• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Huawei nubaudė du darbuotojus išsiuntusius naujametinį sveikinimą iš iPhone telefono

Huawei nubaudė du darbuotojus išsiuntusius naujametinį sveikinimą iš iPhone telefono

07 sausio
10:37 2019
Huawei stendas prie Apple biuro

REUTERS

Huawei nubaudė du savo darbuotojus už Naujametinio sveikinimo publikavimą kompanijos Twitter paskyroje, už tai, kad jis buvo paskelbtas iš iPhone telefono. Apie tai pranešė Kinijos leidinys Beijing News su nuoroda į laišką, išsiųsta Huawei darbuotojų po incidento.

Twitterio žinutė publikuota gruodžio 31 dieną skelbia: „Laimingų Naujųjų Metų nuo Huawei!“, tačiau dešiniajame kampe apačioje buvo matomas įrašas, kad pranešimas buvo publikuotas iš iPhone. Publikacija beveik iš karto buvo pašalinta, tačiau jos nuotrauka plačiai paplito vakarų šalių MIP.

Pasak oficialaus kompanijos komentaro., klaida buvo susijusi su techninėmis problemomis – Kinija blokuoja prieigą prie daugelio užsienio tinklapių, įskaitant ir Twitter socialinį tinklą, todėl daugelis naudotojų ir kompanijų naudojasi VPN apeidami blokavimą, rašo kinų verslo leidinys Caixin.

Tačiau dėl techninių problemų tą dieną, kompanija Sapient, atsakinga už Huawei socialinius tinklus, nesugebėjo apeiti blokavimo. Todėl tam, kad pasveikintų socialinio tinklo naudotojus su Naujausiais kompanijos vardu, kompanijos atstovai įstatė Honkongo SIM kortelę į iPhone telefoną ir išsiuntė Twitter žinutę netikrindami kaip ji atrodys paskelbus. Incidentas „neigiamai atsiliepė išmaniųjų telefonų Huawei brendo reputacijai“, pripažino kompanija.

Beijing News duomenimis, po to darbuotojai gavo laišką nuo vadovybės, kuriame buvo sakoma, kad padalinio, atsakingo už komunikaciją socialiniuose tinkluose darbas, „netobulas“, o kai kurių darbuotojų socialinės atsakomybės jausmas pernelyg žemas. ,

Darbuotojas padaręs klaidą buvo pažemintas pareigose, jo atlyginimas buvo sumažintas 5 tūkst juanių (apie 640 eur). Jo tiesioginiam viršininkui metams buvo įšaldytas darbo užmokesčio indeksavimas.

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 111

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Reklama

Apklausa

Ar dalyvausite "Didžiajame Šeimos Gynimo Marše 2021"?


  • Taip, būtinai (71%, 278 balsavo)
  • Ne, nepalaikau (18%, 72 balsavo)
  • Nežinau, neturiu nuomonės (11%, 42 balsavo)

Viso balsavo: 392
Pradėta - 2021 29 kovo @ 23:23
Pabaiga - 2021 13 gegužės @ 23:23

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas