuvos prezidento rinkimuose?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
  Ar tikrai mes laisvi ir turime savo prigimtines teises?

Ar tikrai mes laisvi ir turime savo prigimtines teises?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Rolandas Paksas. Valstybių nepriklausomybė – tautų Europos bendrijos pamatas

Rolandas Paksas. Valstybių nepriklausomybė – tautų Europos bendrijos pamatas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Ramūnas Karbauskis: Mes dar kartą įrodėme, kad vykdome Seimo rinkimuose duotus pažadus!

Ramūnas Karbauskis: Mes dar kartą įrodėme, kad vykdome Seimo rinkimuose duotus pažadus!

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Kovai prieš smurtą artimoje aplinkoje liberalė kviečia šokiui

Kovai prieš smurtą artimoje aplinkoje liberalė kviečia šokiui

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Valstietis Raimundas Martinėlis pereina į opozicinę TS-LKD frakciją

Valstietis Raimundas Martinėlis pereina į opozicinę TS-LKD frakciją

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  G. Landsbergis ragina frakcijų vadovus susitarti, kad nebūtų susiaurintas pavojaus vaikui apibrėžimas

G. Landsbergis ragina frakcijų vadovus susitarti, kad nebūtų susiaurintas pavojaus vaikui apibrėžimas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Naglis Puteikis: „Premjeras ir pagrindiniai du jo ministrai yra patys liberaliausi ministrai per pastarąjį dešimtmetį“

Naglis Puteikis: „Premjeras ir pagrindiniai du jo ministrai yra patys liberaliausi ministrai per pastarąjį dešimtmetį“

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Nuo KT nutarimo priėmimo dienos žmonės nebegali remtis nuostata, jog šeimą sudaro skirtingų lyčių asmenys

Nuo KT nutarimo priėmimo dienos žmonės nebegali remtis nuostata, jog šeimą sudaro skirtingų lyčių asmenys

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  O kas, jei..?

O kas, jei..?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Seimo politikų vertinimai vieni kitų atžvilgiu smuko iki „kolūkio lygmens sampratų“ išsireiškimų

Seimo politikų vertinimai vieni kitų atžvilgiu smuko iki „kolūkio lygmens sampratų“ išsireiškimų

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Mindaugas Puidokas paskelbė kandidatuosiąs į Lietuvos Respublikos prezidento postą

Mindaugas Puidokas paskelbė kandidatuosiąs į Lietuvos Respublikos prezidento postą

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Dovilė Šakalienė ir Ko apie “Gender” socialinį lytiškumą, Stambulo konvenciją ir moterų teises

Dovilė Šakalienė ir Ko apie “Gender” socialinį lytiškumą, Stambulo konvenciją ir moterų teises

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Lidžita Kolosauskaitė. Alkoholio vartojimas arba… viskas su saiku yra sveika

Lidžita Kolosauskaitė. Alkoholio vartojimas arba… viskas su saiku yra sveika

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Rolandas Paksas. Negeras kvapas iš Daukanto rūmų

Rolandas Paksas. Negeras kvapas iš Daukanto rūmų

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Kaip kalbėtis su žmogumi, kuris nori išsiųsti jus į GULAGą

Kaip kalbėtis su žmogumi, kuris nori išsiųsti jus į GULAGą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Prof. Antanas Svirskis. Baltoji knyga. Pasiūlymai Lietuvos Žemės ūkiui

Prof. Antanas Svirskis. Baltoji knyga. Pasiūlymai Lietuvos Žemės ūkiui

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Rusijos raganos atlieka užkeikimų ritualą palaikant Putiną (video)

Rusijos raganos atlieka užkeikimų ritualą palaikant Putiną (video)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Liberalas Simonas Gentvilas „valstiečiams“ siūlo iš partijos pavadinimo išbraukti žodį „žalieji“

Liberalas Simonas Gentvilas „valstiečiams“ siūlo iš partijos pavadinimo išbraukti žodį „žalieji“

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Arvydas Juozaitis: „Steikime Tautos iždą“

Arvydas Juozaitis: „Steikime Tautos iždą“

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Ebolos viruso ir kitos panašios grėsmės Lietuvoje yra niekas, palyginus su antivaxerių judėjimu

Ebolos viruso ir kitos panašios grėsmės Lietuvoje yra niekas, palyginus su antivaxerių judėjimu

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  G. Landsbergis piktinasi S. Skvernelio rinkiminiu šou vyriausybėje. Visuomenė šou Seime stebi jau 2 metus

G. Landsbergis piktinasi S. Skvernelio rinkiminiu šou vyriausybėje. Visuomenė šou Seime stebi jau 2 metus

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Apie smurtą mokymo įstaigose

Apie smurtą mokymo įstaigose

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Seimo konservatorė siūlo uždrausti Rusijos muzikantų gastroles, nes jie palaiko Putino politiką

Seimo konservatorė siūlo uždrausti Rusijos muzikantų gastroles, nes jie palaiko Putino politiką

atsiliepimų 8Skaityti visą įrašą
  Mindaugas Puidokas: „Ar nekyla nauji ,,auksiniai” projektai už kariams ir gynybai skirtus pinigus?“

Mindaugas Puidokas: „Ar nekyla nauji ,,auksiniai” projektai už kariams ir gynybai skirtus pinigus?“

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  A. Maldeikienė: VSD galų gale pripažinus tai, ką kalbu jau pusę metų – būtina kalbėti apie Kinijos grėsmę

A. Maldeikienė: VSD galų gale pripažinus tai, ką kalbu jau pusę metų – būtina kalbėti apie Kinijos grėsmę

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Ar gyvename taip kaip giedame – vienybė težydi?

Ar gyvename taip kaip giedame – vienybė težydi?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą

Atsiliepimai

Manau, kad abiejų referendumų biuletenių neimsiu. NEATVYKAU, reiškia....

Konservatoriai valdžioje yra didžiausia nesąmonė ir pataikavimas savam klanui.....

jaunimėlis durniuoja......

gražių paveiksliukų galerija: liaudiesmenas.livejournal.com...

... ir dar viena nesąmonė, pataikavimas glušiausiems......

Priklausomybė, kokia ji bebūtų, yra blogas dalykas. Pažįstu kelis visiškus abstinentus,kurie beveik visi buvo girtuokliai,...

Kažkokia nesąmonė - kodėl laisvos Lietuvos laisvi žmonės turi prašyt leidimo keistis tuo, ką patys...

Aš būčiau už tai, kad NUIMTŲ NUO SĄRAŠINIŲ. Tačiau girdėjau būgštavimų, kad nuimti gali proporcingai:...

Debilizmui ribu nera.Koks smurtas pries moteris.Vyrai pradeda patirti kur kas didesni smurta bei diskriminacija....dar niekad...

Svajonių komanda nuotraukoj :D...

papildau - paleis antikonstitucinį seimą ir antikonstituc. teismą, vadinamą konstituciniu teismu....

tai likusieji matyt babajai ir nigeriai....

tai piderai jau nupirko konst.teismą ??? Konstitucinis teismas...man trūksta žodžių, nach.......

Aš nesu medikas, todėl pasitikiu jais ir skiepiju savo vaikus. Man žmonės irgi neaiškina kaip...

  Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

atsiliepimų 7Skaityti visą įrašą
  Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

atsiliepimų 11Skaityti visą įrašą
  Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

atsiliepimų 28Skaityti visą įrašą
  Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

atsiliepimų 20Skaityti visą įrašą
  Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, tikiuosi, jog patiks: *Ką prieš užblokuodamas rinkėjus pamiršo pasakyti ministras Aurelijus Veryga?* - nuoroda: https://infa.lt/28989/ka-pries-uzblokuodamas-rinkejus-pamirso-pasakyti-ministras-aurelijus-veryga/