• Naujienos
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Į Vokietiją atkeliavo nauja tendencija: Seksas su lėlėmis

Į Vokietiją atkeliavo nauja tendencija: Seksas su lėlėmis

26 gruodžio
04:00 2018

„Sakoma, jog prostitucija – seniausia profesija pasaulyje. Daugelyje pasaulio šalių ji neteisėta. Vokietijoje prostitucija legali, tačiau šia tema vyksta daugybė diskusijų. Temą apie seksą už pinigus kaitina ir bordelių su lėlėmis Europoje atsiradimas“, – rašo vokiečių Huffington Post Deutschland leidinys.

„Dollhaus“ bordelyje, pirmame tokio pobūdžio viešnamyje esančiame Speyer mieste, klientai gali užsiimti seksu su taip vadinamomis Real Dolls lėlėmis, kurių išvaizda ypač realistiška“, – pasakoja žurnalistas.

Seksas su lėlėmis tikras hitas. „Mes turime daug užsakymų“, – sako 32 metų amžiaus bordelio įsteigėjas Raphael Abelmann. Pasak jo, lėles užsisako įvairaus amžiaus vyrai, o taip pat užsakymai gaunami ir nuo porų.

„Pusvalandis su viena silikonine lėle kainuoja 60 eurų. Silikonas sekso lėlę paverčia labiau realistiška, lyginant su eilinėmis pripučiamomis lėlėmis, – teigia bordelio savininkas. Pasak Abelmanno, įsigyti kokybišką lėlę savo reikmėms galima už kainą, pradedant nuo 2 tūkstančių eurų.

Bordelis siūlo daugybę įvairių sekso praktikų su lėlėmis. „Daugelis vyrų turi fantazijų, kurių jie negali realizuoti su savo partnerėmis“, – pastebi leidinio pašnekovas. Po kiekvieno panaudojimo silikoninės lėlės kruopščiai valomos, dezinfekuojamos, joms atnaujinamas makijažas, – informuoja savininkas.

Panašus bordelis yra ir Paryžiuje, rašo leidinio žurnalistas. Kaip sako įstaigos įkūrėjas, klientui nereikia rūpintis dėl savo silikoninės partnerės patiriamo malonumo ar skausmo. „Būtent todėl sekso bordeliai nuo kai kurio meto neduoda ramybės feministėms. Jos susirūpinusios tuo, kad seksas su lėlėmis išvysto vyrams įprotį elgtis su moterimis kaip su daiktais ir skatina juose fantazijų apie išprievartavimą atsiradimą“, – teigiama straipsnyje.

„Kai kurios sekso lėlės gali išreikšti emocijas, tokias kaip baimę ar liūdesį, ar netgi turi nustatymus, simuliuojančius išprievartavimą“, – aprašo specifiką leidinys. – Ekspertai jau seniai reikalauja „žmogiškųjų teisių išmaniosioms sekso lėlėms“. Pavyzdžiui, teisės dėstytoja Londono Vestminsterio Universitete, Victoria Brooks, reikalauja, kad ir robotai turėtų savo teisę išreikšti sutikimą seksui, siekiant išvengti seksualinės prievartos prieš juos“.

„Kuo labiau realistiškomis tampa sekso lėlės ir kuo didesnį populiarumą įgauna ši tendencija, tuo labiau aktuali tampa diskusija atitinkamais teisiniais ir etiniais klausimais“, – cituoja žurnalistas informaciją iš The Robot Report portalo.

Paremkite infa.lt, - Ačiū !!!:

Infa.lt


Žymos

Atsiliepimų 2

 1. Moteris    -  2018-12-26, 04:03

  Pasaulis išprotėjo!!!

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Viltė    -  2018-12-26, 11:17

  Tai va, kas pražudė ir toliau tebežudo Lietuvą! Paleistuvystės propaganda! Todėl nereikia stebėtis dėl visų iš TO išplaukiančių pasekmių: nusivylimo gyvenimu, nusigėrimu, žmonių žiaurumu, moralės smukimu. O juk jei NĖRA MORALĖS — NĖRA ASMENYBĖS. Šito niekas nepaneigs. Gaila, kad mūsų internetinė, ir ne tik, žiniasklaida prie ŠITOS dvasinės degradacijos propagavimo labai prisidėjo ir, kaip nekeista, vis dar prisideda… Dargi per Šv. Kalėdas! Gaila, kad ji be perstojo iš Vakarų mums perpumpuoja visas srutas… Ir dar per šv. Kalėdas:(

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Lasvas žodis
Domenai ir hostingas