infa.lt

Huawei nubaudė du darbuotojus išsiuntusius naujametinį sveikinimą iš iPhone telefono

Huawei nubaudė du darbuotojus išsiuntusius naujametinį sveikinimą iš iPhone telefono

07 sausio
10:37 2019
Huawei stendas prie Apple biuro

REUTERS

Huawei nubaudė du savo darbuotojus už Naujametinio sveikinimo publikavimą kompanijos Twitter paskyroje, už tai, kad jis buvo paskelbtas iš iPhone telefono. Apie tai pranešė Kinijos leidinys Beijing News su nuoroda į laišką, išsiųsta Huawei darbuotojų po incidento.

Twitterio žinutė publikuota gruodžio 31 dieną skelbia: „Laimingų Naujųjų Metų nuo Huawei!“, tačiau dešiniajame kampe apačioje buvo matomas įrašas, kad pranešimas buvo publikuotas iš iPhone. Publikacija beveik iš karto buvo pašalinta, tačiau jos nuotrauka plačiai paplito vakarų šalių MIP.

Pasak oficialaus kompanijos komentaro., klaida buvo susijusi su techninėmis problemomis – Kinija blokuoja prieigą prie daugelio užsienio tinklapių, įskaitant ir Twitter socialinį tinklą, todėl daugelis naudotojų ir kompanijų naudojasi VPN apeidami blokavimą, rašo kinų verslo leidinys Caixin.

Tačiau dėl techninių problemų tą dieną, kompanija Sapient, atsakinga už Huawei socialinius tinklus, nesugebėjo apeiti blokavimo. Todėl tam, kad pasveikintų socialinio tinklo naudotojus su Naujausiais kompanijos vardu, kompanijos atstovai įstatė Honkongo SIM kortelę į iPhone telefoną ir išsiuntė Twitter žinutę netikrindami kaip ji atrodys paskelbus. Incidentas „neigiamai atsiliepė išmaniųjų telefonų Huawei brendo reputacijai“, pripažino kompanija.

Beijing News duomenimis, po to darbuotojai gavo laišką nuo vadovybės, kuriame buvo sakoma, kad padalinio, atsakingo už komunikaciją socialiniuose tinkluose darbas, „netobulas“, o kai kurių darbuotojų socialinės atsakomybės jausmas pernelyg žemas. ,

Darbuotojas padaręs klaidą buvo pažemintas pareigose, jo atlyginimas buvo sumažintas 5 tūkst juanių (apie 640 eur). Jo tiesioginiam viršininkui metams buvo įšaldytas darbo užmokesčio indeksavimas.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Huawei nubaudė du darbuotojus išsiuntusius naujametinį sveikinimą iš iPhone telefono* - nuoroda: https://infa.lt/28343/huawei-nubaude-du-darbuotojus-issiuntusius-naujametini-sveikinima-is-iphone-telefono/