• Naujienos
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Seimas prisidės prie pagalbos senoliams leisdamas dykai dalinti sriubą savo teritorijoje

Seimas prisidės prie pagalbos senoliams leisdamas dykai dalinti sriubą savo teritorijoje

11 gruodžio
14:59 2018
Sriubos pilstytojas V. Pranckietis

Sriubos pilstytojas | infa.lt montažas

Gruodžio 13 d., ketvirtadienį, prie Spaudos konferencijų salės (Seimo II rūmai, 2 aukštas) vyks gerumo akcija „Maltiečių sriuba“, skirta skurstantiems vienišiems senoliams paremti.

Seimo nariai ir kanceliarijos darbuotojai bus kviečiami prisidėti prie akcijos pinigine auka ir pasivaišinti sriuba. Pirmąjį samtį sriubos simboliškai įpils renginio parlamento rūmuose globėjas Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis.

Šių metų maltiečių paramos seneliams akcija „Maltiečių sriuba“ – jau tryliktoji. Organizatorių teigimu, gyvuodama tiek metų, ji nepraranda savo aktualumo. Tūkstančiams senų žmonių Lietuvoje reikalinga pagalba – jiems tiesiog trūksta lėšų išgyventi. „Maltiečių sriuba“ vyksta lapkričio–gruodžio mėnesiais šalies institucijose ir Lietuvos miestų ir miestelių aikštėse.

„Maltiečiai globoja 2 600 senelių, tad akcijos tikslas – surinkti 260 tūkstančių eurų, kad kiekvienam lankomajam tektų nors po 100 eurų metams. Visos lėšos bus paskirstytos pagal poreikius – patiems silpniausiems, kuriems karštas valgis vežamas į namus, reikės kur kas didesnės sumos, stipresnių globai užteks maisto produktų, higienos, medicinos priemonių pristatymo ir maltiečio savanorio pagalbos“, – pasakoja organizatoriai.

Už akcijos aukas visus metus finansuojamas ir kitas didelis maltiečių projektas seneliams – socialinė priežiūra jų pačių namuose. Jis vykdomas 13 miestų. Maltiečių teigimu, čia į pagalbą ateina savanoriai, bet higienos, būtiniausias buities priemones reikia pirkti, kartais tenka pasirūpinti brangiais, bet gyvybiškais svarbiais vaistais, specialistų konsultacijomis ar atvežti žiemai malkų.

Maltiečiai nepamiršta ir globos namuose gyvenančių vienišų senolių, lanko juos per šventes, kai ypač trūksta artimųjų šilumos.

1 Atsiliepimas

 1. As    -  2018-12-13, 22:46

  Gerumas, dar ypac pries Kaledas, labai grazu, bet kas skurstantiems senoliams sriubos ipils po Kaledu? Seimunai nesigedi sau atlyginimus didintis, o pensijas pakelia vos dviem eurais(laimingiesiems pasiseka geriau-net desimt ar dvidesimt). Ir kada senoliu pensijos bus tokios, kad senoliai patys gales ir mokescius sumoketi, ir maisto nusipirkti? Prie tokio valdymo, manau, tik kitame gyvenime…

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Skelbiama apie vakcinas nuo koronos. Ar ryšitės skiepytis?


 • Ne. Nė už ką. (67%, 222 balsavo)
 • Dar nežinau. Neturiu nuomonės. (17%, 56 balsavo)
 • Taip. Be abejonės. (16%, 54 balsavo)

Viso balsavo: 332
Pradėta - 2020 5 gruodžio @ 11:49
Pabaiga - 2021 5 sausio @ 11:49

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Seimas prisidės prie pagalbos senoliams leisdamas dykai dalinti sriubą savo teritorijoje* - nuoroda: https://infa.lt/27655/seimas-prisides-prie-pagalbos-senoliams-leisdamas-dykai-dalinti-sriuba-savo-teritorijoje/