infa.lt

Apple mažina trijų naujausių iPhone modelių gamybos apimtis

Apple mažina trijų naujausių iPhone modelių gamybos apimtis

09 sausio
12:33 2019

iPhone X

Tokių priemonių Apple ėmėsi ryšium su pelno prognozių peržiūrėjimu dėl prekybos karo tarp JAV ir Kinijos ir dėl silpno naujų modelių pardavimų augimo besivystančiose rinkose.

Gamyba bus mažinama maždaug 10% trims praėjusias metais pristatytiems išmaniųjų telefonų modeliams: XS, XS Max ir XR. Apie tai rašo Nikkei Asian Review.

„Pagal vieno iš leidinio šaltinių pateiktą informaciją, visumoje iPhone gamyba gali sumažėti iki 40-43 mln vienetų, lyginant su anksčiau planuotais 47-48 milijonais.

Apple nekomentuoja pranešimų apie gamybos apimčių sumažėjimo prognozes.

Tai jau antras per pastaruosius du mėnesius Apple flagmano gamybos traukimasis. Lapkričio viduryje kompanija, The Wall Street Journal leidinio duomenimis, taip pat mažino trijų savo paskutinių iPhone modelių gamybos apimtis.

Praėjusią savaite, sausio 3 dieną, Apple akcijos atpigo dėl pirmojo per pastaruosius 16 metų pelno prognozių pablogėjimo: vertybinių popierių kaina rinkoje nukrito 9,4%.
Tai įvyko po kompanijos vadovo Timo Cook’o kreipimosi į investuotojus, kai jis papasakojo apie pelno prognozės peržiūrėjimą dėl pardavimų lėtėjimo besivystančiose rinkose, pirmoje eilėje Kinijoje: pagal pirmines kompanijos prognozes, šis rodiklis turėjo siekti 89-92 mlrd dolerių, o dabar sudaro 84 mlrd dolerių.

Kaip priežastį Cook’as nurodė du faktorius:

  • Apple vadovybė nesitikėjo tokio plataus masto ekonominio augimo sulėtėjimo Kinijoje, susijusio su taip vadinamu prekybiniu karu su JAV;
  • silpnas naujų modelių pardavimų augimas besivystančiose rinkose;

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar 2019-ieji atitiko jūsų lūkesčius, ar iš valstiečių to ir tikėjotės?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, verta dėmesio: *Apple mažina trijų naujausių iPhone modelių gamybos apimtis* - nuoroda: https://infa.lt/28404/apple-mazina-triju-naujausiu-iphone-modeliu-gamybos-apimtis/